صفحه 35 از 146 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر سخت افزار

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من تازه چند روزه شروع کردم به تحقیق در مورد کبک
    فکر می کردم که هنوز مثل قبل کبک مدرک زبان فرانسه نمی خواد و با مصاحبه مشکل حل میشه.
    جند روزی بود که توی این فورام چرخ می زدم و امروز خوشبختانه یا بد بختانه این موضوع رو دیدم.
    من هم مدرک زبان فرانسه ندارم و برای اون روی 10 امتیاز حساب کرده بودم و با توجه به اینکه جدیدا رسیدگی به پرونده ها کند شده بود امیدوار بودم که توی این چند ماهی که وقت دارم بتونم فرانسه رو از صفر به جایی برسونم که بتونم ازش 10 امتیاز بگیرم که دیگه بدون ترس از اینکه افیسر ازم خوشش نیاد و از اون 6 امتیاز هم بهم 0 بده بتونم اقامتمو بگیرم. ولی این تاپیک بدجوری حالمو گرفت.
    البته از دوتا وکیل هم پرسیدم که بهم گفتند هنوز مدرک زبان فرانسه لازم نیست.
    به هر حال یه SEARCH تو سایت کبک زدمو به این نتیجه رسیدم:
    7. Proficiency in French or English

• To evaluate your language knowledge if neither French nor English is your mother tongue, you can enclose documentary proof attesting to your proficiency in French or English and, if applicable, that of your spouse.
    • To demonstrate your French language knowledge and speed up the processing of your application, enclose with your Application for a Selection Certificate an attestation relative to either one of the two tests recognized by the Ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles (MICC) for assessing French language knowledge – either

• You can also submit an attestation for: the Diplôme d’études en langue française (DELF), the Diplôme approfondi de langue française (DALF), the Test de connaissance de français (TCF) or the Test d’évaluation du français (TEF). If you choose the TCF or the TEF, you must enclose an attestation of the results of both the oral comprehension test (mandatory test) and the oral expression test (optional test). Please consult the table (in French – PDF, 54 Kb) for a detailed description of these French tests.
    • To establish your English language knowledge, please enclose with your application the necessary documentary proof for yourself and your spouse, where applicable. This proof could be the results of a recognized evaluation test, such as IELTS, TOEFL, TOEIC and Cambridge tests.
    • You may also enclose a document to prove that you have worked in English or French.

Note: You must enclose original documents and your documents must include an assessment of comprehension and oral expression.
      It is important to note that the level of French proficiency will be assessed based on proof submitted. Consequently, it is preferable to enclose all proof that demonstrates your level of French proficiency.

این موضوع مربوطه به مدارک مورد نیازی که باید بفرستیم و همینطور که دیدید مورد هفتم است و انگار که مدرک زبان اجباری و کاملا هم قانونی و برای همه هست نه فقط برای ایرانیها.
    اینهم لینک این مطلب از توی خود سایت کبک:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...documents.html
    نمی دونم از کی اضافه شده ولی فعلا که اینجا جا خشک کرده و می خواد حال ما رو بگیره
    حالا به نظر دوستان من که هیچی فرانسه بلد نیستم و اصلا نمی دونم چی هست و به 10 امتیاز هم توی این موضوع احتیاج دارم اصلا اقدام بکنم یا اول برم کلاس زبان بعد اقدام کنم؟ اصلا به چه سطحی نیاز دارم؟ (A2 ,B1 or B2 )
    البته همیشه این ترس رو هم دارم که تا من میام به سطح مورد نیاز برسم قوانین عوض بشه وجود داره . مثلا می خواستم برای استرالیا اقدام بکنم و با یک IELTS 6 مشکلم حل بود ولی تا اومدم به خودم بجنبم قوانین عوض شد و حالا باید IELTS 8 بگیرم برای همین هم بیخیالش شدم چون اگه شانس ماست تا میام 8 بگیریم از ما 10 می خوان 10 هم که بگیریم میگن اصلا باید زبان مادریت انگلیسی باشه.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من تازه چند روزه شروع کردم به تحقیق در مورد کبک
    به نظر دوستان من که هیچی فرانسه بلد نیستم و اصلا نمی دونم چی هست و به 10 امتیاز هم توی این موضوع احتیاج دارم اصلا اقدام بکنم یا اول برم کلاس زبان بعد اقدام کنم؟ اصلا به چه سطحی نیاز دارم؟ (A2 ,B1 or B2 )

از همين امروز آموزش زبان و آماده سازي مداركو شروع كنين
    سريعاْ مداركتونو بفرستين ، مطمئناْ موفق مي شين

Senior Member

صرفا جهت اطلاع (طبق اعلام سایت قطب راوندی) ظاهرا یک تاریخ دیگه هم برای ثبت نام گذاشته اند

ثبت نام آزمون TEF و TEFAQ دوره آذرماه 1390

تاریخ ثبت نام آزمون :
    سه شنبه 18 مرداد ماه (از ساعت 09:00 لغایت 15:00)
    مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون TEFAQ :

• 2 قطعه عکس 4 * 3 (با حجاب)
    • کپی صفحه اول گذرنامه
    • 55 یورو (بصورت یورو دریافت می گردد)
    • 1500000 ریال فیش واریزی (به شماره حساب زیر)
    • کپی فیش واریزی
    مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون TEF :

• 2 قطعه عکس 4 * 3 (با حجاب)
    • کپی صفحه اول گذرنامه
    • 115 یورو (بصورت یورو دریافت می گردد)
    • 1700000 ریال فیش واریزی (به شماره حساب زیر)
    • کپی فیش واریزی
    شماره حساب جهت واریز فیش: 0003332539999 بانک تجارت شعبه 187
    به نام سرکار خانم دکتر کهنمویی پور
    شماره تماس:88714920-021 داخلی 2588714265 -021Email: Arssesse@ghotbravandi.ac.ir آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام برای امتحان دادن در سطح B1 یا B2 آیا دانستن این نکات گرامری کافیست یا باید بخشهای بیشتری را بدانم

ضمنا در صورتی که باید بیشتر بدانم لطفا عنوانهای آن را برایم بنویسید ممنون میشم

من از نظر گرامر
    حال ساده
    گذشته
    افعال دوضمیره
    ضمایر
    آینده
    امپخفه

اینها کافی است یا اگر باید چیز بیشتری بدونم لطفا من را راهنمایی کنید (مخصوصا کسانی که امتحان دادند)

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    سلام برای امتحان دادن در سطح B1 یا B2 آیا دانستن این نکات گرامری کافیست یا باید بخشهای بیشتری را بدانم

من از نظر گرامر
    حال ساده
    گذشته
    افعال دوضمیره
    ضمایر
    آینده
    امپخفه

اینها کافی است یا اگر باید چیز بیشتری بدونم لطفا من را راهنمایی کنید (مخصوصا کسانی که امتحان دادند)
    من فکر می کنم برای این سطحی که شما گفتید دونستن حال التزامی(present du subjonctif) هم خیلی لازمه. اگر گذشته ساده یا passé simple رو هم بدونید خوبه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Daneshkade omure eghtesadi - accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها

من از نظر گرامر
    حال ساده
    گذشته
    افعال دوضمیره
    ضمایر
    آینده
    امپخفه

سلام دوست عزیز
    به نظر من حتما کتاب کمخانسیون اوقل 1و2 راشروع کن توش پر لغت کاربردی و هر روز بااون لغت ها صحبت کن هم برای اکوته خوبه هم پغله .من که خیلی راضیم از این کتاب ها.بعد هم به نظر من حتما سوبجنکتیف هم یاد بگیرید و در ضمن روان حرف زدن خیلی مهمه که از طریق هر روز حرف زدن راه می افتید.
    موفق باشید
    فایل نامبر: 13 اکتبر 2010 # نامه انتظار به مصاحبه :30 ژانویه 2012 # نامه دعوت به مصاحبه :28 مارچ 2012 # سي اس كيو:15 ژوئن 2012(26 خرداد)
    فايل فدرال: 15 سپتامبر 2012 (25 شهريور) # مديكال:13 ژانویه # ویزا : 13 مارچ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics,university of shiraz

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام
    لطفا دوستانی که تجربه امتحان tef دارن از سوالای قسمت expression oral واسمون بگن.ممنون

سلام. دوستان مطلع، میتونن بگن که برای ثبت نام ماه اکتبر TCF کی باید اقدام کرد؟ 2 سایتش نوشته وقت قبلی باید بگیرید. ولی من تماس گرفتم بهم وقت ندادن و گفتند که الان ثبت نام ماه سبتامبر اٍ!؟ پس کی باید وقت تلفنی گرفت و کی باید مدارک و هزینه ی ثبت نام رو داد؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    سلام. دوستان مطلع، میتونن بگن که برای ثبت نام ماه اکتبر TCF کی باید اقدام کرد؟ 2 سایتش نوشته وقت قبلی باید بگیرید. ولی من تماس گرفتم بهم وقت ندادن و گفتند که الان ثبت نام ماه سبتامبر اٍ!؟ پس کی باید وقت تلفنی گرفت و کی باید مدارک و هزینه ی ثبت نام رو داد؟
    وقت قبلي براي آزمون TCF DAP هست نه TCFQ ... فرق اين دو : امتحان اولي براي كساني هست كه ميخان برن فرانسه براي تحصيل در مقطع ليسانس و دوم براي مصاحبه كبك هست!
    برنامه دومي در همين تاپيك گفته شده ... من هم دوباره ميگذارم: http://www.ambafrance-teheran-cultur...58057726388658

براي ماه اكتبر، 20سپتامبر ثبت نام هست و 17 اكتبر امتحان گرفته ميشه! و براي نوامبر 25 اكتبر ثبت نام هست و 21 نوامبر امتحان گرفته ميشه!
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    وقت قبلي براي آزمون TCF DAP هست نه TCFQ ... فرق اين دو : امتحان اولي براي كساني هست كه ميخان برن فرانسه براي تحصيل در مقطع ليسانس و دوم براي مصاحبه كبك هست!
    برنامه دومي در همين تاپيك گفته شده ... من هم دوباره ميگذارم: http://www.ambafrance-teheran-cultur...58057726388658

براي ماه اكتبر، 20سپتامبر ثبت نام هست و 17 اكتبر امتحان گرفته ميشه! و براي نوامبر 25 اكتبر ثبت نام هست و 21 نوامبر امتحان گرفته ميشه!
    موفق باشيد
    سامان جان خب 2 سایت کاملاً عکس این چیزی که تو میگی نوشته! ببین:

• تاریخ امتحانات TCF - سال 2011

توجه: ثبت نام TCF Quebec با تعیین وقت قبلی فقط به صورت تلفنی امکان پذیر می باشد
    برای ثبت نام ماه سپتامبر لطفاً روز 7 اوت از ساعت 10 الی 11 -12 الی 13 و بعدازظهر از ساعت 15 الی 16با شماره تلفن های
    44 -43 -41 -40 50 70 66 تماس بگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)