صفحه 13 از 146 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد TEF/TEFAQ/DELF/DALF/TCF

سلام، براي گرفتن 1 يا 2 نمره از زبان فرانسه بعنوان زبان دوم در سيستم فدرال، آيا حتما بايد در آزمون tef شركت كرد؟ يا گواهي شركت در كلاسهاي زبان فرانسه(در سطح مورد نيازو كسب نمره مورد نظر) از يك موسسه معتبر نظير قطب راوندي كفايت ميكند؟ممنون

سلام به همه

بچه ها کسی نمونه لهجه کبکی رو به صورت ام پی تری داره ؟؟؟ ممنون میشم لینکشو بگذارین.......

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی - علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

سلام
    شنیدم برای کبک TEFAQ را قبول میکنن
    کسی نمیدونه برای فدرال هم
    TEFAQ قبول میکنن یا فقط همون TEF فقط قبوله

137 رو جواب بدید اساتید سوال من هم هست

Junior Member

با عرض سلام. از اينكه اطلاعات مي گذاريد ممنون. ولي بهتر نيست به جاي دلسرد كردن بچه ها و نا اميد كردنشون اونا رو تشويق كنيد تا با اميد بيشتري جلو برن.؟!
    اگر چه من هنوز جوابي از آزمون TEF دريافت نكردم ولي فكر مي كنم تلاش همه كساني كه مي خوان روزي در كانادا زندگي كنند با ارزششه به خصوص براي يادگيري زبان و خيلي خوبه كه اگر چه اجباري است ولي يك زبان و يا دو زبان ديگر را مسلط مي شويم. اينكه فقط به فكر انگليسي باشيم و مدام بگيم بي خيال فراسه بشين و انگليسي را بالاتر ببريد صحبت درستي نيست چرا كه قطعا همه ما روزي به همين اطلاعات ولو كم از زبان فرانسه نياز پيدا خواهيم كرد. پس اجازه بدين كه همه با شوق اين مسير رو طي كنند.
    در ضمن اطلاعات شما در مورد آوردن 2 امتياز اشتباه است و براي اخذ 2 نمره در امتحان فرانسه بايد B1 بياوريم نه B2 !

نقل قول نوشته اصلی توسط afcanani نمایش پست ها
    درود بر دوستان

داشتم تو این سایت دور می زدم دیدم که بعضی از دوستان راجب به امتحان فرانسه سوال دارند.من چون این مسیر رو رفتم .لازم دیدم توضیحی مختصر بدم
    برای کبک باید فقط امتحان tef که فقط دو مهارت رو چک می کنه لازمه
    برای فدرال باید هر چهار مهارت رو امتحان بدی که این هم از عجایب این کانادا است.البته یه مهارت هم که گرامر چک می شه ولی هیچ امتیازی نداره
    در ایران دو جا این امتحان رو برگزار می کنه
    موسسه قطب راوندی اواسط هر فصل
    موسسه کوثر اصفهان اول هر فصل
    البته اگه عجله داشته باشین کوثر پول بیشتر می گیره و تنهایی هر وقت بخواین امتحان می گیره
    امتحان تهران در دو نوبت صبح و بعد ازظهر برگزار میشه
    ولی اصفهان متاسفانه همه رو یکجا امتحان می کنه
    اما توصیه مهم. برای امتیاز گرفتن حداقل دو امتیاز باید حداقل B2 بگیرید که این هم ساده نیست و باید حداقل یکسال فرانسه رو خوب خونده باشید.اگر تو ielts جا دارید تلاش کنید بهتره تا سراغ فرانسه برید.
    پیروز باشید.

Junior Member

دوستان اينجا كسي هست كه در آزمون TEF 6و 7 خرداد 89 قطب راوندي براي فدرال شركت كرده باشه ؟ اگه كسي هست لطفا پيغام بذاره. ممنون

Senior Member

سلام يكي از دوستان من امتحان tefaq قطب رو داده همون كه فقط ecouter و parler هست الان نتيجش اومده نوشته 428/810 اين يعني چي؟ سطحش B1 هست يا B2 ؟
    ویرایش توسط niloofarsa : June 20th, 2010 در ساعت 01:15 PM

هزینه French fluency test for Québec یا همون TCFQ چقدره؟ آیا واقعا هر ماه برگزار میشه؟ یعنی هر وقت آماده بودم از ماه قبل رزور کنم حله؟ (امتحان رو توی سفارت میگیرن؟)
    من در هر صورت می خوام یه بار امتحان بدم، نه برای اینکه از Interview خلاص بشم، بلکه یه آمادگی برای interview باشه، مثلا 1 ماه قبل Interview امتحان بدم.

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    هزینه French fluency test for Québec یا همون TCFQ چقدره؟ آیا واقعا هر ماه برگزار میشه؟ یعنی هر وقت آماده بودم از ماه قبل رزور کنم حله؟ (امتحان رو توی سفارت میگیرن؟)
    من در هر صورت می خوام یه بار امتحان بدم، نه برای اینکه از Interview خلاص بشم، بلکه یه آمادگی برای interview باشه، مثلا 1 ماه قبل Interview امتحان بدم.
    تا اونجا که من میدونم هر ماه برای ماه بعد ثبت نام میکنن. هزینه 10 تومن هست تو دفتر سفارت ثبت نام میشه. نقد پرداخت میشه. کارنامه رسمی هم نداره. زنگ بزن به سفارت بپرس.

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم هر ماه برای ماه بعد ثبت نام میکنن. هزینه 10 تومن هست تو دفتر سفارت ثبت نام میشه. نقد پرداخت میشه. کارنامه رسمی هم نداره. زنگ بزن به سفارت بپرس.
    اشتباه نمی کنی عزیز؟ اینجا نوشته:
    http://www.ambafrance-ir.org/IMG/htm...arsi1-3.html#3

TCF برای کبک

وزارت مهاجرت و جوامع فرهنگی کبک (MICC)، رسما TCF را پذیرفته است

این تصمیم رسما از 16 اکتبر 2006 به مرحله اجرا در آمده است. بنا به درخواست این وزارتخانه، نسخه ی مخصوص TCF به نام « TCF برای کبک» ایجاد شد. این TCF منحصرا قابلیت های داوطلب در زمین درک مطلب و بیان شفاهی را ارزیابی می کند. امتحان شامل موارد زیر است

1- درک مطلب شفاهی: 30 مورد ( مدت امتحان: 30 دقیقه)

2- بیان شفاهی: 6 پرسش (مدت امتحان: 15 دقیقه)

کل مدت آزمون: 45 دقیقه

تعرفه: 1500000 ریال

جهت اطلاعات تکمیلی به نشانی زیر مراجعه فرمایید:

بخش همکاري و فعاليت سفارت فرانسه در ايران – ساختمان شماره 2

خیابان انقلاب ( بین جهارراه کالج و میدان فردوسی)، کوجه ابیورد، بن بست کیمیا، شماره 14

تلفن: 41-66705040 (009821 )- 44-66705043 (009821 )

منظور شما چیزه دیگه بود که 10 تومن بود؟ ( اگه باشه خیلی خوبه !)، امتحان آزمایشی وجود داره مثل آیلتس آزمایشی؟

Junior Member

سلام
    من برای تست TCF tout Public ثبت نام کردم اما فقط تو قسمت اجباری تست. نمی دونستم باید expression رو هم تیک بزنم!!!
    2 امتیاز برای skill worker فدرال کم دارم.

1- فرض اینکه از قسمت comprehension دو نمره رو بیارم، اداره مهاجرت کارنامه رو می پذیره؟
    2- deadline ارسال مدارکم گذشته، منتها همه مدارک ام رو براشون فرستادم قبلا و گفته بودم TCF رو جداگونه تا آخر ماه اوت براشون می فرستم، حالا اگه تو این امتحان 2 نمره رو نیارم، به نظرتون ماه بعد ثبت نام کنم باز یا دیگه قبول نمی کنند؟

(امتیازم 65، تاریخ تست TCF بیست ژوییه و مهلت ارسال 7 ژوییه بوده)

ممنونتون می شم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)