صفحه 17 از 146 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد TEF/TEFAQ/DELF/DALF/TCF

از امتحان دلف که گذشت.
    برای امتحان tcf هم ثبت نام حضوری انجام میشه؟
    و کسی از تاریخ ثبت نام و تاریخ امتحان های tcf خبر داره. آخه در اینترنت هیچ اطلاعاتی از این امتحان نیست .
    همه جا نوشتن که سفارت برگزار میکنه اما حتی در سایت سفارت هم هیچ چیزی ننوشته.
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    از امتحان دلف که گذشت.
    و کسی از تاریخ ثبت نام و تاریخ امتحان های tcf خبر داره. آخه در اینترنت هیچ اطلاعاتی از این امتحان نیست .
    بله حضوری ماهی یه بار تفریبا از بخش فرهنگی سفارت بیرسین

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    از امتحان دلف که گذشت.
    شما امروز 4 شنبه 31 شهریور وقت دارید برای هر دو اقدام کنید. تا ساعت 3.5-4 می تونید برای تعیین سطح و ثبت نام دلف برید کانون و tcf رو سفارت تا صبح که ثبت نام می کرد حالا بعد از ظهر رو نمی دونم. پول رو هم دستی می گیره سفارت و نیاز به بانک رفتن هم ندارید. امتحانش هم 26 اکتبر هست.

Senior Member

سلام دوستان
    من هفته پیش در سوریه مصاحبه کبک داشتم و conditional شدم.
    آفیسر از من B2 با مهلت یک ساله خواشت تا قبولم کنه و CSQ رو مشروط به این کرد. به گفته آقای آفیسر من الان A2 هستم.
    دوستانی که تجربه دارن آیا میشه با وقت گذاشتن در عرض چند ماه به این سطح رسید ؟
    آیا شما موسسه یا معلم خوبی میشناسید ؟
    به گفته کارمند سفارت کبک TCF یا TCFQ و TEF هم قبوله فقط niveau مهمه که B2 باشه اینطور که میگن به محض ارسال این مدارک CSQ صادر میشه.

ممنون

Senior Member

من شنیدم که کلاسای سفارت خوبه.

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته پیش در سوریه مصاحبه کبک داشتم و conditional شدم.
    آفیسر از من B2 با مهلت یک ساله خواشت تا قبولم کنه و CSQ رو مشروط به این کرد. به گفته آقای آفیسر من الان A2 هستم.
    دوستانی که تجربه دارن آیا میشه با وقت گذاشتن در عرض چند ماه به این سطح رسید ؟
    آیا شما موسسه یا معلم خوبی میشناسید ؟
    به گفته کارمند سفارت کبک TCF یا TCFQ و TEF هم قبوله فقط niveau مهمه که B2 باشه اینطور که میگن به محض ارسال این مدارک CSQ صادر میشه.

ممنون
    کتابهای آمادگی آزمون هست. کتابها رو یه نگاه کن و اگر TCFQ شرکت کنی که فکر کنم از همه آسونتره فقط دو مهارت رو ازتون امتحان میگیرن که فکر کنم سریعترین روش باشه برای گرفتن مدرک B2.
    اگر کتابها رو ببینی و کمی تمرین ها رو حل کنید و خصوصا مهارت اول در مورد درک مطلب خودت تقریبا میتونی براورد کنی چقدر زمان میبره تا آماده بشی.
    همچنین میتونی یه امتحان TCF blanc بدی که خیلی ارزونه تا قبل هر چیز یه براوردی از خودت داشته باشی.

موفق باشی.

ApplyAbroad Veteran

با سلام
    آزمون TCFQ كجا برگزار مي شود؟ اين آزمون چه فرقي با TCF دارد؟هزينه ثبت نام چقدر است ؟
    براي ثبت نام اين آزمون هم فقط پاسپورت و يك قطعه عكس كافي است ؟
    آزمون TCF blanc را كجا مي توان امتحان داد؟
    كتابهاي مرتبط به اين آزمون دقيقاٌ به نام TCFQ هست؟ و سئوال آخر اينكه :
    از ديد آفيسرجهت مصاحبه اين مدرك با ساير مدارك از جمله TEFو..... فرقي نمي كند ؟

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    با سلام
    آزمون TCFQ كجا برگزار مي شود؟ اين آزمون چه فرقي با TCF دارد؟هزينه ثبت نام چقدر است ؟
    براي ثبت نام اين آزمون هم فقط پاسپورت و يك قطعه عكس كافي است ؟
    آزمون TCF blanc را كجا مي توان امتحان داد؟
    كتابهاي مرتبط به اين آزمون دقيقاٌ به نام TCFQ هست؟ و سئوال آخر اينكه :

از ديد آفيسرجهت مصاحبه اين مدرك با ساير مدارك از جمله TEFو..... فرقي نمي كند ؟
    سلام
    همه سوالات تکراری بود
    TCF رو فقط سفارت فرانسه میگیره و تو دانشگاه های کانادا و فرانسه معروف تر از TEF هست. تو قسمت ثبت نام دانشگاهها بررسی کنید متوجه میشید.
    TEF رو فقط قطب برگزار میکنه و از نظر ارزش در کل فرق چندانی با TCF نداره.(کوثر هم فکر کنم داره)
    TCFaQ امتحان خاص کبک هست = زیر شاخه ای از TCF و فقط دو مهارت درک مطلب و گفتار تست گرفته میشه.
    TEFQ امتحان خاص کبک هست = زیر شاخه ای از TEF و فقط دو مهارت درک مطلب و گفتار تست گرفته میشه.
    برای مدارک لازم و هزینه و ... هم زنگ به زنید به سفارت یا قطب بپرسید.

Junior Member

سلام
    من حدود دو ماه پیش برای مصاحبه کبک رفتم و ازم B2 خواستن و وقت زیادی هم ندارم اول می خواستم tcf quebec را امتحان بدم ولی الان تصمیم دارم که tefaq رو امتحان بدم و همیتطور که میدونید دو قسمته و راستش مشکل من الان بیشتر Expression orale چون هیچ source ندارم می خواستم از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن خواهش کنم اگر منابعی میشناسند معرفی کنند من درواقع نمونه سوژه های ممکن رو میخوام که روش کار کنم البته اگر مثل ilets کتابی وجود داشته باشه که خودش یک مثال از هر سوژه داشته باشه که خیلی عالی میشه

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط betsa_f1 نمایش پست ها
    سلام
    من حدود دو ماه پیش برای مصاحبه کبک رفتم و ازم B2 خواستن و وقت زیادی هم ندارم اول می خواستم tcf quebec را امتحان بدم ولی الان تصمیم دارم که tefaq رو امتحان بدم و همیتطور که میدونید دو قسمته و راستش مشکل من الان بیشتر Expression orale چون هیچ source ندارم می خواستم از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن خواهش کنم اگر منابعی میشناسند معرفی کنند من درواقع نمونه سوژه های ممکن رو میخوام که روش کار کنم البته اگر مثل ilets کتابی وجود داشته باشه که خودش یک مثال از هر سوژه داشته باشه که خیلی عالی میشه
    سلام
    کتاب Expression orale هست که 4 تا سطح داره اما Expression orale های مخصوص کبک تو ایران نیست (یا لاقل من تا وقتی ایران بودم ندیدم) که کم هم نیستند تو دیکسیونق های کبکی موارد زیادیش ذکر شده
    باید از نمونه سوالات استفاده کنی
    البته دوستانی که این امتحان دادند بهتر میتونند راهنمایی کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)