صفحه 138 از 146 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام دوستان
    من دو ماه پیش امتحان TEFAQ دادم و سطح من B1 اعلام شد با این توضیح که نمره من 270 شده و نمره 271 سطح B2 می باشد یعنی من 1 نمره کم دارم تا B2 بشوم آیا راهی هست که B2 بشوم؟
    دریافت مدارک 07-09-2011 نقد کردن مانی اردر 17-10-2011 ارسال فایل نامبر 30-10-2011 شماره فایل نامبر DA000049xxx رشته 12 امتیازی - دریافت نامه آپدیت 03-02- 2015 - ارسال آپدیت 17-03-2015 - دریافت نامه انتظار مصاحبه 21-04-2015

دوستان چرا جواب tefaqاینقدر دیر میاد همیشه همینطور بوده عجب اشتباهی کردم این آزمون رو دادم
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    دوستان چرا جواب tefaqاینقدر دیر میاد همیشه همینطور بوده عجب اشتباهی کردم این آزمون رو دادم
    نمیدونم تا چه اندازه این ملی صحیحه انا خیلی از اسانید به نام فرانسه می گفت قراره دیگه بره نتایج فرانسه برای بررسی از این دفعه می گفت تو سایت فکر کنم قطب هم نوشته بود اعلام نمیشه
    صدا کبکی ها درامده من خودم فقط این امتحان و دادم انا هرکی این متدش و بلد بود نمره خوب می اوردش
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

ببخشید دوستان میخواستم نظرتون رو در مورد آزمون شبیه سازی TCF سایت TV5monde بدونم که اتفاقاً از معدود منابعی هست که نسبتاً استاندارد هست و آدم میتونه باهاش سطح خودش رو مشخص کنه:
    http://apprendre.tv5monde.com/fr/app...is/accueil-tcf

ولی وقتی من تستهاش رو زدم احساس کردم یک مقدار از سطح کتابهای TCF 250 یا Reussir le TCF بالاتره و همینطور نحوه نمره دادنش سخت گیرانه هست. جون مثلاً من از نظر خودم سطح اکوتم بین B1-B2 هست ولی با این وجود که نمره ام 50% شد تو این تست بهم A2 داد!

میخواستم ببینم نظرتون کلاً راجع به این تست چیه و اگر امتحان اصلی رو دادید و این تست رو هم زدید چقدر نمره امتحان اصلی به سطحی که این تست بهتون داده شبیه بوده؟

مرسی!

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

پیش فرض مشاوره در زمینه امتحانTCFq، ثبت نام، نحوه آزمون، نمره، اعتراض و غیره برای مهاجران کبک

با درود فراوان
    با توجه به تغییرات اعمال شده در آزمون TCFq و نیاز دوستان مهاجر کبک به آگاهی در این زمینه و مشاوره در مورد نحوه نمره دهی و تاثیر آن بر پرونده کبک، این تاپیک راه اندازی شد.
    لطفا توجه فرمایید که این تاپیک تنها مربوط به آزمون TCFq مخصوص مهاجران کبک میباشد و شامل سایر امتحانات زبان فرانسه نمیباشد.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Junior Member

پیش فرض مشاوره در زمینه امتحانTCFq، ثبت نام، نحوه آزمون، نمره، اعتراض و غیره برای مهاجران کبک

با سلام خدمت دوستای عزیز با توجه به این که گرفتن مدرک b2 زبان فرانسه یکی از مراحل اصلی برای مهاجرت به کبک می باشد و داشتن این مدرک به نوعی اجباری است به نظر بنده از این موضوع در حال حاضر داره سو استفاده هایی می شه که بنده در اینجا دلایلی رو می خواستم عنوان کنم :
    دو تا از برگذار کننده های اصلی ازمون زبان مهاجران کبک یکی بخش فرهنگی سفارت فرانسه در ایران ( tcfq) , و دومی موسسه قطب راوندی ( tefaq ) به صورت مداوم این آزمون ها رو برگذار می کنند
    و هر دو این مراکز ادعا می کنن که نمره نهایی در فرانسه داده میشه اما به نظر من این موضوع صحیح نیست نمره رو تو ایران می دن و فایل های صوتی به جهت رندوم چک به فرانسه می فرستند مثل ازمون بهمن 92 قطب راوندی که به جهت شک کردن مرکز در فرانسه اعلام نتایج بعد از بررسی مجدد بیش از دو ماه و نیم به طول کشید ، من بیشتر می خوام در مورد بخش فرهنگی سفارت صحبت کنم که با توجه به اجباری بودن b2 متاسفانه روند جدیدی رو پیش گرفتند که این روند شامل ندادن نمره b2 و به جای ان مردود کردن با نمره b1 سطح 9 به متقاضیانی که سزاوار قبولی هستند و با توجه به اینکه اکثر ممتحن ها کلاس های خصوصی دارن با این روش برای خودشون و مجموعه مذکور در آمد زایی می کنن از دوستان خواهش می کنم تا اگر تجربه مشابهی دارن یا نظری در این مورد دارن نسبت به این موضوع بی تفاوت نباشن تا به امید خدا اگر حقی ضایع شده بتونیم با هم فکری و تجربه سایر دوستان این حق رو بر گردونیم

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه امتحان TCFq، ثبت نام، نحوه آزمون، نمره، اعتراض و غیره برای ماج

دوستانی که آزمون TCFq یا TEFaq دارن دقت کنن (چون من هر دوی این امتحانا رو دادم و B2 C1 گرفتم) قبل از شروع بخش شنیداری حتما میزان تنظیم بودن "BASS" اسپیکر ها رو کنترل کنین و در صورت عدم تنظیم بودن که موجب "بم" شدن بیش از اندازه صدا و ایجاد مشکل در فهمیدن و نتیجتا پایین آمدن نمره میشه,سریعا قبل از شروع آزمون اعتراض کنین تا نسبت به رفع آن اقدام گردد...من خودم در هردو موسسه این مشکل رو مشاهده کردم ولی متاسفانه ممتحنین به این مورد توجهی ندارن و وسط آزمون میبینید که صدای "دوبس دوبس" میاد و شما هیچی متوجه نمیشید!!!...
    یه چیز جالب هم خدمتتون بگم من برای مدرک Tefaq که B2 C1 اورده بودم درخواست نسخه دوم کردم و لی هنگامی که نسخه دوم اومد نوشته بود B2 B2 !!!! به موسسه گفتم ولی گفتندخودت پیگیری کن!!!
    در نهایت خودم یک ایمیل زدم به موسسه ای که آزمون را برگزار می کرد و اسکن هر دو نسخه را فرستادم و آنها هم پس از بررسی گفتند مشکل از پرینتر بوده و دوباره نسخه دوم را با پست سفارشی فرستادند..

دوستانی که آزمون TCFq یا TEFaq دارن دقت کنن (چون من هر دوی این امتحانا رو دادم و B2 C1 گرفتم) قبل از شروع بخش شنیداری حتما میزان تنظیم بودن "BASS" اسپیکر ها رو کنترل کنین و در صورت عدم تنظیم بودن که موجب "بم" شدن بیش از اندازه صدا و ایجاد مشکل در فهمیدن و نتیجتا پایین آمدن نمره میشه,سریعا قبل از شروع آزمون اعتراض کنین تا نسبت به رفع آن اقدام گردد...من خودم در هردو موسسه این مشکل رو مشاهده کردم ولی متاسفانه ممتحنین به این مورد توجهی ندارن و وسط آزمون میبینید که صدای "دوبس دوبس" میاد و شما هیچی متوجه نمیشید!!!...
    یه چیز جالب هم خدمتتون بگم من برای مدرک Tefaq که B2 C1 اورده بودم درخواست نسخه دوم کردم و لی هنگامی که نسخه دوم اومد نوشته بود B2 B2 !!!! به موسسه گفتم ولی گفتندخودت پیگیری کن!!!
    در نهایت خودم یک ایمیل زدم به موسسه ای که آزمون را برگزار می کرد و اسکن هر دو نسخه را فرستادم و آنها هم پس از بررسی گفتند مشکل از پرینتر بوده و دوباره نسخه دوم را با پست سفارشی فرستادند..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه امتحان TCFq، ثبت نام، نحوه آزمون، نمره، اعتراض و غیره برای ماج

سلام من 16 جون امتحان تف کبک دادم اکوت ب1 شدم و پغله ب2 میتونم دوباره شرکت کنم و فقط اکوت بدم یا ایینکه باید کلا دوباره امتحان بدم؟
    تاریخ دریافت فایل نامبر کبک: .7 نوامبر 2011
    ویو و صدور سی اس کیو 20 آوریل 2015 .دریافت مدارک فدرال 1 جون 2015و صدور فایل نامبر فدرال 27 جولای 2015

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط danroun نمایش پست ها
    سلام من 16 جون امتحان تف کبک دادم اکوت ب1 شدم و پغله ب2 میتونم دوباره شرکت کنم و فقط اکوت بدم یا ایینکه باید کلا دوباره امتحان بدم؟
    سلام، بله میتونید، من هم همین کار را کردم و فقط اکوت دادم و ب2 شدم و با امتحان قبلیم جمع کرد و 10 امتیاز آفیسر بهم داد.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)