صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: اصولاً کی باید به فکر بلیط باشیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض اصولاً کی باید به فکر بلیط باشیم؟

من هفته پیش تو ٱلمان مصاحبه داشتم و اوکی شد الان هم منتظر کلیرنسم هستم که اینطوری که بهم گفتن 6 هفته طول میکشه( البته شاید زودتر هم بشه)، بهم میگن که از همین الان اقدام کنم واسه خرید بلیط، من تاریخی که میتونم پرواز کنم 21 جولای هست. فکر میکنید الان موقع خوبیه واسه خرید بلیط؟ زود نیست؟

Member

پیش فرض پاسخ : آیا الان خوبه بلیط بخرم؟

شما چه الان بخري چه بعدا تا September فصل گرونيه بليط و هتله (high season) پس چه بهتر كه از الان هم بليط بخري هم هتل و رزرو كني چون اگه بخواي تا اون موقع صبر كني ممكنه آژانس بگه بليط نيست و هست و از اين حرفا و كلي واست ناز كنه و بليط رو گرون بهت بفروشه. فقط قبلش قيمت بليط و تاريخ پرواز و توو travel.yahoo.com چك كن يا اينكه از همون جا online بليط رو بخر.

Member
    رشته و دانشگاه

من منظورم بلیط به مقصد آمریکاست.

ApplyAbroad Champion

شما مي توني كلاس پروازي انتخاب كني كه تا 3 ماه بدون جريمه قابل تغييره ... فكر نمي كنم مشكلي باشه

Junior Member

من 4 روز پیش رفتم به دفتر bmi یا همون British Airways که برای 22 جولای بلیط تهران-لس آنجلس بگیرم. گفت که جا نداره!
    دفتر KLM هم همونجا بود. ولی از اونجایی که KLM روز 22 جولای پرواز نداشت مجبور شدم برای 21 جولای بلیط بخرم.
    به نظر من حتما رزرو کنید یا بخرید. چون ممکنه بعدا نتونید واسه تاریخ دلخواهتون بلیط پیدا کنید.
    در ضمن جریمه ی کنسل کردن یا تغییر تاریخ زیاد نیست.

Member
    رشته و دانشگاه

با این اوصاف باید بلیط آن لاین خریدن رو بیخیال شم چون اونها رو دیگه نمیشه پس داد یا اینقدر جریمه شون زیاده که نگو. آژانس برم ظاهرا بهتره.

Junior Member

به نظر من که به آژانس های مسافرتی هم نرید.
    اگه یه سر به برج سایه بزنید می تونید دفتر همه ی هواپیمایی ها به غیر از lufthansa رو پیدا کنید.
    در کمتر از چند دقیقه بلیط رو صادر می کنن و اگه نیاز هم باشه خودشون ویزای ترانزیت رو هم میگیرن.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

you can try turkish airlines, they give you refundable tickets with no penalty for change. I changed it 3 times before I came here and nothing happened, just the girl at the travel agency was angry. their price is very low and I am sure you will enjoy your flight, great food and great inflight entertainment,

cheers
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

پیش فرض اصولاً کی باید به فکر بلیط باشیم؟

اصولاً کی باید به فکر بلیط باشیم؟ من باید اول به شیکاگو برم ان شاء الله. 17 آگوست هم باید دانشگاه باشم. کسی اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم اگه از تجربیاتتون در اختیارم بذارین.
    همه چیز به دست خداست و تو دست خدایی...<br />http://sites.google.com/site/saeedmirshekari/home

پیش فرض پاسخ : اصولاً کی باید به فکر بلیط باشیم؟

سلام
    تبریک میگم. امیدوارم سفر و دوران زندگی خوبی در آمریکا داشته باشین

از همین الان بهتره رزرو کنید، تا صندلی های ارزون پر نشه. من تماس گرفتم با آژانس ها، گفتن که هنوز جای خالی ارزون هست. البته Chicago مسیر شلوغیه و احتمالا زودتر پر بشه.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)