صفحه 140 از 146 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

دوستان سلام.
    من برای ارسال پرونده مدارکم باید نتیجه آزمون TEF رو تا پیش از پایان امسال ارسال کنم ولیکن نزدیکترین تاریخی که توانستم برین برای ثبت نام در ایران پیدا کنم 22 آبان است و چون نتایج هم بین یک تا یک ماه و نیم بعدش می آید، خیلی نگرانم که بموقع نباشد. آیا کسی اطلاعاتی درباره برگزاری این آزمون در کشورهای نزدیک همسایه دارد؟ بسیار ممنون می شوم کسی کمک و راهنمایی کند.

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط AlaTiti نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من برای ارسال پرونده مدارکم باید نتیجه آزمون TEF رو تا پیش از پایان امسال ارسال کنم ولیکن نزدیکترین تاریخی که توانستم برین برای ثبت نام در ایران پیدا کنم 22 آبان است و چون نتایج هم بین یک تا یک ماه و نیم بعدش می آید، خیلی نگرانم که بموقع نباشد. آیا کسی اطلاعاتی درباره برگزاری این آزمون در کشورهای نزدیک همسایه دارد؟ بسیار ممنون می شوم کسی کمک و راهنمایی کند.
    آدرس و اطلاعات تماس تمام مراکز دنیا رو میتونید از اینجا ببینید:
    http://www.ciep.fr//coordonnees-cent...ion-tcf-quebec
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Junior Member

دوستان سلام
    من واسه ذانشگاه توو کبک پذیرش دارم و تا حالا ویزام دو بار بی دلیل و بی توضیح رد شده ، تنها نکته ای که به ذهنم میرسه و احساس میکنم میتونه کمک کنه گرفتن یه مدرک زیان فرانسه است. من کتاب taxi 1رو تموم کردم. و میخوام اوایل آبان برای ویزا مجدد اقدام کنم. به نظر شما چه آزمونی شرکت کنم که بتونم توو این فاصله دو ماهه در سظح A2 یا B1 یه مدرک بگیرم که برای سفارت بفرستم. البته میخوام توو این دو ماه یه مدرس خصوصی بگیرم که فشرده باهام کار کنه. راحتترین و سریعترین مدرکی که میشه در این مدت گرفت چی هست ؟

Junior Member

دوستان سلام
    من یکسال پیش امتحان tcfqدادم و متاسفانه نمره ام در قسمت پقله بی1شده حال با توجه به تغییراتی که در نحوه امتحان ایجاد شده قبلا 6تا سوال میپرسد از اسون به ساخت حال نحوه سوالات تغییر کرده یا نه؟اگر امکانش هست نمونه سوالات امتحان tcfqکسی داره برام بفرست

Junior Member

سلام ببخشید من بار اول هست که TCF کبک را امتحان میدم 24 شهریور برای B2 چند تا تستو باید درست زد ؟ و اینکه تو کتاب 250 اکتیویته بعضی سوالات 2 قسمته آیا تو امتحان واقعی هم همینطوره؟ یعنی هر قسمت 0.5 حساب میشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر - نرم افزار

سلام دوستان من تو مصاحبه مشروط شدم آفیسر گفت باید یه B2 بفرستی حالا به نظر شما میتونم تو امتحانات TCFQ و TEFAQ فقط Expression Orale رو امتحان بدم یا نه ؟
    رشته : کامپیوتر فایل نامبر : 07-07-2011 تاریخ مصاحبه : 14-09-2014 فایل نامبر فدرال : 24-03-2015 مدیکال : 08-06-2015 ارسال نتایج مدیکال : 21-06-2015 مدیکال رسیود : 30-06-2015 تغییر وضعیت به In Process در سایت : 07-07-2015 تغییر وضعیت به Decision Made و ایمیل پاس ریکوئست : 28-07-2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaeisadegh نمایش پست ها
    سلام دوستان من تو مصاحبه مشروط شدم آفیسر گفت باید یه B2 بفرستی حالا به نظر شما میتونم تو امتحانات TCFQ و TEFAQ فقط Expression Orale رو امتحان بدم یا نه ؟
    بله می توانید در یک اسکیل شرکت کنید
    فایل نامبر: آگوست 2011 ،ارسال مدارک آپدیت : اکتبر2014 .نامه انتظار:مارچ 2015,تاريخ مصاحبه:مي2015 آنكارا....

نقل قول نوشته اصلی توسط nikzad_nn نمایش پست ها
    بله می توانید در یک اسکیل شرکت کنید
    در tef هم میشود در یک اسکیل آزمون داد اما ظاهرا در tcf نمیشه (البته tcfq میشود) باز دوستان هم نظر بدهند

نقل قول نوشته اصلی توسط Desertroses نمایش پست ها
    دوستانی که آزمون TCFq یا TEFaq دارن دقت کنن (چون من هر دوی این امتحانا رو دادم و B2 C1 گرفتم) قبل از شروع بخش شنیداری حتما میزان تنظیم بودن "BASS" اسپیکر ها رو کنترل کنین و در صورت عدم تنظیم بودن که موجب "بم" شدن بیش از اندازه صدا و ایجاد مشکل در فهمیدن و نتیجتا پایین آمدن نمره میشه,سریعا قبل از شروع آزمون اعتراض کنین تا نسبت به رفع آن اقدام گردد...من خودم در هردو موسسه این مشکل رو مشاهده کردم ولی متاسفانه ممتحنین به این مورد توجهی ندارن و وسط آزمون میبینید که صدای "دوبس دوبس" میاد و شما هیچی متوجه نمیشید!!!...
    یه چیز جالب هم خدمتتون بگم من برای مدرک Tefaq که B2 C1 اورده بودم درخواست نسخه دوم کردم و لی هنگامی که نسخه دوم اومد نوشته بود B2 B2 !!!! به موسسه گفتم ولی گفتندخودت پیگیری کن!!!
    در نهایت خودم یک ایمیل زدم به موسسه ای که آزمون را برگزار می کرد و اسکن هر دو نسخه را فرستادم و آنها هم پس از بررسی گفتند مشکل از پرینتر بوده و دوباره نسخه دوم را با پست سفارشی فرستادند..
    من فکر کنم دادن آزمون tcf یا tef منطقی تره نسبت به tcfq و tefaq . به هر حال لهجه کبکی مشکلتر است و نمره اکوته کمتر میشود . ولی نمیدونم چرا اکثر دوستان آزمونهای q را انتخاب میکنند

Junior Member

سلام
    منم باید بهمن سال بعد امتحان tcf dap بدم چون رشتم معماریه
    این امتحان فرقش چیه با بقیه ؟
    کتاب من +alter ago هست ودارم کلاس میرم و خودم هم دارم کتابای grammaire en dialogue , vocabulaire en dialogue رو کار میکنم من باید سال بعد b1 بگیرم
    کسی از محتوای این آزمون اطلاع داره ؟
    واسه امتحانای فرانسه فقط کتاب 250 و باید خوند ؟؟؟
    میشه راهنمایی کنید واسه این که نمره b1 روبیارم چیکار کنم ؟؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)