صفحه 21 از 146 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    TCFQ راحتتره چون فقط دو مهارت رو امتحان میدید.شما از تاریخی که میل ارسال مدرک رو از سفارت دریافت میکنید 4 ماه فرصت دارید که این مدرک رو بفرستید.هر ماه هم سفارت فرانسه در تهران این امتحان رو میگیره البته از ماه قبل باید ثبت نام کنید.برای شما که 6 زدید B1 کافیه.
    شاد باشید
    سلام
    ببخشید ولی شما مطمئن هستین که فقط 2 اسکل امتحان میشه؟من تا اونجائی که می دونم تمام اسکیل ها در امتحان TCF امتحان گرفته میشه.
    من می خواستم فایلشم بذارم ولی آپلود نشد.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    به جواب دوستمون اين رو اضافه مي كنم كه با توجه به اينكه الان نميشه خيلي مطمئن بود كه متقاضيان كي اين نامه رو دريافت مي كنند بنظر من در اولين فرصت امتحان رو شركت كنيد (براي tcfq كه فكر كنم بعد اولين امتحان بعدي اوايل خرداد خواهد بود و ثبت نامش اواخر فروردين يا اوايل ارديبهشت!!! ) تا اين شانس رو داشته باشيد كه در صورت لزوم يكبار ديگه هم امتحان بدين
    سفارت هر ماه امتحان رو برگزار میکنه به سایتش مراجعه کنید http://www.ambafrance-teheran-cultur...ccueil_Per.htm

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سفارت هر ماه امتحان رو برگزار میکنه به سایتش مراجعه کنید http://www.ambafrance-teheran-cultur...ccueil_Per.htm
    همين طوره كه شما مي گين اما سايت اصولا آپديتش دقيق نيست و از اونجاييكه تعداد متقاضيان اضافه شده من احتمال ميدم كه تعداد امتحانات زياد بشه و بهترين راه تماس مداوم هست. من خودم چهارشنبه قبل رفتم كه براي 19 آپريل ثبت نام كنم .بخاطر شلوغي جمعيت مجبور شدن 25 آپريل رو هم اضافه كنند
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Junior Member Amin_63 آواتار ها

از اونجایی که همیشه پروسه مهاجرت به سمت سختر شدن پیش میره ، من اصلا فکر نمیکنم این نامه درخواست مدرک 100%برای ویو شدن پرونده ها باشه، این درخواست خودش داره یکی از مراحل کار میشه که اگر تونستی مدرک زبان بگیری که هیچ اگر نه کلا رد میشی.
    ولی اینکه اگر مدرک دادی چجور برخوردی میکنن و آیا بازهم مشکل بیمه و سابقه کار و غیره رو بهش گیر میدن و دعوت به مصاحبه میشی و یا بیخیال میشن و ویو میکنن معلوم نیست.چونکه:::

من همونطورم که قبلا گفتم و نامه رو تو سایت گذاشتم ، 20 فوریه 2011 این نامه به دست من رسید و منم22فوریه2011 مدرک( TCF (ECOUT B1 ,PARLE B2) که تازه گرفته بودم رو براشون پست کردم و دستشون رسیده(25فوریه دمشق رسیده)
    ولی تا امروز هیج خبری از سفارت بدست من نرسیده که آیا ویو میشم یا بازم باید برم مصاحبه؟ من با این مدرک امتیاز پروندم 53 میشه (مجرد لیسانس نرم افزار 3سال سابقه کار 27ساله صدورفایل نامبر 6سپتامبر2010 )

من قول میدم به محض اینکه خبری از سفارت بشه دوستان رو در جریان بگذارم .لطفا دعا کنید ویو شم

در مورد امتحان tcf q یکی از دوستان از من سوال کرد که :
    یه سوال دارم امین جان .
    چند وقته فرانسه می خونی ؟
    و اینکه تی سی اف کبک که امتحان دادی کلا سخت بود ؟
    اون قسمتی درک شنیداری هست ، خیلی لهجه ی کبکی داره ؟
    و اینکه سوالی که باید خودت حرف بزنی چه موضوعاتی مطرح شد ؟
    میشه توضیحاتی برام بنویسی لطفا ؟
    ممنونم ازت .
    جواب من :
    من 1 ساله دارم میخونم،tcf q نه اصلا سخت نیست چون نمره منفی نداره و میتونی شانسی بزنی (بر عکس TEF Q که نمره منفی داره)
    درک شنیداریش اصلا لهجه کبکی نداره به هیچ وجه ولی کلا بعد از یک سطحیش سخت میشه و واسه همه همینه نگران نباش
    موضوعات parler جنرال هست (6 تا سوال از 6 سطح a1 a2 b1 b2 c1 c2 ) خانواده خودت کشورت همسایت یک بازیگر معروف سینمای کشورت تفریحات سرگرمی تو کشورت موضوع خنده تو کشورت یک سوال همیشه از تلویزیون تاثیرش رو زندگی . ارتباطات و تکنولوژی اینترنت ماهواره .
    سوالای سختشم دموکراسی آزادی(آیا آزادی یاد گرفتنیه یا نمیشه یادش گرفت ) زن سیاستمدار چه ویژگیای باید داشته باشه اگر بخواین برین خارج با ایران بازم ارتباط دارین یا خیر . اگر بخواین برای پدر مادرتون سالگرد عروسی چه برنامه هایی داری چه کارا میکنی باجزییات توضیح بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    دوستان این ایمیل درخواست مدرک زبان واسه منم اومد!!! من فایل نامبرم سپتامبر واسم اومده بود!
    موندم چیـکار بکنم تو این وقت کم حالا
    من رشتم مهندسی مکانیک هست، امتیازشم 6 و اینکه سطح زبان فرانسه رو توی فرم به ترتیب 6 و 7 زدم! آقا زیاد زدم؟؟
    سلام
    نه زیاد نزدی, با اعتماد به نفس کامل شروع کن بخون برای TEFAQ or TCFAQ, اصلا امتحانات سختی نیستند, هر کدوم یه قلقی دارن, من یه فایلی رو حاظر کردم که برای دوستانی که TEFAQ میخوان بدن میذارم فکر کنم بعد از دیدنش خیلی خوشحال بشن.
    QFN: 08/2010
    Interview:11/2011
    FFN: 2012/02/4
    Update: 2013/4

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام
    چند تا لینک میزارم برای اطلاعات بیشتر در مورد این دو تا امتحان
    TEFAQ و TCFQ
    کسانی که در آزمون TEF یا TCF شرکت می کنند باید نتیجه هر دو بخش درک مطلب Comprehension و بخش شفاهی Oral را ارسال نمایند. لینک

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان یه امتحان TEFAQ تو اصفهان هستش که 19 فروردینه! به نظرتون میشه تو این زمان باقیمونده آماده شد واسه امتحان ؟؟؟ البته من 1 ساله که دارم فرانسه میخوندم، ولی نمیدونم سطحم چیه !!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_63 نمایش پست ها
    یکی یکی سوال میپرسه و شما جواب میدی و اونم تایم رو میگیره ، هرسوالی یک وقت مشخصی داره به ترتیب زیاد میشه سوالای آخر باید 2 3 مین حرف بزنی قطع کنی وای میسته نگات میکنه .وقت نمیده فکر کنی باید زود جواب بدی.
    سلام
    امین جان شما داری در مورد امتحان TCFAQ میگی دیگه درسته؟
    QFN: 08/2010
    Interview:11/2011
    FFN: 2012/02/4
    Update: 2013/4

نقل قول نوشته اصلی توسط dzarei1981 نمایش پست ها
    سلام
    امین جان شما داری در مورد امتحان TCFAQ میگی دیگه درسته؟
    بله تو چند پست قبلی نمونه سوالای parler رو هم گذاشتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)