صفحه 144 از 146 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام دوستان
    من میخوام از بین دو امتحان TCFQ و TEFAQ یکی رو انتخاب کنم و نیاز به نمره B2 دارم . میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم کدوم از این امتحانها نسبتا آسونتره یا بهتر میشه ازش نمره گرفت ؟

Junior Member ghazal618 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط Bluesky77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام از بین دو امتحان TCFQ و TEFAQ یکی رو انتخاب کنم و نیاز به نمره B2 دارم . میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم کدوم از این امتحانها نسبتا آسونتره یا بهتر میشه ازش نمره گرفت ؟
    مطمئنا آزمون tefaq راحتتره و نمره بهتری میشه ازش گرفت

سلام دوستان دیدم اینجا متروکه شده گفتم شاید بتونم به کسایی که میخوان آزمون بدن کمک کنم. من اخیرا tefaq امتحان دادم. اگه کسی سوالی داره راجع بهش من تاجاییکه بتونم سعی میکنم جواب بدم

Junior Member

سلام دوستان .میخواستم بدونم TCFQ راحت تر و اسون تر هست یا TEFAQ ؟
    چون من برای کبک میخونم هر دوشو قبول دارن .لطفا هر کی میدونه جواب بده .خیلی عجله دارم /
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar19811 نمایش پست ها
    سلام دوستان .میخواستم بدونم TCFQ راحت تر و اسون تر هست یا TEFAQ ؟
    چون من برای کبک میخونم هر دوشو قبول دارن .لطفا هر کی میدونه جواب بده .خیلی عجله دارم /
    ممنون
    قبل ازینکه امتحان بدم تحقیق کردم و نتیجه گرفتم که tefaq راحتترین گزینه بین بقیه هستش. بیشتر هم برگزار میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    سلام دوستان دیدم اینجا متروکه شده گفتم شاید بتونم به کسایی که میخوان آزمون بدن کمک کنم. من اخیرا tefaq امتحان دادم. اگه کسی سوالی داره راجع بهش من تاجاییکه بتونم سعی میکنم جواب بدم

سلام
    من میخوام جهت آمادگی برای آزمون تف و در نهاین دادن آزمونش اقدام کنم. منبعی رو میشناسید؟ من دوسال پیش ت س اف ب1 آوردم. آزمون تف راحتتره و حدودن با توجه به اینکه آشنایی دارم به فرانسه چقدر طول میکشه تا کاملن برای بدست آوردن ب2 آماده بشم؟

Junior Member

سلام
    من میخوام جهت آمادگی برای آزمون تف و در نهاین دادن آزمونش اقدام کنم. منبعی رو میشناسید؟ من دوسال پیش ت س اف ب1 آوردم. آزمون تف راحتتره و حدودن با توجه به اینکه آشنایی دارم به فرانسه چقدر طول میکشه تا کاملن برای بدست آوردن ب2 آماده بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smartsepid نمایش پست ها
    سلام
    ب1 داشتین یعنی اینکه نباید واستون سخت باشه اگه واسه کبک میخواین tefaq راحت ترین گزینست
    comprehension orale رو بخونین خیلی خوبه. به من واسه اکوت خیلی کمک کرد. اگه تمرکزمو سر امتحان از دست نمیدادم راحت c1 میگرفتم.
    واسه دایره لغات یه کتابی هست به اسم vite et bien که دو جلده و در واقع جلد یکش از سطح ابتدایی شروع میکنه ولی به مرور که جلو میره لغتای زیادی بهتون میده. حتی جلد یکش با اینکه a1 a2 هستش گرامرش، ولی پر از لغتاییه که تو کتابای دیگه حتی تو سطوح بالاتر نمیتونین پیدا کنین

Junior Member hamid8717 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

باسلام خدمت دوستان
    لطفا کلیه دوستان، بالاخص farhadjr ، ممنون میشم بفرمایید، کتاب Comp.Orale چقدرشو خوندین؟ و اینکه چه جوری خوندینش؟
    باسپاس
    ارسال مدارک: 2011/09/18 دریافت فایل نامبر: 2011/11/15 دریافت نامه آپدیت: 2015/02/28 ارسال مدارک آپدیت 2015/05/14 دریافت CSQ : شهریور 97 رسید مدارک فدرال: سوم آبان 97 انجام بایو : 97/12/28 انجام و نهایی شدن مدیکال 99/05/05 درخواست آپدیت و ارسال آن 99/06/20 منتظر دسیژن.....

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid8717 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان
    لطفا کلیه دوستان، بالاخص farhadjr ، ممنون میشم بفرمایید، کتاب Comp.Orale چقدرشو خوندین؟ و اینکه چه جوری خوندینش؟
    باسپاس
    سلام
    من 1و2 این کتابو خوندم بعلاوه 3 درس اول کتاب سومش رو. (کلا 4 جلد هستش)
    خوندنش که روال مشخص خود کتابه دیگه. هر درس 3 بخش دو صفحه ای داره و 3تا دیالوگ، یعنی یه دیالوگ واسه هر کدوم از این 3 تا بخش. یبار دیالوگ رو گوش میدین و جواب تمرینا رو میدین. واسه من اوایلش سخت بود و هر دیالوگ رو دو سه بار گوش میدادم تا جواب تمرینا رو بدم، اما بهرحال بعد از جواب دادن به تمرینا هم پیشنهاد میدم چندین بار به هر دیالوگش گوش کنین، قبل از اینکه متنش رو که بصورت نوشته در آخر کتاب هست بخونید.

فایلهای صوتی کتاب رو تو گوشیم داشتم و تقریبا همیشه مشغول گوش کردن دیالوگاش بودم حتی وقتی کتابش همرام نبود.

ولی یه چیزی که تو بالا رفتن نمرتون تو آزمون کمک میکنه دایره لغات خوبه. فکر میکنم یباراینجا گفته باشم ولی واسه دوستان یه بار دیگه هم میگم: یه کتابی هست به اسم vite et bien که من کار کردمش. دو جلده و جلد اولش سطح a1 , a2 هستش اما همونجور که میدونین این سطح بندی بیشتر در مورد گرامریه که تو کتاب روش مانور داده میشه. گرامرش به کنار ولی تو این کتاب بجز چند درس اولش که خیلی ابتدایی هستن شما کلی لغت کاربردی بهمراه موارد استفادشون رو میتونین یاد بگیرین که واقعا مفیده. حتی اگه سطحتون مثلا b1 باشه بازم این کتاب رو صد در صد توصیه میکنم (از جنبه دایره لغات). یه نگاه به صفحه سوم هر کدوم از درسهاش بندازین متوجه میشین منظورم چیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)