صفحه 113 از 146 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Metallurgy / SUT

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نتایج امتحان TCFQ بعد از چه مدت میاد دوستان ؟ مدرک اصلی ظاهرا حداقل 50 روز طول میکشه ولی ممکنه نتایج رو در قالب یک مدرک موقت یا یک ایمیل یا شفاها زودتر اعلام کنند تا بدونیم تکلیفمون چیه ؟
    ارسال مدارك دسامبر 2010 - صدور فايل نامبر آوريل 2011 . رشته صفر امتيازي - نامه درخواست ارسال مجدد مدارک گم شده ( 90 روزه ) 21 ژانویه 2012 . نامه درخواست مدرک زبان فرانسه 3 ژوئن 2013 ( 120 روزه )

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

تقریبا یه ماه بعد امتحان، مدرک موقت میاد. البته زمان ها تقریبی است. از طریق ایمیل یا تلفن بهتون اطلاع رسانی میشه که برید مدرکتونو بگیرید اما شفاها بهتون نمیگن. باید برین مدرکتونو تحویل بگیرید و امضا بدین که تحویل گرفتین. کارت شناسایی هم ببرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh1354 نمایش پست ها
    نتایج امتحان TCFQ بعد از چه مدت میاد دوستان ؟ مدرک اصلی ظاهرا حداقل 50 روز طول میکشه ولی ممکنه نتایج رو در قالب یک مدرک موقت یا یک ایمیل یا شفاها زودتر اعلام کنند تا بدونیم تکلیفمون چیه ؟

من پنجشنبه ی هفته ی دیگه تفک دانشگاه تهران دارم. بچه هایی که این امتحان رو دادند، سوالی داشتم. آیا ممتحن واقعا توی بخش پغله، با ما مکالمه میکنه؟ استادم به من میگه که نباید بذاری ممتحن حرف بزنه و باید تو حرف بزنی و زمینه سازی و داستان سازی کنی و بری جلو. خب واقعیت ش اینه که من نمیتونم اینقدر با قدرت صحبت کنم. یعنی فکر میکنم اگه کار به مکالمه بکشه بهتر میتونم از پس ش بر بیام تا اینکه سعی کنم که متکلم وحده باشم. بعد اینکه مثلا در مورد سوژه ای که در مورد کار خیریه و داوطلبی هست به من میگه اینجور شرو ع کن و بهش بگو تو که همیشه به همه کمک میکنی، تو که خیلی مهربون و انسان دوست هستی و .. بیا برو این کار رو انجام بده. حالا من سوالم اینه، احیانا ممتحن یهو نمیگه " نه من اصلا هم آدم مهربونی نیستم و تا حالا به کسی کمک نکردم؟" منظورم اینه که با مقدمه چینی ما راه میاد و داستانی که ساختیم رو می پذیره؟ ...
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sohastar نمایش پست ها
    من پنجشنبه ی هفته ی دیگه تفک دانشگاه تهران دارم. بچه هایی که این امتحان رو دادند، سوالی داشتم. آیا ممتحن واقعا توی بخش پغله، با ما مکالمه میکنه؟ استادم به من میگه که نباید بذاری ممتحن حرف بزنه و باید تو حرف بزنی و زمینه سازی و داستان سازی کنی و بری جلو. خب واقعیت ش اینه که من نمیتونم اینقدر با قدرت صحبت کنم. یعنی فکر میکنم اگه کار به مکالمه بکشه بهتر میتونم از پس ش بر بیام تا اینکه سعی کنم که متکلم وحده باشم. بعد اینکه مثلا در مورد سوژه ای که در مورد کار خیریه و داوطلبی هست به من میگه اینجور شرو ع کن و بهش بگو تو که همیشه به همه کمک میکنی، تو که خیلی مهربون و انسان دوست هستی و .. بیا برو این کار رو انجام بده. حالا من سوالم اینه، احیانا ممتحن یهو نمیگه " نه من اصلا هم آدم مهربونی نیستم و تا حالا به کسی کمک نکردم؟" منظورم اینه که با مقدمه چینی ما راه میاد و داستانی که ساختیم رو می پذیره؟ ...
    سلام دوست عزیز...
    معلومه که نمی پذیره !!
    اتفاقا من همینجوری بسرم اومد و مطمئننا من اولیش و اخریش هم نیستم.. من قرار بود ممتحن رو راضی کنم تو رقصهای گروهی شرکت کنیم. خیلی سوال پیچم کرد و منم یهو گفتم اره واسه تو خوبه چون به این قبیل فعالیتهای اجتماعی علاقه داری .. اونم نامرد برنگرده بگه نه کی گفته من اصلا هم از این جور کارا خوشم نمیاد!!!!!!
    دیگه خودتون تصور کنید بقیش رو ....
    بنظر من که اصلا نیابد از طرف و شخصیت ساختگیش پیش خودتون؛ تو دیالوگ استفاده کنید مگه اینکه یه جواب خیلی محکمی واسش داشته باشید.
    با اینحال اصلا نگران نباشید. امتحانش خیلی راحتتری از اونیه که فکر میکنید.
    ... و چه زود دير ميشود!

خب پس اگه نمیشه از این چیزها استفاده کرد چطور باید قانعش کنیم؟ راستش من اصلا عقلم نمیرسه که مثلا چطور باید یکی رو راضی کنم که بره فعالیت خیرخواهانه انجام بده. میشه شما مثلا در مورد سوژه خودت یه توضیحی بدی که چیا بهش گفتی؟ راستش خیلی نگرانم. معلمم هم هرچیزی که کار کرده اینطوری بوده. شخصیت خیالی ساختن واسه اون طرف. الان یهو کل تمرکز ذهنی ام بهم ریخت. من توی فارسی هم نمیتونم کسی رو همینطوری زورکی قانع کنم که به کلاس دستخط شناسی بره یا اینکه بره داوطلبی به دردل مردم گوش بده
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sohastar نمایش پست ها
    خب پس اگه نمیشه از این چیزها استفاده کرد چطور باید قانعش کنیم؟ راستش من اصلا عقلم نمیرسه که مثلا چطور باید یکی رو راضی کنم که بره فعالیت خیرخواهانه انجام بده. میشه شما مثلا در مورد سوژه خودت یه توضیحی بدی که چیا بهش گفتی؟ راستش خیلی نگرانم. معلمم هم هرچیزی که کار کرده اینطوری بوده. شخصیت خیالی ساختن واسه اون طرف. الان یهو کل تمرکز ذهنی ام بهم ریخت. من توی فارسی هم نمیتونم کسی رو همینطوری زورکی قانع کنم که به کلاس دستخط شناسی بره یا اینکه بره داوطلبی به دردل مردم گوش بده
    دوست عزیز
    شما که قرار نیست کلا همه دلیلاتون وابسته به طرف مقابل باشه!! فوقش یکیش اون میشه. مثال بزنم در مورد همون کیس امتحانی خودم: من سه تا دلیل براش اوردم که رقصهای گروهی خوبه 1- یه اسپرت حساب میشه و کمک میکنه همیشه رو فرم باشیم و .... ممتحن برگشت گفت خب اگه میخای اسپرت کنی چرا نریم کلاب!! منم جواب دادم : اوکی کلاب که خیلی خوبه ولی ما الان چیکاره ایم؟ اونم گفت خب دانشجو گفتم اره و با توجه به هزینه بالای کلابها بنظرم بهتره که تو دوره دانشجویی یکمی تو هزینه هامون صرفه جویی کنیم و ............
    2- یه راه خوب واسه دوست یابی و گسترش شبکه فرندامون میشه و ... اونم گفت نه من دوست ندارم اینجوری و اینجاها دوست پیدا کنم اخه میدونی من خجالتی ام. منم یهو از این حرف استفاده کردم و د رجوابش گفتم خب پس این همون چیزی هست که تو لازم داری چون این دورهم جمع شدن و رقصیدن جلوی همه باعث میشه که یواش یواش از این روحیه خجالتی بودنت دست برداری!!! و .....................
    3- سومین دلیلم هم این بود که گفتم من میدونم که تو این جور چیزا رو دوست داری اونم گفت نه من دوست ندارم تو از کجا شنیدی یه همچین چیزی رو ... خب منم دیگه چیزی واسه گفتن بذهنم نرسید و در نهایت گفتم حتی اگه دوست نداشته باشی ارزشش رو داره که یبار شرکت کنی و نتیجه اش رو خودت ببینی....

حالا دوست عزیز.. واسه کارهای داوطلبی انجام دادن دو تا دلیل کلی بیار که بهمه چیز و همکسی قابل تعمیم باشه مثلا می تونی بگی 1- کار انسان دوستانه ایه 2- باعث بالا رفتن تمرکز میشه و واسه یه چند ساعتی تو رو از مشغولیات روزمره دور میکنه ( این واسه کلاس خط شناسی خوبه) 3- تجربیات دیگران رو می شنوی و تو زندگی خودت استفاده میکنی ( به درددل مردم گوش دادن!!) 4- مثلا بگو از نظر روانشناسی این اثبات شده که هر انسانی علاوه بر اینکه احتیاج داره واسه کسی حرف بزنه گاهی هم احتیاج پیدا میکنه به حرفای بقیه گوش بده !!!! ( من اینو قبلنااا تو یه کتاب روانشناسی خوندم!!)
    کلا از اینجور متدها استفاده کن.. و سعی کن که فقط بفکر حرف زدن نباشی به حرفهای متحن هم خوب گوش کن شاید خودش یجا یه سوتی بهت بده و تو بتونی ازش استفاده کنی..
    اصلا الان وقت تمرکز از دست دادن نیست که.. همون چیزایی که معلموتون گفته رو مرور کنید مطمئن باشید موقع صحبت کردن حرفا خودش میاد..
    ... و چه زود دير ميشود!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

دوستان من یک مشکل جدی پیدا کردم، من تا 26 فبریه 120 روزم تموم میشه لذا برنامه ریزی کرده بودم تو امتحانای تف اکیو 31 ژانویه قطب راوندی شرکت کنم ولی متاسفانه یک سفر 20 روزه به هند از طرف شرکت بهم تحمیل شده که دقیقا زمان امتحانو ایران نیستم! و واقعا موندم چیکار کنم از کارم استعفا بدم اونهم بد اینهمه زمانی که پرونده کبکم ازم گرفته 2(سال )و دلخوشی ازاداره مهاجرت کانادا ندارم یا راه دیگه ای هست؟! حال میخوام بدونم من خیلی شنیدم که اگه قبل از اتمام 120روز امتحانو بدیم ولی حتی اگه بعد 120 روز مدرکمونو ارائه بدیم اداره مهاجرت قبول میکنهو حال سوال من اینه که اگه من امتحانهای 28فوریه دانشگاه تهران رو شرکت کنم (یعنی 2 روز بعداز اتمام مهلت 120روزه ام) اداره مهاجرت بازم ازم قبول میکنه یا نه؟!میتونم مشکلمو بهشون بگم بهم آوانس میدن؟

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mabna نمایش پست ها
    دوستان من یک مشکل جدی پیدا کردم، من تا 26 فبریه 120 روزم تموم میشه لذا برنامه ریزی کرده بودم تو امتحانای تف اکیو 31 ژانویه قطب راوندی شرکت کنم ولی متاسفانه یک سفر 20 روزه به هند از طرف شرکت بهم تحمیل شده که دقیقا زمان امتحانو ایران نیستم! و واقعا موندم چیکار کنم از کارم استعفا بدم اونهم بد اینهمه زمانی که پرونده کبکم ازم گرفته 2(سال )و دلخوشی ازاداره مهاجرت کانادا ندارم یا راه دیگه ای هست؟! حال میخوام بدونم من خیلی شنیدم که اگه قبل از اتمام 120روز امتحانو بدیم ولی حتی اگه بعد 120 روز مدرکمونو ارائه بدیم اداره مهاجرت قبول میکنهو حال سوال من اینه که اگه من امتحانهای 28فوریه دانشگاه تهران رو شرکت کنم (یعنی 2 روز بعداز اتمام مهلت 120روزه ام) اداره مهاجرت بازم ازم قبول میکنه یا نه؟!میتونم مشکلمو بهشون بگم بهم آوانس میدن؟
    به نظر من شما 3 کار میتونی انجام بدی:
    1- به شماره های مرکز تف دانشگاه تهران زنگ بزنید (http://www.utfrench-tef.ir/ContactUs.aspx) و بگین که بر حسب فوریت باید ژانویه امتحان بدین و خانم خوش برخوردی هستند و شاید بتونن برای 17 ژانویه اسمتون رو رد کنن
    2- در مرکز تف اون کشوری که میخواهید برید ثبت نام کنید و اونجا امتحانش رو بدین
    3- به مونترال ایمیل بزنید و بگین که شرایطتون چی هست... (biq.damas@micc.gouv.qc.ca)

در نامه درخواست زبان من اینو نوشته:
    • Aucune prolongation de délai ne sera accordée, sauf, dans la mesure où la session d’examen de français la plus récente à l’envoi de cette lettre serait complète. Afin de bénéficier d’un délai supplémentaire (30 jours), vous devrez nous démontrer, preuve documentaire à l’appui (lettre de l’institution confirmant la complétude de la session ainsi que la preuve de votre inscription à la prochaine session) l’état de vos démarches confirmant le respect de nos exigences.
    File No.: 29th March 2011 *** Interview: 7 Oct. 2013 and Accepted *** Docs. Received in Sydney: 28 Oct. 2013 *** Federal File No.: 9Dec. 2013 *** Received in Paris: 3Jan. 2014 *** Medical: 7Jan 2014 *** Medical Received: 29 Jan. 2014 *** In Process: 17 Feb. *** Pass Req.: 21 March 2014

Junior Member saaarr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام، من جواب TCFQ رو گرفتم، پقله B1 شدم ولی اکوت A2 ، آیا میشه اعتراز داد؟ آخه من فکر میکردم هر دو رو B1 میشم. کسی بوده که رو اکوت اعتراز داده باشه جواب گرفته باشه؟
    ارسال: مارچ 2011 فایل نامبر: ژوئیه 2011

Junior Member

دوست عزیز شما می توانید etefaq دهید جوابش در 3 روز خواهد آمد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)