صفحه 116 از 146 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    سلام

کسی از دوستان است که امتحان دیروز را شرکت کرده با شه و سوالات را اینجا بگذاره من 11 امتحان دارم
    ممنون میشم کمکم کنید و البته انرژی مثبت شما ها دوستای عزیزم هم لازم دارم که لطفا از من دریغ نکنید
    دیروز معلمم که از ممتحین TCF هم هست گفت که دفعه دیگه راجع به مزایا و معایب مهاجرت میخوام با هم صحبت کنیم... البته نگفت که سوالات چی بودن... اگر شنبه باز هم چیزی رو عنوان کرد اینجا مینویسم...
    موفق باشید...
    File No.: 29th March 2011 *** Interview: 7 Oct. 2013 and Accepted *** Docs. Received in Sydney: 28 Oct. 2013 *** Federal File No.: 9Dec. 2013 *** Received in Paris: 3Jan. 2014 *** Medical: 7Jan 2014 *** Medical Received: 29 Jan. 2014 *** In Process: 17 Feb. *** Pass Req.: 21 March 2014

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

سوال C2 من درباره چالشهای شخص مهاجری بود که بعد از سالها به کشور مادریش برمیگرده!!!!
    کمک! حالا فارسیشو کسی بگه، فرانسه پیشکش، اصولا ایرانی ها برن، کلاهشونم بیافته بر نمیگردن، من راجع به تغییر راههای ارتباطی شهری گفتم، تغییر فرهنگ خانواده همراه شخص و حجاب و نوع لباس را گفتم.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

سلام به همه بچه ها
    من 2شنبه امتحان ت س اف دادم. سوالاتم واقعا سخت بود. البته من همش 3 ماه زبان خوندم چون نمرش برام مهم نبود فقط میخواستم کارناممو بزارم لای مدارکم بفرستم.
    سوال آخرم این بود: یک ضرب المثلی هست که میگه زندگی مث یه کتاب میمونه. نظر شما راجع به این جمله چیه؟
    البته مشکل اصلی من تلفظ ممتحنم بود چون واقعا هم غلیظ صحبت میکرد هم خیلی آروم.
    ولی بازم من تونستم سوال سطح آ1 آ2 و ب1 و ب2 رو خوب جواب بدم. با توجه به اینکه من همش 3 ماه میشه که دارم میرم کلاس فرانسه خیلی هم خوب تونستم حرف بزنم و از خودم راضی هستم. ولی مطمینم اگه 1سال زبان میخوندم حتما سوال سطخ س2 رو هم بهش خیلی خوب جواب میدادم.
    البته من جواب هم دادم. مثلا گفتم زندگی مث یه سفر میمونه هر قدر بیشتر سفر کنیم بیشتر تجربه بدست میاریم. کتاب خوندن هم مث بدست آوردن تجربه میمونه. این تجربه ها میتونه وقتی دچار مشکل شدیم یا با شرایط جدیدی روبرو شدیم بهمون کمک کنه. یا اینکه سفر برای انسان لازمه چون بعضی مواقع باید دور از تمام فعالیتها باشیم و استراحت کنیم. کتاب خوندن هم برای من حس آرامش داره و میتونم استراحت کنم البته حدود 30 20 ثانیه هم مکث داشتم چون واقعا کلمه به اندازه کافی برای حرف زدن بلد نبودم.
    تنها چیزی که از این امتحان فهمیدم این بود که از سوال 15 به بعد اکوت همه فقط درودیوارو نگاه میکردن و شانسی تست میزدن. حتی وقت نمیشد همه گزینه هارو بخونی چه برسه به اینکه بخوای فکر هم بکنی.
    در کل برای من بد نبود امیدوارم شما ها هم خوب امتحان بدید

Junior Member

سوالات امتحان tcfq من در روز دوشنبه:

1- شخصی که در خانواده تون از همه به شما نزدیکتر هست رو توصیف کن!
    2- آیا با این گفته موافقید که در شهرهای بزرگ آدمها بیشتر احساس تنهایی میکنند؟
    3- من به کشورهای زیادی سفر کردم در این مورد از من سوال بپرس!رای
    4- به چه دلیلی میخواهید به کبک مهاجرت کنید؟
    5- آیا زبان فرانسه زبانی است که فقط دارای پرستیژ است یا نظر دیگه ای دارید؟
    6- بنظر شما سنت و پیشرفت چطور میتونن در کنار هم قرار بگیرند؟

یه تعداد سوال دیگه هم بود مثل:
    - آیا پول خوشبختی میاره ؟
    - فردا روز اول کارتون هست واز یه همکار راجع به محل کارتون سوال بپرسید.
    - آیا با این نظر موافقید که از دل برود هر آنکه از دیده برفت؟
    -تاثیر آب و هوا بر روی خلق و خوی انسان
    - دنیا مثل یک کتابه که اگه سفر نکنید ، انگار این کتاب رو هرگز نخوندید. نظرتون چیه؟

مهم: در مورد زبان فرانسه به شکلهای مختلف سوالات زیادی از دوستان پرسیده شده بود

پیروز باشید

Junior Member

میشه بقیه سوالاتونو هم بگید؟؟؟ منم 2 شنبه امتحان دارم

Member
    رشته و دانشگاه

این سوال 5 منم بود
    آیا پول خوشبختی میاره ؟ چرا؟

Member
    رشته و دانشگاه

از یکی از دوستامم پرسیده بودن اگه بری کبک میخوای بری آپارتمان زندگی کنی یا تو خونه؟ چرا؟
    این سوال خودم بود: دوسداری همراه خانوادت چه فیلمی ببینی و چرا؟
    سوال دیگم: بنظر شما سن ایده آل برای استفاده از موبایل چه سنیه و چرا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام، کسی امتحان امروز قطب شرکت نکرده بوده؟
    ارسال مدارک 2011-01-07 صدور فایل نامبر:2011-05-01 **numéro de dossier: DA0000429 آپدیت:4sep2013
    مصاحبه: 15sep2014 فایل فدرال:27Jun2015 درخواست مدیکال: 22July2015 ارسال مدیکال 2Aug2015 آپدیت فدرال:9Aug2015 درخواست ارسال پاسپورت: 2015/10/01

Junior Member Cryingman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجو رشته مکانیک سیالات

سلام دوستای عزیز من از این سایت اطلاعات خیلی خپبی گرفتم یه سوال داشتم امیدوارم مثل همیشه بتونید راهنمایی کنیید من رومن ۲ ماه هست فشرده دارم فرانسه میخونم ! امروز امتحان TFaQ دادم قبل از هرچیزی باید بگم من A2 احتیاج دارمبخش Listening رو فکر میکنم ۱۸-۱۹ تا از سوالات رو صحیح جواب دادم قسمت بعدی متاسفانه مشکلی برای من پیش اومد . Parlesection A قسمت speaking رو با این شرایط رد کردم ! سعی کردم از کلمات مختلفی استفاده کنم ! فعل گزشته آینده آینده ساده رو استفاده کدرم .. 15 سوال پرسیدم .. به گفته ممتهن از اون قسمت مثل کسی که B1 میخواد صحبت کردم . و راضی بودولی بخش دوم مشکلی پیش اومد من معنی یک کلمه رو نمیدونستم و اون باعث شد مفهوم کلی موضوع رو اشتباه متوجه شم ....صحبت کردم اما ربطی به موضوع نداشت ممتهن داشت با ۲ عدد چشم گرد من رو نگاه میکرد بعد از امتحان به من گفت معلوم نیست شما A2 بیارید . مهم اینه شما متوجه شده باشید و کاملا مشخص هست شما نفهمیدید چیزی از این موضوع ...بچه هایی که تجربه دارن سوال من این هستش که ۱- به نظر شما من نمره ای که میخوام A2 رو میارم ؟‌ ۲- به نظر شما برای ۳۰ بهمن ماه TCF ثبت نام کنم یا نه منتظر بمونم تا ۳-۴ هفته دیگه نتایج اعلام بشه ۳- آیا قانون ۶۰ روز فاصله بین امتحانات توی شرایط من که اول TEFaQ و بعد میخوام TCF امتحان بدم شامل حال من میشه یا خیر ..

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cryingman نمایش پست ها
    از دوستان کسی نیست جواب بدخ :دی
    من جذا موندم چه کنم
    دوست عزيز پاسخ به سوال شما كمي سخته چون كسي نميدونه چقدر نمره مياري ولي اگه بخواهي ت س اف كبك بدي مي توني تو اولين فرصت ثبت نام كني ضمنا ت س اف كاملا با تف متفاوت است ولي من اگه جاي شما بودم اين كار را ميكردم ولي كلا اينطوري كه شنيدم در امتحان تف راحت تر نمره ميدن

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)