صفحه 6 از 278 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ali8271 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يكي از دوستاي من امروز واسش نامه اومده كه 120 روز وقت داره كه مدرك زبان بفرسته.
    همون نامه اي كه حتماً خيلي از شماها ديديد.

حالا من مي خوام بپرسم كه آيا با ارسال اين مدرك زبان موضوع مصاحبه كلاً كنسل مي شه يا نه؟

ممنون

علی جان، می دونی دوستت رشته ش و تاریخ فایل نامبرش چی بوده؟

سلام دوستان

حالا من مي خوام بپرسم كه آيا با ارسال اين مدرك زبان موضوع مصاحبه كلاً كنسل مي شه يا نه؟

ممنون
    میشه لطفا جزئیات کامل اوضاع ایشون رو بنویسید .
    با این کارتون در حق دیگران لطف می کنید .
    در ضمن برای سوالتون هم ، برای چندمین بار عرض میشه که هنوز مشخص نیست چه اتفاقی بعدش می افته.
    برخی از دوستان مثل امین عزیز ، این مدرک درخواستی رو ارسال کرده و منتظر رفتارهای بعدی سفارت هستیم .
    موفق باشید .
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز توی متن نامه ایشون چی نوشته؟چون برای بقیه دوستان در متن نامه قید شده که در صورت نیاوردن مدرک ریجکت میشن ولی اگه مدرک رو تهیه کنن بررسی پرونده ادامه پیدا میکنه و امکان داره که مرحله مصاحبشون حذف بشه.یعنی صد در صد نگفتن که با ارائه مدرک مصاحبه ندارند.
    اگه لطف کنید و مشخصات این دوستتون مثل نمره زبانی که زده بودند رو برای Bernadot عزیز ارسال کنید.

شاد باشید
    ویرایش توسط Ashe : March 14th, 2011 در ساعت 10:36 AM

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ebrahimi نمایش پست ها
    میشه لطفا جزئیات کامل اوضاع ایشون رو بنویسید .
    با این کارتون در حق دیگران لطف می کنید .
    در ضمن برای سوالتون هم ، برای چندمین بار عرض میشه که هنوز مشخص نیست چه اتفاقی بعدش می افته.
    برخی از دوستان مثل امین عزیز ، این مدرک درخواستی رو ارسال کرده و منتظر رفتارهای بعدی سفارت هستیم .
    موفق باشید .

دوست من الان 5 ماه و نيم هستش كه فايل نامبر گرفته. دقيقاً 23 سپتامبر فايل نامبرش اومد.
    رشتش نرم افزاره و ميدونم كه سطح زبان فرانسه رو 7 زده

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوست من الان 5 ماه و نيم هستش كه فايل نامبر گرفته. دقيقاً 23 سپتامبر فايل نامبرش اومد.
    رشتش نرم افزاره و ميدونم كه سطح زبان فرانسه رو 7 زده
    علی جان سلام
    مدرک زبان انگلیسی چطور.
    دوستان لطفا اطلاعات رو کامل و دقیق بیان کنن
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member iquebec آواتار ها

یکی از دوستان همکارم هم این مساله براشون پیش اومده / ایشون یه خانوم متاهل (نفر اصلی) 28 ساله لیسانس کامپیوتر دارند فرانسه (6،7) زدن انگلیسی رو هم (2،2) / سابقه کار مرتبط هم 2 سال پاره وقت با بیمه و 2 سال هم تمام وقت با بیمه دارن / همسرشون هم فوق دیپلم کامپیئتر دارن البته سابقه کار دارن اما بدون بیمه جون هنوز سرباز هستن سطح زبانشون رو هم (5،5) زدن / به ایشون هم وقت دادن که مدرک زبان بفرستند / کسی میدونه جریان این دوستان به چه شکلیه ؟!!!

دوستان عزیز
    واقعا انقدر سخته تطابق دادن عنوان سوالی که توی ذهنتون هست با عنوان تاپیک ؟
    عنوان این تاپیک این هست : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک
    به خدا وقتی که نتونید خودتون رو در چارچوب و نظمی که مشخص شده ، قرار بدید ، وقتی برید اونطرف می خواید چه کنید ؟
    ما نسل جوون این مملکتیم و کلی هم به خودمون می بالیم . وقتی نمی تونیم ساده ترین چیز رو رعایت کنیم ، وای به حال آینده ی این کشور .
    لطفا سوالات رو ،در تاپیک خودش مطرح کنید . اینجا جای بحث در مورد کیفیت آزمونها و غیره نیست .
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iquebec نمایش پست ها
    یکی از دوستان همکارم هم این مساله براشون پیش اومده / ایشون یه خانوم متاهل (نفر اصلی) 28 ساله لیسانس کامپیوتر دارند فرانسه؟!!!
    ميشه بگيد فايل نامبرشون ماله چه تاريخيه ؟
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

از دوستانی که نامه ارسال مدرک براشون اومده کسی بوده که فرانسه 5و5 زده باشه.
    تا اینجایی که من دیدم اکثرا این نامه برای دوستانی اومده که امتیاز فرانسه رو 6و7 و یا 7و7 زدند.

Junior Member nj1981 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر-آزاد

سلام دوستان
    مي خواستم پيشنهاد بدم همگي زماني كه در مورد دريافت نامه مبني بر ارائه مدرك زبان صحبت مي كنيم موارد زير رو در نظر بگيريم

تاريخ دريافت فايل نامبر
    وضعيت تاهل
    رشته تحصيلي(فرد اصلي و همراه)
    سطح زبان ارائه شده در پرونده
    ارائه مدرك آيلتس در پرونده

اينكه در نامه قيد شده كه در صورت ارائه يا عدم ارائه مدرك چه اتفاقي ميفته(تا جايي كه من مي دونم براي بعضيها ذكر شده كه در صورت عدم ارائه ريجكت مي شن و براي بعضيها ذكر شده كه در صورت ارائه احتمال ويو شدن وجود داره-اگه حالت ديگه هم هست من بيخبرم)

كسي مورد ديگه به نظر ميرسه
    6 امتيازي فرانسه 7و7 فایل نامبر (۰۴/ نوامبر /۲۰۱۰) برداشت (۱۱/ نوامبر /۲۰۱۰)نامه انتظار ۶/ جولاي/۲۰۱۲)مصاحبه(6/نوامبر/2012) دريافت مدارك ،سيدني (4/دسامبر/2012)برداشت (13/ژانویه/2013)فایل فدرال(24/ژانویه/2013)مديكال (2/ژانویه/2014)آنکارا ---پاس ریکوئست (9/جولای/2014)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)