صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 75

موضوع: ماندن در خارج از کشور بعد از اتمام دورۀ فوق لیسانس

پیش فرض پاسخ : ماندن در خارج از کشور بعد از اتمام دورۀ فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    شما از تاریخ فارغ التحصیلی یک سال فرصت دارید تا خودتون رو بدون غیبت معرفی کنید تو این مدت می تونید برای معافیت تحصیلی مقطع بعدی اقدام کنید.
    این که کجا هستید اهمیتی نداره ...
    سلام

یعنی مثلا برای ارشد میشه یک سال بعد از "حد اکثر سه سال" ؟

من ارشدم حدود ۳ سال و نیم احتمالا طول بکشه متاسفانه اگه بلافاصله برم ایران قبل از چهار سال همه چی اوکی هست؟

ممنون
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shahrood univesity of technology----Electrical

مگر بعد از تحصیل گذرنامه ی ما باطل نمیشود؟ پس چگونه میتوان در مثلا آلمان ماند و بازنگشت؟ آیا باید پناهنده شد؟

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

سلام
    بچه ها کسی که اون طرف اقامت می گیره می تونه با مراجعه به سفارت ایران در خارج از کشور درخواست خرید سربازی بده؟
    من و این و از خیلیا شنیدم، حتی می گن اگر غیر قانونی هم از ایران خارج شی و اونجا بری سفارت می تونی سربازیت و بخری و خیلی هم تاکیید داشتن روی حرفشون

حالا اینجور خرید چه شرایطی داره؟ اصلا امکانش هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Harvard University

نقل قول نوشته اصلی توسط officer نمایش پست ها
    مگر بعد از تحصیل گذرنامه ی ما باطل نمیشود؟ پس چگونه میتوان در مثلا آلمان ماند و بازنگشت؟ آیا باید پناهنده شد؟
    این سوال من هم هست اگه ممکنه جواب بدید؟ بعد از اینکه پاسپورت باطل شد باید چیکار کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط officer نمایش پست ها

پاسپورت باطل نمیشود . در صورتی که خدمت سربازی را تمام نکرده باشید فقط اجازه خروج شما باطل میشود
    ...Gelecek bizimdir

سلام دوستان
    من سه تتا سوال دارم که واقعا اين جوابش اين روزها خيلى داره اذيتم ميکنه و البته سوال خيلى از دوستان با شرايط مشابه من هستش و انصافا هم هيچ جا تو فروم مطرح نشده يا اينکه حداقا من نديدم پس واقعا پيشاپيش صميمانه از جوابتون تشکر ميکنم
    1-من خدمت نرفتم و وثيقه خونمون رو به جاى اون ١5ميليون گذاشتم حالا اگه فرضا من بر نگردم آىا کل سند سوخت ميشه يا اينکه صاحب سند رو مجبور ميکنند که ١5ميليون رو بده//حالا اگه صاحب سن رو مجبور کنند آيا بايد در يک زمان مقرر پول رو بده يا اينکه فقط سند پيش اونا ميمونه تا پول داده بشه(مثل بدهى به بانک که هر وقت بدهى رو بدى سند آزاد ميشه)
    2-من پذيرش از دانشگاه چين در مقطع مستر با بورس گرفتم و حدودا 3ماه ديگه کلاسهام شروع ميشه,حالا سوال اينه که آيا من با توجه به اينکه بهم پاسپورت دادن به شرط رفتن به چين مىتونم قبلش ىک کشور ديگه برم واسه تفريح؟
    3-آىا ميشه بعد از رفتن من خونواده برن و سند رو آزاد کنند و بجاش ١5ميىليون رو بگذارند ؟اگه ميشه آىا خيلى دردسر داره؟
    بچه ها ببخشيد طولانى شد ولى بخدا که از همتون ممنون ميشم که جواب بديد چون سوالى خيلى ها هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majiddelbandam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سه تتا سوال دارم که واقعا اين جوابش اين روزها خيلى داره اذيتم ميکنه و البته سوال خيلى از دوستان با شرايط مشابه من هستش و انصافا هم هيچ جا تو فروم مطرح نشده يا اينکه حداقا من نديدم پس واقعا پيشاپيش صميمانه از جوابتون تشکر ميکنم
    1-من خدمت نرفتم و وثيقه خونمون رو به جاى اون ١5ميليون گذاشتم حالا اگه فرضا من بر نگردم آىا کل سند سوخت ميشه يا اينکه صاحب سند رو مجبور ميکنند که ١5ميليون رو بده//حالا اگه صاحب سن رو مجبور کنند آيا بايد در يک زمان مقرر پول رو بده يا اينکه فقط سند پيش اونا ميمونه تا پول داده بشه(مثل بدهى به بانک که هر وقت بدهى رو بدى سند آزاد ميشه)
    2-من پذيرش از دانشگاه چين در مقطع مستر با بورس گرفتم و حدودا 3ماه ديگه کلاسهام شروع ميشه,حالا سوال اينه که آيا من با توجه به اينکه بهم پاسپورت دادن به شرط رفتن به چين مىتونم قبلش ىک کشور ديگه برم واسه تفريح؟
    3-آىا ميشه بعد از رفتن من خونواده برن و سند رو آزاد کنند و بجاش ١5ميىليون رو بگذارند ؟اگه ميشه آىا خيلى دردسر داره؟
    بچه ها ببخشيد طولانى شد ولى بخدا که از همتون ممنون ميشم که جواب بديد چون سوالى خيلى ها هستش
    دوست عزیز با دادن پول(15 تومن وثیقه) به راحتی میتونید سندتون رو آزاد کنید و چند روز هم بیشتر وقت نمیبره
    ویرایش توسط daniyal_arj : April 3rd, 2013 در ساعت 12:24 AM

ممنونم از پاسختون
    ولى من جواب اون يکى سوالام رن نگرفتم
    بچه ها خواهشا اگه کسى اطلاعات داره بگه خيلى گيرم

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majiddelbandam نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یعنی از اون کشور برید چین یا برگردید ایران بعد برید؟
    بهتره با مراجعه به اداره گذرنامه ببینید براتون خروج یک بار یا مکرر ثبت شده.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate

ايا كسى اطلاعى داره كه بعد از چندسال غيبت و اقامت در خارج از كشور ميشه سربازى رو خريد؟ اگر امكان خريد هست معمولن بعد از چه مدت اين امكان پديد مياد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)