صفحه 114 از 146 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط mat2iran نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به این شرایط باید به فکر گرفتن مدرک فرانسه بود، اما چیزی که می خواستم بدونم اینکه امتحان TEFQ راحتتره یا امتحان TCFQ؟ لطفا دوستانی که این امتحانات رو دادند نظرشون رو اعلام کنند.
    و سوال دیگه ای که دارم اینکه با توجه به اینکه فایل نامبر من ژانویه باز شده من چه زمانی باید واسه امتحان اقدام کنم؟ من توی فرمهام فرانسه رو دوتا 6 زدم به چه مدرکی نیاز دارم ؟ B1 کافیه؟
    لطفا دوستان اطلاعات لازم را اینجا بگن.

سلام
    tefaq وetefaq آزمونهایی با درصد خطای بالا در پغله هستند c1 گرفتن با کمی شانس دستیافتنیست
    اگر a1/a2 می خواهید tcfq عالیس ولی برای b2/c1 در پغله tefaq /etefaq/tef بهترست
    معمولا هر چه در tcf شده اید یک مرحله بالاتر در tefaq /etefaq/tef خواهید شد
    به delph /dalph فکر نکنید که ادبیات فرانسه اند

دوستان قیمت امتحان TCF و TEF چقدر هست ؟ منظورم tefq,tcfq که برای کبک هست نیستا ....
    یه سوال دیگه اینکه واسه دانشگاه فرانسه باید چند مهارت رو امتحان بدم ؟ TCF TP بسه یا باید گفتاری و نوشتاری هم ثبت نام کنم اختیاری
    ممنون

Junior Member Cryingman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجو رشته مکانیک سیالات

آقا سلام
    من یه سری سوال دارم بیشتر از اونایی که دادن این امتحان رو من
    IELTS امتحان دادم نمره من شد 7.5
    ولی خوب این برای Quebec یعنی کشک ..

من 2 هفته دیگه باید برم سر امتحان نمره ای که میخوام بگیرم A2 هست از هر 2تا SKILL

سوال من این هست حدودا چقدر مطلب و حرف باید من بزنم یا چقدر سر و کله بزنم با اون یارو تا بتونم این نمره رو بگیرم
    یا اینکه چند تا سوال باید جواب بدم درست توی بخش listening
    و در نهایت ایا نمره منفی شامل Speaking هم میشه یا خیر

با اضافه اینکه من دل و روده ام داره میاد تو حلقم واسه 8 دی .. پیشنهادی دارید وو من ممنون میشم استرس داره روزگار من رو سیاه میکنه :دی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cryingman نمایش پست ها
    آقا سلام
    من یه سری سوال دارم بیشتر از اونایی که دادن این امتحان رو من
    IELTS امتحان دادم نمره من شد 7.5
    ولی خوب این برای Quebec یعنی کشک ..

من 2 هفته دیگه باید برم سر امتحان نمره ای که میخوام بگیرم A2 هست از هر 2تا SKILL

سوال من این هست حدودا چقدر مطلب و حرف باید من بزنم یا چقدر سر و کله بزنم با اون یارو تا بتونم این نمره رو بگیرم
    یا اینکه چند تا سوال باید جواب بدم درست توی بخش listening
    و در نهایت ایا نمره منفی شامل Speaking هم میشه یا خیر

با اضافه اینکه من دل و روده ام داره میاد تو حلقم واسه 8 دی .. پیشنهادی دارید وو من ممنون میشم استرس داره روزگار من رو سیاه میکنه :دی

من هم امتحان دادم ولی تف را
    ببینید آنها تمام سعیشان را می کنند که سطح واقعی شما را بیابند پس نگران نباشید
    frence24را صبح و شب باز بگذارید در مورد پغله هم همان تکنیک آیلتس را به کار ببرید(هر شب در مورد یک موضوع با خود صحبت کنید

Junior Member Cryingman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجو رشته مکانیک سیالات

نقل قول نوشته اصلی توسط kazeem118 نمایش پست ها
    من هم امتحان دادم ولی تف را
    ببینید آنها تمام سعیشان را می کنند که سطح واقعی شما را بیابند پس نگران نباشید
    frence24را صبح و شب باز بگذارید در مورد پغله هم همان تکنیک آیلتس را به کار ببرید(هر شب در مورد یک موضوع با خود صحبت کنید
    مرسی خدا کنه قبول شم
    2 ماه هستش دارم میخونم .. خیلی زبون دشواری هستش ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sohastar نمایش پست ها
    من پنجشنبه ی هفته ی دیگه تفک دانشگاه تهران دارم. بچه هایی که این امتحان رو دادند، سوالی داشتم. آیا ممتحن واقعا توی بخش پغله، با ما مکالمه میکنه؟ استادم به من میگه که نباید بذاری ممتحن حرف بزنه و باید تو حرف بزنی و زمینه سازی و داستان سازی کنی و بری جلو. خب واقعیت ش اینه که من نمیتونم اینقدر با قدرت صحبت کنم. یعنی فکر میکنم اگه کار به مکالمه بکشه بهتر میتونم از پس ش بر بیام تا اینکه سعی کنم که متکلم وحده باشم. بعد اینکه مثلا در مورد سوژه ای که در مورد کار خیریه و داوطلبی هست به من میگه اینجور شرو ع کن و بهش بگو تو که همیشه به همه کمک میکنی، تو که خیلی مهربون و انسان دوست هستی و .. بیا برو این کار رو انجام بده. حالا من سوالم اینه، احیانا ممتحن یهو نمیگه " نه من اصلا هم آدم مهربونی نیستم و تا حالا به کسی کمک نکردم؟" منظورم اینه که با مقدمه چینی ما راه میاد و داستانی که ساختیم رو می پذیره؟ ...

سلام 2 مرحله دارد 1-سوالات تلفنی که با شما خیلی حرف میزنند (5 دقیقه)
    2-متغاعد کردن طرف که بستگی به ساختار درست جملات شما دارد! نگران نباش اگر نتوانستی به هر دلیل خوب شروع کنی او خودش سطح تو را در می آورد!
    مواظب باش در ابتدا سریع حرف نزنی که کنتخ اساسی داری
    در چیزی در دهانش بزاری قبول می کند سعی کن در 4 arg اول آنها را بگوییی موفق باشی

سلام 2 مرحله دارد 1-سوالات تلفنی که با شما خیلی حرف میزنند (5 دقیقه)
    2-متغاعد کردن طرف که بستگی به ساختار درست جملات شما دارد! نگران نباش اگر نتوانستی به هر دلیل خوب شروع کنی او خودش سطح تو را در می آورد!
    مواظب باش در ابتدا سریع حرف نزنی که کنتخ اساسی داری
    در چیزی در دهانش بزاری قبول می کند سعی کن در 4 arg اول آنها را بگوییی موفق باشی
    سلام ممنون دوست عزیز. Arg4 منظورتون چیه دقیقا؟
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما که قرار نیست کلا همه دلیلاتون وابسته به طرف مقابل باشه!! فوقش یکیش اون میشه. مثال بزنم در مورد همون کیس امتحانی خودم: من سه تا دلیل براش اوردم که رقصهای گروهی خوبه 1- یه اسپرت حساب میشه و کمک میکنه همیشه رو فرم باشیم و .... ممتحن برگشت گفت خب اگه میخای اسپرت کنی چرا نریم کلاب!! منم جواب دادم : اوکی کلاب که خیلی خوبه ولی ما الان چیکاره ایم؟ اونم گفت خب دانشجو گفتم اره و با توجه به هزینه بالای کلابها بنظرم بهتره که تو دوره دانشجویی یکمی تو هزینه هامون صرفه جویی کنیم و ............
    2- یه راه خوب واسه دوست یابی و گسترش شبکه فرندامون میشه و ... اونم گفت نه من دوست ندارم اینجوری و اینجاها دوست پیدا کنم اخه میدونی من خجالتی ام. منم یهو از این حرف استفاده کردم و د رجوابش گفتم خب پس این همون چیزی هست که تو لازم داری چون این دورهم جمع شدن و رقصیدن جلوی همه باعث میشه که یواش یواش از این روحیه خجالتی بودنت دست برداری!!! و .....................
    3- سومین دلیلم هم این بود که گفتم من میدونم که تو این جور چیزا رو دوست داری اونم گفت نه من دوست ندارم تو از کجا شنیدی یه همچین چیزی رو ... خب منم دیگه چیزی واسه گفتن بذهنم نرسید و در نهایت گفتم حتی اگه دوست نداشته باشی ارزشش رو داره که یبار شرکت کنی و نتیجه اش رو خودت ببینی....

حالا دوست عزیز.. واسه کارهای داوطلبی انجام دادن دو تا دلیل کلی بیار که بهمه چیز و همکسی قابل تعمیم باشه مثلا می تونی بگی 1- کار انسان دوستانه ایه 2- باعث بالا رفتن تمرکز میشه و واسه یه چند ساعتی تو رو از مشغولیات روزمره دور میکنه ( این واسه کلاس خط شناسی خوبه) 3- تجربیات دیگران رو می شنوی و تو زندگی خودت استفاده میکنی ( به درددل مردم گوش دادن!!) 4- مثلا بگو از نظر روانشناسی این اثبات شده که هر انسانی علاوه بر اینکه احتیاج داره واسه کسی حرف بزنه گاهی هم احتیاج پیدا میکنه به حرفای بقیه گوش بده !!!! ( من اینو قبلنااا تو یه کتاب روانشناسی خوندم!!)
    کلا از اینجور متدها استفاده کن.. و سعی کن که فقط بفکر حرف زدن نباشی به حرفهای متحن هم خوب گوش کن شاید خودش یجا یه سوتی بهت بده و تو بتونی ازش استفاده کنی..
    اصلا الان وقت تمرکز از دست دادن نیست که.. همون چیزایی که معلموتون گفته رو مرور کنید مطمئن باشید موقع صحبت کردن حرفا خودش میاد..
    مرسی دوست عزیز.. من اوضاع پغله ام خرابه، وضع اکوت ام خیلی خیلی بهتره. کتاب های کمپخانسیون رو تا آخر 3 کامل خوندم و الانم دارم مکالمه های 4 رو کار میکنم. اما اوضاع حرف زدنم خیلی بده. امیدوارم که نمره ی لازم رو بیارم. ممنون از راهنمایی ت
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sohastar نمایش پست ها
    سلام ممنون دوست عزیز. Arg4 منظورتون چیه دقیقا؟

بعد از presentation ,introduction فصت دارید حداقل 4 تا arg بگویید بعد او اجازه دارد وارد شود ولی اگر خوب حرف بزنی میگذارد تا آخر حرف بزنی

بعد از presentation ,introduction فصت دارید حداقل 4 تا arg بگویید بعد او اجازه دارد وارد شود ولی اگر خوب حرف بزنی میگذارد تا آخر حرف بزنی
    یعنی مثلا موضوع من رفتن به کلاس ورزشیه. اول که مقدمه است. بعد میگم بیا بریم با من کلاس چون 1- برای سلامت جسم خوبه ( گردش خون و تنفس و اینا رو مثلا توضیح میدم) 2- برای سلامت روح خوبه و شاد میشی به خصوص که این همه وقت درگیر امتحانات بودی و مشکلات روزمره ی زیادی هم داشتی 3- دوستان جدید پیدا میکنیم 4- کلا خوش میگذرونیم و کمی روزمره رو فراموش میکنیم. منظورتون اینجوریه؟ یعنی تا قبل از اینکه من چهار تا دلیل بیارم اون جوابی نمیده؟ اگه منظورتون رو از arg درست متوجه شده باشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)