صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 98

موضوع: اطلاعات در مورد تحصیل در رشته برق قدرت فقط فقط در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در مورد تحصیل در رشته برق قدرت فقط فقط در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmd_381 نمایش پست ها
    سلا م دوستان
    کسی اینجا دانشگاه رنک متوسط در ایالت های oregon و washington میشناسه که قدرت داشته باشند؟مخصوصن اگه در انرژی های جدید کار کنند؟
    سلام،در Oregon,Oregon State Uni و در WashingtonوWashington State Uni که در اولی بیشتر روی انرژی آبی کار می کنن و در دانشگاه دومی یه ایرانی رییس ذپارتمان برقه.البته Portland State Uni جدیدا قدرت گذاشته یه 5 سالی میشه فکر کنم و Oregon Institute Of technology که رنکش جالب نیست و فقط Bachelor انرژی داره
    ویرایش توسط PLZREPLY : August 26th, 2011 در ساعت 10:56 PM

Junior Member

سلام بر تمام دوستان.دانشجوی ترم 5 برق قدرت هستم.شریف می خونم با معدل 16.5 . زبانم اصلا خوب نیست و حالا نمی دونم شانسی برای پذیرش از امریکا دارم یا نه.ممنون می شم یه خورده راهنماییم کنید؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sezi نمایش پست ها
    سلام بر تمام دوستان.دانشجوی ترم 5 برق قدرت هستم.شریف می خونم با معدل 16.5 . زبانم اصلا خوب نیست و حالا نمی دونم شانسی برای پذیرش از امریکا دارم یا نه.ممنون می شم یه خورده راهنماییم کنید؟؟؟
    سلام،به فروم خوش امدین.حقیقتش اینجا جاش نیست و شما باید در تاپیک خودش(تاپیک شانس پذیرش از دانشگاههای امریکا) بیان می کردین.
    اگه می خواین برین تاپ 20 یا 30،شما اگه GRE و TOEFL خوب بدین(تافل بالای 100) و (GRE بالای 1200)،چون دانشکاه فعلی شما برای استادای اونور شناخته شده هست،اگر مکاتبه داشته باشین باهاشون،مشکلی ندارین و می تونین فاند بگیرین،تو ترم های باقیمونده سعی کنین معدلتون رو به نزدیک 17 برسونین تا شانس گرفت Award و TA/RA از دانشگاه واستون بالا بره.از نظر زبان هم نگران نباشین،زبان و از همین امروز شروع کنین،کف تافل دانشگاه های امریکا اکثرا 80 است که نمره ی بالا در speakingواسه گرفتن TA مهم هست و شما با 80-90 می تونین RA بگیرین.البته اکثر دپارتمان های برق دانشگاه های تاپ بالای 100 مد نظرشون هست مثل Virginia Tech و NCST ولی شما با توجه به زمانی که دارین می تونین این نمره رو با پشتکارتون بدست بیارین.در مورد دانشگاهی سوال داشتین و سوالی بود پ.خ بدین،من در خدمتم.
    ویرایش توسط PLZREPLY : August 27th, 2011 در ساعت 01:20 PM

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PLZREPLY نمایش پست ها
    سلام،به فروم خوش امدین.حقیقتش اینجا جاش نیست و شما باید در تاپیک خودش(تاپیک شانس پذیرش از دانشگاههای امریکا) بیان می کردین.
    اگه می خواین برین تاپ 20 یا 30،شما اگه GRE و TOEFL خوب بدین(تافل بالای 100) و (GRE بالای 1200)،چون دانشکاه فعلی شما برای استادای اونور شناخته شده هست،اگر مکاتبه داشته باشین باهاشون،مشکلی ندارین و می تونین فاند بگیرین،تو ترم های باقیمونده سعی کنین معدلتون رو به نزدیک 17 برسونین تا شانس گرفت Award و TA/RA از دانشگاه واستون بالا بره.از نظر زبان هم نگران نباشین،زبان و از همین امروز شروع کنین،کف تافل دانشگاه های امریکا اکثرا 80 است که نمره ی بالا در speakingواسه گرفتن TA مهم هست و شما با 80-90 می تونین RA بگیرین.البته اکثر دپارتمان های برق دانشگاه های تاپ بالای 100 مد نظرشون هست مثل Virginia Tech و NCST ولی شما با توجه به زمانی که دارین می تونین این نمره رو با پشتکارتون بدست بیارین.در مورد دانشگاهی سوال داشتین و سوالی بود پ.خ بدین،من در خدمتم.
    تایید میشه بجز بحث GRE بالا که اگه publication قوی داشته باشید با GRE زیر 350 هم تاپ 20 می تونید برید (البته با جفت معدل بالا و ریکام خوب). تو شریف دیدم حتی با GRE زیر 300 هم تاپ 20 رفتن ولی معدل و مقاله و ریکام خوب داشتن، تافل هم میانگین همون 100 بودن بعضی ها هم زیر 100.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

مرسی از کمکتون.شرمنه که سوالم را توی این تاپیک گفتم ! آخه تازه عضو شدم.منظور از اون پ.خ چیه؟؟؟ آخه سوال خیلی دارم!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

دوستان .....یک مساله ای که من هودم اینجا در آمریکا با هاش روبرو شدم اینکه رشته قدرت در چند سال اخیر در حال رشد کردن است و بر عکس الکترونیک که به نقطه پایداری در صنعت رسیده قدرت روز به روز پیشرفت می کند...........حالا قدرت خودش دو جنبه سیستم و الکترونیک قدرت و انرژی های نو و درایو - ماشین دارد ...........سیستم که همانند ایران جایگاه ارزنده ای در اینجا دراد به خصوص که در حال حاضر این کشور با کمبود نیرو در سطح صنعت روبرو شده است.................. از طرفی بر عکس ایران که بهای لازم به دو -سه قسمت بعدی قدرت مثل انرژی های نو و الکتروینک قدرت نمیشود اینجا تو آمریکا غول ها ی صنعتی و سازمان های فراوان تحقیقاتی و نظامی بودجه های کلانی صرف این بخش می کنند............بر فرض مثال NASA هودش خیلی روی انرژی خورشیدی کار می کند و یا نیروی دریایی بر روی درایو و الکترونک قدرت ( همانند کشتی های الکتریکی ..................) ..........................تازه رشته های دیگری همچون Hybrid electric car
    هم در دست تحقیقات قرار دارند..............خلاصه کلام که قدرت این رشته را بدونید و خودتون به روز نگه دارید ..................از لحاظ کار هم نگران نباشید

Junior Member

سلام دوست عزیز.می تونم بپرسم شما در چه دانشگاهی و در چه ایالتی هستید؟به نظر شما اونجا کار واسه فوق بیشتره یا دکتری؟من خودم ایران فوقم تموم شده اما می خواهم بیام اونجا و دوباره بگیرم بعدش برم دکتری.

Senior Member

سلام.من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تهران جنوب تو رشته برق قدرتم با معدل 15.30 . 3 ماه تو مپنا کار کردم یک ماهم تو فرآب کار کردم تو نیروگاه.از اهل فن کسی می تونه بگه میتونم از آمریکا با این شرایط پذیرش بگیرم تو رشته خودم(power) ؟در ضمن می خواستم بدونم اینکه من 8 ترمه تموم کردم ارزشی براشون داره؟چون دانشگاه ازاد اجازه میده یک ترم 20 واحدیه دیگه بردارم که نمراتی که بین 10 تا 12 هستو اصلاح کنم و معدل بیاد بالاتر.حالا موندم کدومشو انجام بدم.انگلیسیم خیلی قویه.کدوم دانشگاهاش واسه نیروگاه خوبه؟با تشکر

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    کسی می دونه برای M.Sc. برق- قدرت در آمریکا چند واحد باید پاس کرد؟ برای 2 سال رو عرض می کنم.
    متشکرم

Junior Member

دوستان گرامی

من دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک هستم که زیر شاخه برقه هستم آیا شما می دانید که میتوان از این طریق برای لیسانس اقدام کرد و به چه صورت ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)