صفحه 112 از 146 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام بچه ها من 3 هفته پیش امتحان TEFAQ دادم تو خود مونترآل، نمرم B2 شد، گفتم برای تمرین بقیه سوژه هایی که بهم دادن رو این جا بذارم:
    قسمت اول: آگهی یک کمپانی برگزاری مجالس می بینین ، زنگ می زنید و برای جشن عروسیتون اطلاعات می گیرین.
    قسمت دوم: دوستتون رو قانع کنید که برای رفع استرس توی یک کلاب rire sans raison شرکت کنه.

امیدوارم موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنرهای تجسمی

سلام دوستان كسي نمونه سوالهاي أخير تفك دانشكاه تهران را داره كه بذاره؟

Junior Member

دوستان من شنیدم که TEFAQ رو دانشکده زبان های خارجی دانشگاه تهران هم برگزار میکنه؟ و این آزمون معتبره؟ اخه وکیل من گفت ممکنه مدرکش مورد داشته باشه

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tandiss نمایش پست ها
    دوستان من شنیدم که TEFAQ رو دانشکده زبان های خارجی دانشگاه تهران هم برگزار میکنه؟ و این آزمون معتبره؟ اخه وکیل من گفت ممکنه مدرکش مورد داشته باشه
    بله برگزار میکنه.چه موردی؟!..از اون حرفا بودا

Junior Member

سلام
    من به یک مشکل بزرگ خوردم.هرکی میتونه به من کمک کنه...من تا اخر این ماه فرصت دارم که امتحان TCFQ را بدم و نمرش را بفرستم ولی متاسفانه باردار شدم و دکتر استراحت مطلق به من داده.من چون شهرستان زندگی میکنم با وضع بارداریم نمیتونم پرواز کنم و به امتحانم برسم.اگه امتحان هم ندهم تمام خرج هایی که تا الان واسه مهاجرت کردم و کلا پرونده من و شوهرم چون من سرگروه هستم واسه همیشه بسته میشود...کسی راه حلی میتونه به من پیشنهاد بده؟مثلا بتونم امتحان را به صورت انلاین یا توی شهر خودم بدهم؟خیلی به کمکتون احتیاج دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط golmangoli نمایش پست ها
    سلام
    من به یک مشکل بزرگ خوردم.هرکی میتونه به من کمک کنه...من تا اخر این ماه فرصت دارم که امتحان TCFQ را بدم و نمرش را بفرستم ولی متاسفانه باردار شدم و دکتر استراحت مطلق به من داده.من چون شهرستان زندگی میکنم با وضع بارداریم نمیتونم پرواز کنم و به امتحانم برسم.اگه امتحان هم ندهم تمام خرج هایی که تا الان واسه مهاجرت کردم و کلا پرونده من و شوهرم چون من سرگروه هستم واسه همیشه بسته میشود...کسی راه حلی میتونه به من پیشنهاد بده؟مثلا بتونم امتحان را به صورت انلاین یا توی شهر خودم بدهم؟خیلی به کمکتون احتیاج دارم
    سلام
    تا جایی که میدونم این امتحان تو ایران آنلاین برگزار نمیشه یا اگر هم بشه (مثل امتحان تافل) شما حتما باید تو مرکز برگزار کننده امتحان حضور داشته باشید و اونجا امتحان رو بصورت آنلاین بدید.
    میتونین امتحان تف ا کیو شرکت کنی اگه اجباری برای ت س اف نیست. برای تف ا کیو میتونی اصفهان هم امتحان بدید اگه تهران نمیتونی بیای

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

می خواستم یک تجربه رو به اشتراک بگذارم. خواهر من برای امتحان تس اف کیو که امتحان داده شنوایی B1 شد و مکالمه 0 یعنی A1 هم نشده بود! در صورتی که میگفت 6 تا سوالو جواب داده.
    ایمیل زد و دزخواست تجدید نظر کرد. بعد از 5 روز گفتند که بررسی میکنند و جواب می دهند. و یعد از 10 روز دیگه یعنی جمعا 2 هفته جواب دادند که بررسی شد و هر دو مهارت B1 شده و جواب جدید را فرستاندن سفارت.
    فقط تاکید کرده بودند که مدرک جواب اشتباه قبلی را باید پس بده تا جواب جدید را بدهند.
    بنابراین دوستان بدونند که اگه جواب به نظرشون اشتباه میاد، به ایمیل جواب می دهند.
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golmangoli نمایش پست ها
    سلام
    نگران نباشيد شما يك نامه از پزشكتون بگيريد كه وضعيت شما را بنويسد وبعد يك نامه هم خودتان بنويسيد و بگوييد كه اگر ممكن است مدرك را زمان مصاحبه ارائه دهيد
    مطمئن باشيد كه اونها كمكتان مي كنند

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member

دوستان کسی‌ هست که tefaq دانشگاه تهران پیش ثبت نام کرده باشه؟ ما ثبت نام کردیم قرار بوده ایمیل بیاد برای بقیه کارا اما یک هفته است هیچ خبری ازشون نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط narsisss نمایش پست ها
    دوستان کسی‌ هست که tefaq دانشگاه تهران پیش ثبت نام کرده باشه؟ ما ثبت نام کردیم قرار بوده ایمیل بیاد برای بقیه کارا اما یک هفته است هیچ خبری ازشون نیست
    سلام
    به محض ثبت نام یه ایمیل اتوماتیک میاد که ثبت نام یا همون پیش ثبت نامتون رو تایید میکنه و بعدش معمولن تا 24 ساعت بعدش ایمیلی غیر اتوماتیک میاد که شامل مدارک لازم و زمان تحویلش. ایمیل اول رو هم نگرفتید؟ پوشه اسپم رو چک کنید اسپم نشده باشه. ممکن هم هست به خاطر تعطیلات فرستادن ایمیل طول کشیده باشه. به هرحال حتما با شماره ای که اعلام کردند توی سایتشون تماس بگیرید. اونجا یه خانم خیلی خیلی خوش اخلاقی هست که راهنمایی تون میکنه. حتما در اولین فرصت تماس بگیرید باهاشون
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)