صفحه 16 از 146 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد TEF/TEFAQ/DELF/DALF/TCF

سلام. امتحان TCFQ برای ورود به دانشگاه کافیه یا باید TCF کامل امتحان بدیم؟

من مشهد امتحان دلف دادم .. موفعه ثبت نام گفتن مصاحبه داره که نداشت :دی می روین و یک برگه رو پر می کنین همین! بعد هم می گن کلاس فشرده داریم :دی
    من به دوستان می گم که واسه هر دانشگاهی چک کنن که چه مدرکی لازمه و در چه سطحی شاید واسه یکی C1 یکی b1 مورد قبول باشه . در ضمن اعتبار مدر ک tcf فقط 2 ساله و دلف واسه همیشه اس.
    امتحان دالف فقط تو تهران برگزار می شه.
    اگه می خواین برای بار اول شرکت کنین و مثل من هیچ کلاسی و برای ازمونش شرکت نکردین بهتره که دو تا سطح رو با هم امتحان بدین مثلا اگه هدفتون b1 هست a2 رو هم شرکت کنین . که شک نشین :دی
    اخه 2 3 سال پیش این همه واسه امتحان شرکت نمی کردن ! احساس می کنم شبیه کنکور شده :دی اکه مطمئن هسین که دز سطح b1 هستین b2 رو هم شرکت کنین . در ضمن اگه امتحان رو پاس کنین دیگه نمی تونین شرکت کنین و نمره بالاتری بگیرین در صورتی که امتحان tcf رو می تونین هر چقدر می خواین شرکت کنین البته شنیدم باید بین 2 تا امتحان یه فاصله زمانی باشه حالا دقیق نمی دونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    شما دلف و دالفو بیخیال بشید. تمام سطوح A1-A2-B1-B2-C1-C2 در تمامی امتحان ها مشابهند.
    نمونه سوال TCF برای همه سطوح در این سایت هست: http://tcf.didierfle.com/
    دو تا از منابع این امتحان هم در بخش منابع دانلودی هست که یکی کتاب و یکی نرم افزار شبیه ساز آزمونه که خیلی مفیدن.

مرسی، الان تو دانشگاه هستم نمی تونم بخش هایی که صدا پخش می کنن جواب بدم. گرامرها را جواب دادم. structures de la langue
    از A1 تا B2، سطح های بی را بعضی سوالها اول اشتباه می زدم و انتخاب دومم درست بودن، جالب بود که تو B2 موفق تر بودم! شاید همین چند تا سوال
    آمادگیم را برای امتحان بیشتر کرده بود.
    دست شما درست، باید کمر همت را سفت بست. ولی جدا امیدوار شدم.
    گرچه هر چقدر هم تو امتحانا موفق باشم، می دونم تا موقعی که مثل آدم حرف بزنم خیلی کار می بره.

فاروم میگه: اول یخده به دیگران امتیاز بدهید تا بتوانید دوباره به آرش امتیاز بدهید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST_ Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot ! نمایش پست ها
    سلام دوستان. کانون زبان 27 تا 30 شهریور ثبت نام امتحان دالف و دلف داره اما قبلش یه مصاحبه میگیره. کسی میدونه این مصاحبه برای چیه؟ و این که من میتونم تو دو امتحان شرکت کنم یا نه
    ممنون میشم کسی اطلاعات جامعی در مورد امتحانهای دالف و دلف و tcf بده.
    با تشکر
    سلام
    تو این مصاحبه به شما می گن که چه سطحی رو امتحان بدید احتمال موفقیتتون بیشتره . سوالات خاصی هم نمی پرسن . اسم و اینکه چقدر و کجا و کی فرانسه خوندید و چرا می خواین این امتحانو بدید. بعد از روی صحبت کردنتون و .. می گن کدوم سطح براتون بهتره. بله می تونین 2 تا رو با هم بدید .
    اگر صرفا واسه مهاجرت یا تحصیل می خواین و دنبال جمع کردن انواع مدارک نیستید delf و dalf ندید . TCF , TEF , TCFaQو .. اینا خیلی اسونترن و نمره بهتری میارید معمولا.
    موفق باشید

Junior Member

آیا می‌‌شود در TCF فقط قسمت speaking and listening رو در داد و بقیه رو خالی‌ گذشت تا صفر بشن. آیا نمره هر مهارت جدا جدا سنجیده میشود

Junior Member

با سلام به همه دوستان .کسی با کتاب کنکسیون که مجتمع فنی تدریس میکنه آشنایی داره؟میشه با این متد امتحان tcfرو داد؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط hony نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان .کسی با کتاب کنکسیون که مجتمع فنی تدریس میکنه آشنایی داره؟میشه با این متد امتحان tcfرو داد؟
    سلام
    شما با هر متدی میتونی تو امتحان شرکت کنی و این متد بسیار خوبیه فقط بهتره نمونه سوالات بگیری و نمرین کنی

سلام دوستان
    یک سری منابع برای امتحان E-TEFAQمی خواستم و می خواستم بدونم این امتحان توی ایران برگزار می شه ؟
    سوال دیگم اینه که برای حذف مصاحبه و ارسال مدرک در اول کار البته با رشته دیمند چه سطحی خوبه با B1 می شه مصاحبه رو دور زد ؟
    ممنون
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

کانون تا 4 شنبه داره برای دلف ثبت نام میکنه
    یه قطعه عکس + دو مدرک شناسایی معتبر ببرید برا ثبت نام
    صبح زود برید که تو صف طولانی نمونید.

Junior Member

آیا اطلاعاتی در مورد آزمون آنلاین TEFAQ دارین؟ یا همون eTEFAQ .
    آزمون آنلاین دیگه ای هم هست؟ TCFQ هم آنلاین داره؟

مرسی.
    ویرایش توسط hanie : September 21st, 2010 در ساعت 01:12 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)