صفحه 145 از 146 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز

من بهار 96 میخام آزمون tefaq بدم ممنون میشم بفرمایید 1) چه زمانی باید آزمون را ثبتنام کنم ؟
    2) اینکه نحوه نمره دهی در این آزمون چگونه است؟
    3) آیا سوالات نمره منفی هم دارد؟
    4) نحوه پاسخگویی به سوالات پغله چطور است؟ (آیا زمان کافی برای فکر کردن به سوالات و پاسخ دهی داده میشود)
    5) آیا مثل آزمون ایلتس مصاحبه کننده در روربرو ما قرار میگیرد و یا فقط صدای ما را هنگام پاسخ به سوالات ضبط می کنند؟
    6) برای آزمون چه موسسه ای را پیشنهاد میکنید. (در واقع محلی که هنگام برگزاری آزمون نظم و هماهنگی عالی داشته باشند)

ببخشید اگر سوالاتم زیاد شد. ممنون از پاسخ هایتان

پیروز و سربلند باشید

سلام، برای ثبت نام ازمون tefaq چه سایتی باید ثبت نام کرد و هزینه ثبت نام چقده؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amolhasan63 نمایش پست ها
    سلام، برای ثبت نام ازمون tefaq چه سایتی باید ثبت نام کرد و هزینه ثبت نام چقده؟
    چند وقت بود که این امتحان در تهران برگزار نمیشد،
    ولی الان ظاهرا موسسه سینا مجددا شروع به برگزاری کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    سلام دوستان دیدم اینجا متروکه شده گفتم شاید بتونم به کسایی که میخوان آزمون بدن کمک کنم. من اخیرا tefaq امتحان دادم. اگه کسی سوالی داره راجع بهش من تاجاییکه بتونم سعی میکنم جواب بدم
    سلام شما tcf q هم دادین؟فرقشونو میدونین؟ من باید امتحان بدم بین این دو تا موندم کدوم بیشتر شبیه آیلتسه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
    در تهران استاد خوب برای فرانسه چه کسی ور معرفی میکنین؟ دوماهه بشه جمعش کرد و b2 گرفت

سلام
    یک سوال داشتم دوستان، آیا میشه فقط یک مهارت رو الان امتحان داد یکی دیگه رو بعدا امتحان بدی .تو آزمون tefaq منظورمه

Junior Member reza237 آواتار ها

دوستان سلام
    از شما عزیزان کسی میدونه برای اعتراض نسبت به نمره امتحان تف چطور باید اقدام کرد؟ممنون میشم از بچه ها کسی اگر میدونه راهنمایی کنه-من امتحان رو دانشگاه تهران دادم
    ارسال مدارک۳نوامبر۲۰۱۵
    دریافت مدارک توسط کبک ۵نوامبر۲۰۱۵
    فایل نامبر ۲۷نوامبر۲۰۱۵
    رشته۱۲امتیازی قدیم-9 امتیازی جدید-مجرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام
    من باید تا مرداد یا شهریور امتحان بودم. می خوام TCFq هم امتحان بدم. خیلی گشتم تا شاید در رابطه با شرایط آزمون و درجه سختی اش چیزی ببینم اما ندیدم. لطفا هر کسی امتحان داده بگه. ی جورایی استرس دارم. آیلتس و هم گرفتم دو امتیاز کم دارم باید با این جبران کنم. می ترسم امسال و از دست بدم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

سلام
    در تهران استاد خوب برای فرانسه چه کسی ور معرفی میکنین؟ دوماهه بشه جمعش کرد و b2 گرفت
    اگه فرانسه رو مبتدی هستید، تکنولوژی هنوز اینقدر پیشرفت نکرده که یه زبان جدید رو با چند کلیک یا قرص و آمپول رو آدمی نصب کنن... گرفتن B2 در بهترین حالت نیاز به یک سال کار فول تایم داره:
    چون زبان مادری شما لاتینی نیست، برای رسیدن به سطوح زبان به این مقدار کلاس نیاز دارید (علاوه بر اون به صورت شخصی هم باید تمرین کنید)... حواستون باشه که باید ساعتها رو با هم جمع کنید:
    A1 : 100-150h
    A2: 100-200h
    B1: 200-350h
    B2: 300-700h
    C1: 400-800h
    C2: 400-1000h
    عدد های کوچکتر برای کسانی است که زبان مادریشون انگلیسی یا آلمانی باشه ... برای کسانی که زبان مادریشون ایتالیایی/اسپانیولی/پرتغالی و رومانیاییه می تونید تا سطح B1 زمان مورد نیاز رو نصف کنید. یعنی در بهترین حالت شما برای B2 نیاز به 500 ساعت کلاس دارید... با توجه به اینکه کلاس زبان روزانه بیش از 4 ساعت (در دو نوبت صبح و بعد از ظهر) راندمان کافی نداره (و اقلاً برای تمرین هم باید بین یک تا دو ساعت باقی بذارید) نیاز به حداقل 5 ماه کلاس دارید (6 روز در هفته روزی 4 ساعت کلاس) و به شرط این که علاوه بر اون روز حدود دو ساعت تمرین کنید... مگر در یادگیری زبان نابغه باشید

ApplyAbroad Veteran

سلام
    سلام
    شما نمیتونید یک زبان جدید رو در دو ماه به اصطلاح جمع کنید. لطفا ملاحظه کنید:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Common...arning_process
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)