صفحه 42 از 146 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member yahssina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    génie chimique

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

آزمون هم پر شد ساعت 15:20
    ویرایش توسط yahssina : October 16th, 2011 در ساعت 04:41 PM
    Filière : 6 pts– Française (5,5) – marié – pas d’enfant
    NDQ : 2011 mai 13CSQ : 2013 oct. 16NDF : 2014 jan. 14 En cours : 2014 fév. 19Médical : 2014 fév. 20Médicaux reçus : 2014 mar. 5 Décision prise : 2014 mar. 22Visa : 2014 mar. 25

Junior Member

سلام بچه هاي عزيز من تازه شروع كردم .و اسممو كلاس خصوص نوشتم.تحصيلاتم ليسانس فرانسه هست اما مكالمه من افتضاح با اين حرف هايي كه تو صفحات قبل خوندم خيلي استرس گرفتم.
    حس ميكنم خيلي اوضام خرابه ميشه يكم بهم دلداري بدين.

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_2544 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من همین الان با بخش فرهنگی تماس گرفتم و ثبت نام کردم و متاسفانه همینطوری که دوستمون افشین گفت یاد مسابقه دو سرعت افتادم
    هر سوالی رو که از مسئول ثبت نام می پرسدم بعدش میگفت روز بخیر یعنی قطععع کن دیگه
    گفت 3 آذر ساعت 9:30 صبح اینجا باشید
    این همون کلاس توجیحیه ؟ چقدر زمان میبره ؟
    راجب تاریخ آزمون هم جواب نداد
    می خواستم بدونم تاریخ آزمون دقیقا همونیه که تو سایته سفارته ؟
    Inscription TCF Québec 22 novembre
    Passation du TCF Québec 21 novembre
    اگر تاریخی که به شما دادند قبل از امتحان است بله همان کلاس توجیحی است (جهت اطمینان تاریخ را به میلادی تبدیل کرده با تاریخ امتحان چک کنید)
    ، اصل و کپی پاسپورت اصل و کپی کارت شناسایی مثل کارت ملی و پول (یا کارت بانک، دستگاه پوز دارند) یادتان نرود.

تاریخ امتحان را در کلاس توجیهی به شما می گویند یا همان روزی است که در سایت اعلام شده یا هفته بعد آن، به دلیل متقاضی زیاد دو هفته امتحان می گیرند، با توجه به اینکه به شما گفته اند صبح بروید احتمالا تاریخ شما همان تاریخ درج شده در سایت است

مدت زمان کلاس توجیحی حدود یک ساعت تا دو ساعت است بسته به اینکه چقدر سوال بپرسید. اما نکات مهمش را در پست های قبلی نوشتم. آدرس یک سایت را می دهند که خیلی مهم نیست(به نظر من) آدرس TV5 را در اینترنت می دهند که نمونه سوال دارد اما معمولا ف*** است و نمونه سوالش هم آنلاین است.
    چیزهای مهم نحوه نمره دادن و بارم بندی و صد البته گرفتن پول است

Inscription یعنی ثبت نام که در اینجا منظور زمان ثبت نام برای امتحان بعدی است
    Passation در اینجا یعنی گذراندن یا دادن (امتحان)

اگر اشتباه کردم دوستان دیگر اصلاح کنند
    ویرایش توسط afshinh : October 17th, 2011 در ساعت 10:32 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط marja نمایش پست ها
    سلام بچه هاي عزيز من تازه شروع كردم .و اسممو كلاس خصوص نوشتم.تحصيلاتم ليسانس فرانسه هست اما مكالمه من افتضاح با اين حرف هايي كه تو صفحات قبل خوندم خيلي استرس گرفتم.
    حس ميكنم خيلي اوضام خرابه ميشه يكم بهم دلداري بدين.
    درود دوست مهربان، نگران نباشید، با توجه به پایه تون سریع راه می افتید، کتابهای کپرسیون ارال و اکسپرسیون ارال را بخرید و کار کنید، فیلم فرانسه ببینید، و در نهایت با دیگران فرانسه صحبت کنید، به امیدخدا موفق می شوید.

این هم یک امتحان است، من خودم تجربه تدریس دارم(البته غیر از زبان) اما بعد از این همه هول شدم، ما همه انسان هستیم، از تجربیاتی که در پستهای قبل گذاشتم حداکثر استفاده را ببرید، اگر کسی این موارد را قبلا به من گفته بود شاید هول نمی شدم.

برای دوستانی که می خواهند امتحان بدهند، باز تاکید می کنم سوال ها هم به فرانسه کار کنند، در سر جلسه به حرف کسی راجع به ممتحنین گوش نکنند، اما سوالها را اگر توانستند بپرسند.
    برای کمک به دیگران تجربیات و سوالها را در اینجا بگذارند، اگر زمانی که از جلسه بیرون آمدند بلافاصله سوالها بنویسند سوالها یادشان می ماند.

هر گونه کمکی از دست من بر می آید درخدمت هستم

سلام.من برای tcf blanc تماس گرفتم و گفتند برای 4 آبان سفارت باشم.آیا نتیجه این آزمون هم برای کانادا ارسال می شود؟

Member

بالاخره سفارت فرانسه بعد از تکذیب های فراوان. در بخش فرهنگی سایت سفارت فرانسه اعتراف کرد که نتایج امتحانات TCFQبه دولت کبک ارسال میشود و این موضوع را تحت عنوان اخطاریه زیر جدول زمان بندی امتحانات TCFدرج کرد. اما چه قدر دیر..............

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط ferry نمایش پست ها
    بالاخره سفارت فرانسه بعد از تکذیب های فراوان. در بخش فرهنگی سایت سفارت فرانسه اعتراف کرد که نتایج امتحانات TCFQبه دولت کبک ارسال میشود و این موضوع را تحت عنوان اخطاریه زیر جدول زمان بندی امتحانات TCFدرج کرد. اما چه قدر دیر..............
    نقل قول نوشته اصلی توسط samar_eng نمایش پست ها
    سلام.من برای tcf blanc تماس گرفتم و گفتند برای 4 آبان سفارت باشم.آیا نتیجه این آزمون هم برای کانادا ارسال می شود؟
    قائدتا فقط tcfq و tefq باید ارسال شود.

دوستان نگران ارسال نتیجه امحان به کبک نباشید، مگر اینکه برایتان نامه زبان آمده باشد و مهلتش روبه اتمام باشد و شما امتحان را خراب کرده باشید.
    هنگامی که ما امتحان می دادیم خانمی بود که این حالت را داشت و تازه نمره قبلی اش را هم قبول نکرده بودند و باید بالاترمی آورد، و ناراحت بود.
    اولا با ناراحتی کاری از پیش نمی رود، ضمنا اگر پست چند صفحه قبل مرا که بعد دوستمان شاهین هم دوباره تکرار کرده بود ببینید متوجه می شوید
    اگر مسئولین کبک به استناد نمره ای که در امتحان آوردید و بدون اینکه از شما مدرک زبان رسمی بخواهند شما را رد کنند شما می توانید شکایت کنید، معمولا وقتی یک نفر نمره کافی بدون زبان نمی آورد و باید برای رسیدن به حد نصاب نمره آورد به وی مهلت 90 روزه می دهند تا مدرک را بیاورد، حال اگر شما پیش دستی کرده باشید و چند دفعه امتحان داده باشید تا بتوانید نمره را بیاورید که جلو هستید
    اگر نمره تان کافی باشد که آفیسر فقط می تواند به صورت غیر مستقیم ببیند از زمان امتحان تا مصاحبه چقدر پیش رفت کردید و بنا به آن نمره انطباق پذیری را بالا یا پایین دهد

در ضمن کسانی که تا قبل از این اعلام امتحان داده اند نیز اگر نمره شان پایین باشد و هنگام مصاحبه به مشکل برخورد کنند با یک استراتژی خوب در صورت لزوم می توانند اعتراض کنند

Member persiart آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دیپلم کار و دانش کامپیوتر

دوستان برای سی 1 کدام امتحان بهتره بدیم ؟ چون من فقط سی 1 نیاز دارم .... فکر می کنید موسسه خصوصی قطب راوندی بهتر نمره می تونی بگیریم یا سفارت ؟
    اگه کسی اطلاعی داره بذاره. با سپاس
    رشته 6 امتیازی.... زبان : 9 و 9 زبان همسر: 9و 9
    تاریخ دریافت مدارک : 23 / 8 0/ 2011(30مرداد90) فایل نامبر ( 27 مهر 90) 2011/10/19

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط persiart نمایش پست ها
    دوستان برای سی 1 کدام امتحان بهتره بدیم ؟ چون من فقط سی 1 نیاز دارم .... فکر می کنید موسسه خصوصی قطب راوندی بهتر نمره می تونی بگیریم یا سفارت ؟
    اگه کسی اطلاعی داره بذاره. با سپاس
    دوست خوبم پاسخ این سوال قبلا در فروم داده شده ، معمولا tcfq را به tefq به خاطر نداشتن نمره منفی و هزینه کمتر ترجیح می دهند، اما در نهایت سلیقه ای است، برای بعضی این راحتتر است برای بعضی آن
    اما به نظر می رسد که صحبت کردن مهمتر است از نوشتن است و نمره آن نیز برای مصاحبه مهمتر باشد

در هرصورت گرفتن C1 خیلی کار آسانی نیست مخصوصا اگر شاغل و دارای فرزند باشید، C1 یعنی شما به روانی هم صحبت می کنید هم متوجه می شوید فقط بعضی از اصطلاحات را نمی دانید. امیدوارم موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    لطفا دوستانی که این ماه امتحان می دهند پس از امتحان سوالات را بگذارند تا به مرور بانک سوالات بوجود آید
    دوستانی که امتحان دادید لطفا نمونه سوالها را بگذارید، کار خیر است، خیلی بدرد دیگران می خورد
    همین الان در نت اگر بگردید همین سوالهایی که را از پستهای مختلف و دیگر سایتها جمع کردم و گذاشتم را دارند می فروشند، به فکر هم دیگر باشید، جای هیچ کس آنجا تنگ نمی شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)