صفحه 9 از 278 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2776

موضوع: درخواست مدرک زبان از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما حداقل 5 ماه زمان رو دارید و شایدم بیشتر و برای رسیدن به این سطح اگه به صورت فشرده درس بخونید میتونید به راحتی موفق بشید.
    شاد باشید

سلام دوست عزیز
    فکر نمی کنم بشه رو این حداقل 5 ماه حساب کنید. چون هیچ فرمول خاصی برای این مساله وجود نداره. من خودم با رشته شیمی 4.5 ماه از ارسال مدارک تا روز مصاحبه طول کشیدو خانمی که برای مصاحبه اومده بود با رشته شیمی از ارسال مدارک تا روز مصاحبه 3.5 ماه طول کشید. پس اگر نظر من رو می خواهید به صورت خیلی فشرده بخونید چون هیچ حساب و کتابی ندارد.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    فکر نمی کنم بشه رو این حداقل 5 ماه حساب کنید. چون هیچ فرمول خاصی برای این مساله وجود نداره. من خودم با رشته شیمی 4.5 ماه از ارسال مدارک تا روز مصاحبه طول کشیدو خانمی که برای مصاحبه اومده بود با رشته شیمی از ارسال مدارک تا روز مصاحبه 3.5 ماه طول کشید. پس اگر نظر من رو می خواهید به صورت خیلی فشرده بخونید چون هیچ حساب و کتابی ندارد.
    موفق باشید
    جدیدا اونقدر آمار متقاضی زیاد شده که حداقل 6 ماه طول میکشه حتی برای رشته های دیمند. همکار خودم از روز ارسال مدارک تا روز مصاحبه دقیق 6 ماه طول کشیده بود براش و رشتشم دیمند بود و تازه به ماه سپتامبرو اکتبر و اینا نرسیده بود یعنی به این آمار شلوغی هنوز نرسیده بود.البته حرف شما رو قبول دارم هیچوقت نمیشه فرمول خاصی در آورد باز هم نمره 5و 5 خیلی زیاد نیست به راحتی میشه به این سطح رسید.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

با سلام

من فايل نامبرم 28 سپتامبر اومد و هفته پيش ازم مدرك خواستن اگه كسي هست كه ازش مدرك خواستن و فايل نامبرش توي سپتامبر اومده به ما هم خبر بده
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Parham_6 نمایش پست ها
    با سلام

من فايل نامبرم 28 سپتامبر اومد و هفته پيش ازم مدرك خواستن اگه كسي هست كه ازش مدرك خواستن و فايل نامبرش توي سپتامبر اومده به ما هم خبر بده
    ممنون
    پرهام جان، بسیار خوش اومدی به فروم. لطفاً بگو: 1-فرانسه تو چند زدی؟ 2- رشته تون چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

منم 28 هستم مدرک نحواستن فک کنم باید تو ویزانما اضافه کنید اونایی که مدرک خواستن باید ایمیل بزنن به برنا... اسمشو یادم رفت از ویکی میشه ویزانما رو دید ولی جناب برنا.... باید بگردیش تو فروم همین تا بهش خبر بدی !! دورو وراست !
    26-02-2014

Junior Member

ایا دوستانی هستند از ماه نوامبر که هم فایل نامبرشون امده باشه هم ازشون مدرک فرانسه خواسته باشند؟

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsam نمایش پست ها
    ایا دوستانی هستند از ماه نوامبر که هم فایل نامبرشون امده باشه هم ازشون مدرک فرانسه خواسته باشند؟
    سلام
    هنوز برای نوامبری ها خبری نیست من خودم 4 نوامبر هستم هر خبری بشه حتما تو فروم مینویسم.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    قضیه خیلی جدی تر از اینهاست

در دو هفته پیش شاهد تغیراتی در روند مصاحبه های دولت کبک بودیم به این شکل که

............
    دو نفر از دوستانی که فایلشون را در ماه نوامبر فرستاده بودند دیروز فایل نامبرشون رسیده و در اون نوشته شده :

ظرف مدت ۱۲۰ روز از دریافت این نامه امتحان تف بفرستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
    ( این مطالب از وبلاگ یکی از دوستان بود و گفتم شاید بد نباشه که بچه های آپلای هم بدونن )
    من هفته پیش فایل نامبرم رو از طریق فاکس گرفتم.در اون هیچ اشاره ای به مدرک TCFنشده بود.
    ویرایش توسط saman_shahin : March 17th, 2011 در ساعت 12:49 PM
    رشته:6 امتیازی تاریخ فایل نامبر(کبک):8مارس2011 تاریخ سی اس کیو:29 آوریل 2013
    فایل فدرال:27 سپتامبر 2013 آپدیت:12 دسامبر 2013 مدیکال: 8 فوریه 2014
    درخواست گذرنامه: 6 ژوئن 2014 لندینگ در مونترال:24 آگوست 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

من احساس میکنم این وسط بعضی از سپتامبریها به مصاحبه دعوت میشن
    من فرانسه رو 5-7 زدم سن 25 مجرد رشته 6 امتیازی و انگلیسی رو 9 -9 زدم و 1 سال و اندی تمام وقت و دو سه سال پاره وقت و تو نامه سابقه کارم به بیمه اشاره ای نکردم اگه نکته مشترکی احساس میکنید لطفا اطلاع بدید
    دوستان لطف کنید چه اونایی که نامه مدرک زبان گرفتن و چه اونایی که نگرفتن دقیقا مثل من پروندشونو بنویسن حتما یه نقطه مشترکی اینجا وجود داره
    در ضمن هیچ نامه ای هنوز نیومده برام و تاریخ فایل نامبر و ارسال مدارکم تو امضام هست از دوستان خواهش میکنم تو امضاشون اینو بنویسن
    ویرایش توسط EhSAN, : March 17th, 2011 در ساعت 01:12 PM
    26-02-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hazhir نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    دیشب اینجا (کیف) کنفرانسی بود با حضوره آقای جان-پاسکال که مدیره دفتره مهاجرت در وین هستن.
    البته اکثر مسائلی که مطرح شد مرتبط با دفتر ایشون در وین بود ، اما نکتهای جالبی هم مطرح شد که لازم میدونم شما عزیزان رو در جریان بذارم.
    ۱) ایشون در مورد تغیر احتمالی لیست رشتهای مورده نیاز کبک گفتن که در طول چند ماه آینده این لیست احتمالا عوض میشه اما تاکید کردن که تغیرات چندانی این لیست نخواهد داشت.
    ۲) در موردی سابقه کاری ایشون گفتن که هر مدرکی که بتونه ثابت کنه که شما مالیات دادین میتونه به عنوان مدرک دآله بر قانونی بودن سابقه کاری باشه. (البته این گزینه میتونه زیاد به ایران ارتباط نداشته باشه) به عنوان مثال ایشون گفتن که یک نامه از محل کار با ذکره حقوق و یک نامه دیگه از بانک یا از اداری مالیات میتونه ثابت کنه که سابقه کاری قانونی هست.
    ۳)در مورده سابقه کاری پاره وقت ایشون گفتن که از ۳۰ ساعت در هفته به بالا برای مهاجر سابقه کاری "تمام وقت" حساب میشه، در مورده نحوی حساب هم گفتن که اگه شما مثلا ۴ ماه سابقه کاری ۱۵ ساعت در هفته دارین این ۲ ماه حساب میشه.
    ۴) در مورده خانوادههایی که میخوان اول یکیشون اقدام کنه بعد دیگری در کبک به اونا ملحق بشه ایشون گفتن که پروسه برای نفره دوم میتونه خیلی مشکل، طولانی، و حتی در بعضی شرایط غیره ممکن باشه، به خاطره همینم پیشنهاد کردن که اگه تصمیم به مهاجرت دارین با هم این کارو کنین.

بنده هم فرصت رو غنیمت شمردم و از ایشون سوالی در مورد رفتار جدید سفارت کانادا در دمشق مبنی بر ارسال نامهٔ TCF/TEFAQ کردم و گفتم که در این نامها بعضا ذکر شده که اگه مدارک خواسته شده در مدت خاصی‌ ارائه نشه پرونده refuse می‌شه، البته ایشون نتونستن جواب خاصی‌ بدن از اونجا که گفتن هر سفارت در حال حاضر حق داره بسته به شرایطش تصمیم بگیره اما گفتن که این احتمالا به خاطره ازدیاد مدارک در اونجا هست، و از آنجایی که مصاحبه برای کارکنان سفارت امری وقت گیر هست اونا میخوان از این طریق مطمئن باشن که شما که برای مصاحبه دارین میرین از سطح زبان خوبی‌ بر خوردار هستین. ایشون هیچ حرفی‌ از ویو شدن در صورت فرستادن مدرک زبان نزدند فقط گفتن که مصاحبه صرفاً به خاطره تایید سطح زبان نیست و شامل چیزی دیگه مثل دیدن اصل مدارک ارسالی‌، تنظیم انطباق پذیری و چیزهای دیگه هست.
    ایشون همچنین گفتن که در مقایسه با ساله پیش حجم مدارک ارسالی‌ ۲ تا ۳ برابر شده به خاطره همینم اونا ناچار هستن تصمیماتی اتخاذ کنن که بتونن از پس این همه مدارک بر بیان، و گفتن که حتی در آیندهٔ نزدیک ممکن که سفارت وین هم شروع کنه به خواستن مدرک زبان، در ضمن تاکید کردن که از پیگیری پی‌ در پی‌ مدارک خود صرف نظر کنین چون این باعث می‌شه که کارکنان سفارت به جای کار بر روی مدارک، بیفتن دنبال جواب دادن به پی‌ گیریهای شما که امر زمان بری هست، و از همه خواستن که صبور باشن و روی ۶ ماه برای دریافت فایل نامبر و یک سال برای CSQ حساب کنن. (منظور یک سال بعد از ارسال مدارک هست)
    سلام .
    پست بالا رو از اون تاپیک 1600 صفحه ای براتون نقل کردم . هژیر عزیز زحمتش رو کشیده بود و خیلی از ایشون ممنون .
    لازم به ذکر هست که در نامه ای هم که من از اداره ی مهاجرت دریافت کردم ، نوشتن برای تسریع روند پرونده اتون یه مدرک زبان همراهش بفرستید .
    و یه سری توضیحات دیگه که تف و دلف و ... هم قبوله . ولی هیچ توضیح دیگه ای نداده به من که چی می خواد بشه و چی نمیشه .
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)