صفحه 106 از 146 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط danroun نمایش پست ها
    من امتحان دانشگاه تهران تف پیش ثبت نام کردم الان برام ایمیل اومده باید 150000 تومان و 120 یورو برای امتحان بدم یورو خیلی گرون شده نمیدونم از امتحان صرف نظر کنم یا نه؟
    سلام الان سفارت فرانسه برای 26 نوامبر (ششم آذر) ثبت نام می کند با دویست هزار تومان
    باید پارو نزد، وا داد ..... باید دل رو به دریا داد خودش میبردت ، هرجا دلش خواست .....به هر جا برد ، بدون ، ساحل همون جا است
    ارسال مدارک: می 2011، فایل نامبر: آگوست 2011،فایل نامبر:46XXX، مین همسر رشته 6 امتیازی

Senior Member

تف کبک 55 یورو بود که. شاید دارین تف اصلی رو می دین نه تف کبکو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    تف کبک 55 یورو بود که. شاید دارین تف اصلی رو می دین نه تف کبکو.
    بله تف اصلی رو میخوام بدم
    تاریخ دریافت فایل نامبر کبک: .7 نوامبر 2011
    ویو و صدور سی اس کیو 20 آوریل 2015 .دریافت مدارک فدرال 1 جون 2015و صدور فایل نامبر فدرال 27 جولای 2015

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال حیاتی دارم
    آیا امتحان ی س اف در ایران تصحیح میشه یا میره فرانسه تصحیح میشه؟
    آیا امتحان تعیین سطحی که الان توی سفارت میگیرن روی نتیجه ی امتحان ت س اف تاثیر داره؟ منظورم اینه که سطحی که قبول بشیم رو برای نتیجه امتحانمون لحاظ کنند!
    آیا این حقیقت داره؟
    ممنونم که پاسخ می دین
    اصلی خودم رشته 6 امتیازی - همسر 0 امتیازی - ارسال مدارک می 2011 - فایل نامبر اوت 2011 ( DA000046xxx)- فرانسه نفر اصلی B2-B2- همسر A2-B2- دریافت نامه آپدیت می 2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

امتحان TCF در فرانسه تصحیح میشه و امتحان تعیین سطح سفارت هم هیچ ربطی به امتحان TCF نداره مربوط به کلاساییه که تو سفارت تشکیل میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط homi123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال حیاتی دارم
    آیا امتحان ی س اف در ایران تصحیح میشه یا میره فرانسه تصحیح میشه؟
    آیا امتحان تعیین سطحی که الان توی سفارت میگیرن روی نتیجه ی امتحان ت س اف تاثیر داره؟ منظورم اینه که سطحی که قبول بشیم رو برای نتیجه امتحانمون لحاظ کنند!
    آیا این حقیقت داره؟
    ممنونم که پاسخ می دین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم سیاسی دانشگاه

سلام بچه ها ،من تعداد زیادی از تاپیک های این بخش زبان فرانسه رو مطالعه کردم ولی باز یه مقدار شک دارم.
    1-ایا ما چندین نوع دیپلم زبان فرانسه داریم ؟مثلا مدرک TCF و DELF و DALF و TEFAQ-TCFQ... یه توضیحی در مورد هموشون میدید؟
    2-خب دانشگاههای فرانسه تو رشته های حقوق و علوم سیاسی دیپلم DELF و DALF میخوان درسته یعنی من دیگه لازم نیست تو امتحانات TCF شرکت کنم دیگه؟
    3-یه سوال کلی هم اینه که ما هر کدوم از مدرک های زبان فرانسه رو بخوایم بگیریم میریم هر موسسه ای که خواستیم (مثلا سفیر) اونجا یکی دو سال فرانسه میخونیم بعد میریم هر کدوم از امتحان ها رو که خواستیم شرکت می کنیم دیگه درسته ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rmohammadsaeed نمایش پست ها
    سلام بچه ها ،من تعداد زیادی از تاپیک های این بخش زبان فرانسه رو مطالعه کردم ولی باز یه مقدار شک دارم.
    1-ایا ما چندین نوع دیپلم زبان فرانسه داریم ؟مثلا مدرک TCF و DELF و DALF و TEFAQ-TCFQ... یه توضیحی در مورد هموشون میدید؟
    2-خب دانشگاههای فرانسه تو رشته های حقوق و علوم سیاسی دیپلم DELF و DALF میخوان درسته یعنی من دیگه لازم نیست تو امتحانات TCF شرکت کنم دیگه؟
    3-یه سوال کلی هم اینه که ما هر کدوم از مدرک های زبان فرانسه رو بخوایم بگیریم میریم هر موسسه ای که خواستیم (مثلا سفیر) اونجا یکی دو سال فرانسه میخونیم بعد میریم هر کدوم از امتحان ها رو که خواستیم شرکت می کنیم دیگه درسته ؟
    با تشکر
    سلام
    دوستانی که میخوان اطلاعات کلی در مورد امتحانات زبان فرانسه داشته باشند، ویکی سایت رو مطالعه کنند
    ویکی بخش امتحانات زبان فرانسه
    دانشگاههای زبان فرانسه هر نوع امتحان زبان فرانسه (DELF, DALF, TCF , TEF) رو قبول دارند، حتی بعضی با گواهی کلاس زبانتون هم میتونین پذیرش بگیرین
    نه دوست عزیز، شما میتونید خودتون فرانسه بخونید و یا اینکه کلاس زبان برید، زمانی که به سطح زبان خوبی رسیدید مطابق با سطحتون در یکی از امتحانات فرانسه شرکت کنید.
    برای دونستن سطحتون این تاپیک و برای دونستن اینکه از کجا شروع کنید این تاپیک رو بخونید.
    موفق باشید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

خیلی ممنونم که پاسخ دادید ولی من از چند نفر شنیدم که اینجا تصحیح میشه و برای بازبینی به فرانسه فرستاده میشه در واقع نمره و نظر اولیه رو اساتید اینجا در ایران میدن.
    شما اطمینان دارید که کاملا در فرانسه تصحیح میشه؟
    باز هم تشکر میکنم که پاسخ میدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    امتحان TCF در فرانسه تصحیح میشه و امتحان تعیین سطح سفارت هم هیچ ربطی به امتحان TCF نداره مربوط به کلاساییه که تو سفارت تشکیل میشه.
    اصلی خودم رشته 6 امتیازی - همسر 0 امتیازی - ارسال مدارک می 2011 - فایل نامبر اوت 2011 ( DA000046xxx)- فرانسه نفر اصلی B2-B2- همسر A2-B2- دریافت نامه آپدیت می 2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

تا جایی که من میدونم و خانم نادیا خسروی گفتند قسمت کتبی که با اسکنر تصحیح میشه و شفاهی هم صداها ضبط میشه و به فرانسه ارسال میشه و نتایج از اونجا ارسال میشه. برای همین هم گاهی زیاد طول میکشه که نتایج بیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط homi123 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که پاسخ دادید ولی من از چند نفر شنیدم که اینجا تصحیح میشه و برای بازبینی به فرانسه فرستاده میشه در واقع نمره و نظر اولیه رو اساتید اینجا در ایران میدن.
    شما اطمینان دارید که کاملا در فرانسه تصحیح میشه؟
    باز هم تشکر میکنم که پاسخ میدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنرهای تجسمی

دوستان كسي نمونه سوالهاي امتحان tcfq داره كه اينجا بذاره ؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)