صفحه 14 از 146 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Physician

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد TEF/TEFAQ/DELF/DALF/TCF

سلام بچه ها.من خیلی حالم گرفته هست.من باید 6 امتیاز از french بگیرم ولی 120 روزم گذشته و همه مدارک بجز کارنامه TEF رو فرستادم.تاریخ بعدی امتحان TEF مهر هست و وکیلم میگه اگه شانس بیارم و تا اون موقع به پرونده رسیدگی نشه شاید بتونم کارنامه جدید رو بفرستم.میگه شاید حتی اون موقع هم بگن چون دیر کارنامه رو دادی قبول نیست و ردم کنن.کسی تا حالا case مثل من دیده؟میدونه چی میشه و چه باید کرد؟
    از غصه دارم میمیرم:-((

نقل قول نوشته اصلی توسط mf135 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من خیلی حالم گرفته هست.من باید 6 امتیاز از french بگیرم ولی 120 روزم گذشته و همه مدارک بجز کارنامه TEF رو فرستادم.تاریخ بعدی امتحان TEF مهر هست و وکیلم میگه اگه شانس بیارم و تا اون موقع به پرونده رسیدگی نشه شاید بتونم کارنامه جدید رو بفرستم.میگه شاید حتی اون موقع هم بگن چون دیر کارنامه رو دادی قبول نیست و ردم کنن.کسی تا حالا case مثل من دیده؟میدونه چی میشه و چه باید کرد؟
    از غصه دارم میمیرم:-((
    مصاحبه رفتین؟ مشروط به مدرک شدین؟ امتحان TCFQ زودتر برگزار نمیشه؟ اگه آماده هستین نمی تونین برین یه کشور دیگه امتحان بدین؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

من تو هر سایتی رفتم برای TCF DAP اینو نوشته بود(البته مثل اینکه همه از روی هم کپی کردن):
    TCF pour la DAP : این آزمون برای متقاضیانی که مایلند در فرانسه برای سال اول یا دوم لیسانس و یا برای رشته معماری شرکت نمایند می باشد.قسمت اول این آزمون مشابه قسمت اختیاری پوبلیک می باشد .
    این یعنی چی؟ یعنی بخش ساختار زبان و شنیداری نداره؟ مگه میشه اینجوری؟ یعنی فقط دو تا بخش گفتاری و نوشتاری داره؟ تازه قسمت دومش هم نوشتاریه. این جوری که همه بخش هاش یکی میشه.
    کسی اطلاعی نداره؟

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

سفارت روز 31 مرداد برای امتحان TCF pour Q ثبت نام میکنه. ساعت 10:30
    هر کی مایل هست یادش نره. تماس بگیره و مدارک لازمه رو بپرسه.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    من تو هر سایتی رفتم برای TCF DAP اینو نوشته بود(البته مثل اینکه همه از روی هم کپی کردن):
    TCF pour la DAP : این آزمون برای متقاضیانی که مایلند در فرانسه برای سال اول یا دوم لیسانس و یا برای رشته معماری شرکت نمایند می باشد.قسمت اول این آزمون مشابه قسمت اختیاری پوبلیک می باشد .
    این یعنی چی؟ یعنی بخش ساختار زبان و شنیداری نداره؟ مگه میشه اینجوری؟ یعنی فقط دو تا بخش گفتاری و نوشتاری داره؟ تازه قسمت دومش هم نوشتاریه. این جوری که همه بخش هاش یکی میشه.
    کسی اطلاعی نداره؟
    با تشکر از همه دوستانی که جواب دادند!!
    خودم فهمیدم. متاسفانه در تمام سایتهای فارسی که در مورد TCF DAP توضیح داده شده، این مطلب اشتباه عنوان شده. نمی دونم چرا تا حالا سایت سفارت اینو درست نکرده. حتی تو این فروم هم به اشتباه این مطلب عنوان شده.
    بخش اول آزمون TCF DAP همان بخش اجباری آزمون پوبلیک است. نه بخش اختیاری. به عبارتی شامل درک گفتاری و نوشتاری و ساختار زبان می شود.

سلام به بچه های خوب فروم

برای تف کبک کتاب خاصی هست یا باید کتاب تف 4 مهارتی و تهیه کرد ؟؟؟

با تشکر از همگی
    فايل نامبر فدرال : نوامبر 2010
    صدور مدیکال: 2جولای 2013
    پاس رکویست :30 سپتامبر 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

امتحان زبان فرانسه تو ایران سالی دو بار برگزار میشه،
    من دو تا موسسه زنگ زدم و اونها گفتن برای پذیرش مدرک دالف c1 می خوان. اما برای گرفتن مدرک دالف اول باید دلف رو گرفت. حالا من چی کار کنم اگه دلف را تو بهار بگیرم باید تا وسط پاییز برای دالف صبر کنم؟ و این یعنی ترم پاییز را از دست می دم؟
    میشه کاری کرد که تو همون بهار بدون داشتن مدرک قبلی، دالف رو بگیرم و یا باید شش ماه برای امتحان بعدی صبر کنم.
    ضمن اینکه نمی خوام فرانسوی را توی کلاسهای کشور فرانسه یاد بگیرم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    امتحان زبان فرانسه تو ایران سالی دو بار برگزار میشه،
    من دو تا موسسه زنگ زدم و اونها گفتن برای پذیرش مدرک دالف c1 می خوان. اما برای گرفتن مدرک دالف اول باید دلف رو گرفت. حالا من چی کار کنم اگه دلف را تو بهار بگیرم باید تا وسط پاییز برای دالف صبر کنم؟ و این یعنی ترم پاییز را از دست می دم؟
    میشه کاری کرد که تو همون بهار بدون داشتن مدرک قبلی، دالف رو بگیرم و یا باید شش ماه برای امتحان بعدی صبر کنم.
    ضمن اینکه نمی خوام فرانسوی را توی کلاسهای کشور فرانسه یاد بگیرم.
    کجا برای پذیرش دالف c1 میخواد؟! من جایی تا حالا ندیدم.

اصلا لارم نیس که اول دلف بگیری بعد دالف !! اینو کاملا مطمئنم شما می تونی همه سطوح و با هم امتحان بدی ولیی دالف خیلییی سخته

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    کجا برای پذیرش دالف c1 میخواد؟! من جایی تا حالا ندیدم.
    موسسه مشهد که گفت "سی یک" و حتی پرسیدم "بی دو" دلف قبوله، که باز گفت سی یک. تهران هم چیزی راجب دالف نگفت.
    اون موسسه مشهد هم گفت چون برای لیسانس می خوام برم باید زبانم بهتر باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    اصلا لارم نیس که اول دلف بگیری بعد دالف !! اینو کاملا مطمئنم شما می تونی همه سطوح و با هم امتحان بدی ولیی دالف خیلییی سخته
    چه خوب،

>ولیی دالف خیلییی سخت

همه اولش همین رو می گن، وقتی هم یه چیزی را یاد گرفتم می گن: تو استعداد داشتی، ما نداریم.
    و دیگه اینکه من می خوام اقامت دایم بگیرم و فرانسه را به چشم خونه خودم نگاه کنم. بنابراین دالف که هیچی، باید فرانسوی را مثل بلبل صحبت کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)