صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: نتایج پذیرش رشته های علوم زیستی و پزشکی

پیش فرض نتایج پذیرش رشته های علوم زیستی و پزشکی

سلام بر همگی دوستان در این ترد نتایج پذیرش رشته های علوم زیستی و پزشکی رو به همراه اطلاعات مربوط GRE, Toefl, Publication, Contacts و مطالب مرتبط رو ذکر کنیم
    پ.ن: البته چون من ترد مشابهی رو تو سایت پیدا نکردم، افرادی که سال گذشته پذیرش گرفتند هم میتونند در اینجا مورد خودشون رو ذکر کنند.

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش رشته های علوم زیستی و پزشکی

بسم الله!

University of Pittsburgh
    Master in Human Genetics
    GRE: Q:740 V:390
    TOEFL: 633
    Publication: 8 ISI papers, 1 book chapter in preparation, 1 speech in an international conference (but in the future)
    no fund
    no contact

خوب حالا به نظر شما چی کار کنم؟؟ برم یا نه؟

آقا یا خانم شرمنده انقدر طول کشید یک کم درگیر امتحان GRE Sub بودم به همین خاطر اصلاً یادم رفت به این تردی که خودم درست کردم سر بزنم!!! به نظر من بیشتر تلاش کن و یک جایی برو که فاند بهت بدن چون تعداد مقالات ت زیاده این احتمال هست که بتونی پذیرش با فاند بگیری. اما اگر نمیخوای ریسک کنی اون یک حرف دیگه هستش. چون گرفتن پذیرش در بسیاری از موارد شانسی هست (شاید خیلیها موافق نباشند!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    آقا یا خانم شرمنده انقدر طول کشید یک کم درگیر امتحان GRE Sub بودم به همین خاطر اصلاً یادم رفت به این تردی که خودم درست کردم سر بزنم!!! به نظر من بیشتر تلاش کن و یک جایی برو که فاند بهت بدن چون تعداد مقالات ت زیاده این احتمال هست که بتونی پذیرش با فاند بگیری. اما اگر نمیخوای ریسک کنی اون یک حرف دیگه هستش. چون گرفتن پذیرش در بسیاری از موارد شانسی هست (شاید خیلیها موافق نباشند!!)
    البته که حق با شماست. ولی همونطور که می دونید اوضاع مالی امریکا خوب نیست (اینم از شانس ماست). PhDها رو به زحمت فاند می دن چه برسه به ما ها که داریم برا فوق میریم. اکثر پذیرش ها برا من یا بدون فاند بوده یا partial بوده (McGill, Tufts, Sheffield, Newcastle...) که البته تو اینا pitt چون دانشگاه خیلی خوبی بود انتخابش کردم. (رنک 14th بر اساس آخرین ارزیابی USNEWS در مدارس پزشکی امریکا). حالا یه سوال داشتم: بعد از اینکه پذیرش رو دادند من با چند تا استاداشون contact کردم. الان دو تاشون گفتن می خوایم باهات صحبت کنیم. می شه به فاند امیدوار بود یا اینا همینطوری می خوان آمار بگیرن؟ البته من تو ایمیلام بهشون گفته بودم می خوام بیام تو لب شما اگه بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط a_bahreini نمایش پست ها
    البته که حق با شماست. ولی همونطور که می دونید اوضاع مالی امریکا خوب نیست (اینم از شانس ماست). PhDها رو به زحمت فاند می دن چه برسه به ما ها که داریم برا فوق میریم. اکثر پذیرش ها برا من یا بدون فاند بوده یا partial بوده (McGill, Tufts, Sheffield, Newcastle...) که البته تو اینا pitt چون دانشگاه خیلی خوبی بود انتخابش کردم. (رنک 14th بر اساس آخرین ارزیابی USNEWS در مدارس پزشکی امریکا). حالا یه سوال داشتم: بعد از اینکه پذیرش رو دادند من با چند تا استاداشون contact کردم. الان دو تاشون گفتن می خوایم باهات صحبت کنیم. می شه به فاند امیدوار بود یا اینا همینطوری می خوان آمار بگیرن؟ البته من تو ایمیلام بهشون گفته بودم می خوام بیام تو لب شما اگه بشه
    به هر دو تا تو یک دپارتمان گفتی میخوای بری تو لبشون کار کنی؟؟ یک کمی اشکال داره این قضیه. اما اگر میخوان باهات تلفنی صحبت کنن، به نظرم میخوان بدونن جدی هستی تو این قضیه یا نه، به قول معروف میخوان ته و توی قضیه شما رو در بیارن. امیدوارم موفق بشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

University of Western Ontario
    Biology (Entomology) PhD
    IELTS: 7.5
    GPA: 17.35
    3international and 4 national conferences
    tuition waiver + 12000$ per year TA/RA

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

کارشناسی: آمار - آزاد مشهد
    معدل: 15.06

کارشناسی ارشد: آمار زیستی - علوم پزشکی مشهد
    معدل: 18.50

مدرک زبان: تافل PBT 577

مقالات: 5 داخلی، 1 خارحی

مقطع پذیرش: دکترا - - Ghent University - Belgium
    رشته: Computer Sciences - Bioinformatics and System Biology

فاند: 20880 یورو سالیانه - RA

دو بار مصاحبه تلفنی و انجام یک پروژه برای استاد مراحل قبل از پذیرش بودن (اطلاعات مربوط به مصاحبه تو تاپیک مصاحبه تلفنی هست)

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

اولین پذیرش منم بالاخره اومد
    1- Pharmaceutical Science , PhD
    2- Oregon State University , College of Pharmacy , USA
    3- کارشناسی دانشگاه شیراز معدل 15.25 ، کارشناسی ارشد دانشگاه بوعلی سینا معدل 17.5
    4- تافل 620 ، TWE 4
    5- GRE : Verbal 530 , Q 720 , AW 4
    6- سابقه کار : خیر
    7- یک مقاله ISI ، پنج تا کنگره داخلی
    8- تماس با استاد: بله
    9- فاند : full fund , 23000 stipend, full tuition remission, health insurance
    10 - نحوه اطلاع : کوردینیتور تماس تلفنی گرفت یک هفته بعد هم ایمیل از طرف دپارتمان
    11- سایر: یک مصاحبه از طریق اسکایپ هم داشتم

به امید خبرهای خوب از بقیه بچه ها
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

نوبت من هم شد!!
    رزومه و نمراتم تو نتایج ریجکت سال 2012 هست!
    دانشگاه یوتا
    زیست شناسی مولکولی دکترا
    فول فاند
    از طریق ایمیل مطلع شدم
    تماس با استاد هم طبق معمول نداشتم!
    well begun is half done

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

Genome Science & Technology PhD
    2- University of Tennessee, Knoxville and Oak Ridge National Laboratories
    3- - کارشناسی دانشگاه شیراز معدل 15.25 - کارشناسی ارشد دانشگاه
    بوعلی سینا همدان معدل 17.5

4- خیر
    5- یک ISI ، پنج تا کنگره داخلی
    6- بله
    7- 620 , TWE 4
    8- Q 720 , V 530 , AW 4

9- full fund , 20000 stipend, full tuition waiver , health insurance
    10 - ایمیل و گفتن نامه کاغذی رو امروز با FedEx ارسال کردن
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)