صفحه 45 از 146 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط mi.ost نمایش پست ها
    معلم ما گفت که احتمال داره تا مدت 9 ماه الی یک سال تعطیل باشه. از ما هم امتحان نگرفتن. بچه هایی که می خوان امتحان بدن یا باید برن قطب، امتحان TEF بدن یا به کشور های دیگه برن و امتحان بدن.
    ما که ثبت نام کردیم چی؟ پولمونم رفت؟ فکر کنم وقت ثبت نام tef معمولی هم تموم شده ، خیلی مسخرست
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    ما که ثبت نام کردیم چی؟ پولمونم رفت؟ فکر کنم وقت ثبت نام tef معمولی هم تموم شده ، خیلی مسخرست
    تا 5 شنبه بیشتر بخش فرهنگی باز نیست، احتمالا پولتونو پس بدن. خودتون یک سری بزنید البته 2 روز وسط هفته در تعطیلات عمومی هم تعطیل هستن.
    Argent (l') est un bon serviteur et un mauvais maitre

Senior Member

ظاهرا که امتحانا و کلاسای بخش فرهنگی همه معلقه. ایران کانادا نوشته بود که احتمالش هست دلف کانون زبان هم معلق بشه.متاسفانه حالا فقط تف می مونه که اعتبارش یه ساله و نمره منفی داره و خیلی خیلی گرونه و هر ماه هم که نیست. هیچ خوبی ای نداره. کسی می دونه امتحانش چطوریه؟ مثل tcf سوالای بخش شنیداریش دونه دونه و به ترتیبه؟ یا مثل دلف درهمه؟ ممنون.

سلام جواب امتحان ما که نوامبر دادیم چی میشه یعنی نمره نمیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تاریخ ارسال مدارک: 30/1/2011 تاریخ فایل نامبر: 7/7/2011 تحویل فایل نامبر از پست: 5/9/2011 تاریخ دعوت به مصاحبه: ***
    رشته : مهندسی برق قدرت رشته همسر : کاردانی کامپیوتر فرانسه : 5و5 انگلیسی:4و4 فرانسه همسر: 4و4

از اونجایی که بخش فرهنگی سفارت فقط تا آخر این هفته باز هست بهتره که یا حضوری برین یا خودتون تماس بگیرین باهاشون. دوشنبه و سه شنبه که فکر کنم تعطیل باشن، میمونه یک چهارشنبه پنجشنبه

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    ظاهرا که امتحانا و کلاسای بخش فرهنگی همه معلقه. ایران کانادا نوشته بود که احتمالش هست دلف کانون زبان هم معلق بشه.متاسفانه حالا فقط تف می مونه که اعتبارش یه ساله و نمره منفی داره و خیلی خیلی گرونه و هر ماه هم که نیست. هیچ خوبی ای نداره. کسی می دونه امتحانش چطوریه؟ مثل tcf سوالای بخش شنیداریش دونه دونه و به ترتیبه؟ یا مثل دلف درهمه؟ ممنون.
    دلف دیگه چرا!!!!!!!!!
    آخه دلف که دیگه کلاً همش ایرانی ها برگزار میکنن!!!
    یادش به خیر بچه هایی که میرفتن هند و ترکیه و ارمنستان و آذربایجان برای آیلتس!! ما هم داریم اونجوری میشیم

Junior Member samira60 آواتار ها

سلام بچه ها:
    من فروردین مصاحبه داشتم مشروط شدم به فرستادن مدرک B 2و من امتحان بهمن TEFQ رو ثبت نام کردم ولی با توجه به سختی که در مورد امتحان TEFهست و عدم آمادگیم می خواستم TCFQ اسفند رو شرکت کنم , با توجه به این اوضاع که امکان بسته شدن سفارت هست,
    1-می خواستم ببینم واقعا این بحث چقدر صحت داره چون خود بچه ها سفارت می گن هنوز چیزی معلوم نیست,
    2- اگه واقعا قرار باشه که بریم به کشورهای همسایه ,کسی می دونه باید چیکار باید کرد؟
    3-واقعا کسی دید که توامتحانTEF نمره 7و7 گرفته باشه ,اگه آره واقعا با چه سطحی؟
    4- اگر جای من بودید این پرونده رو می بستید و یک پرونده دیگه باز می کردید ؟(چون دلیل اصلی قبول نشدنم اشتبابهات وکیل بد نامم تو سفارت بود)

پیشاپیش مرسی از راهنمایی هاتون...

Junior Member samira60 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mi.ost نمایش پست ها
    از اونجایی که بخش فرهنگی سفارت فقط تا آخر این هفته باز هست بهتره که یا حضوری برین یا خودتون تماس بگیرین باهاشون. دوشنبه و سه شنبه که فکر کنم تعطیل باشن، میمونه یک چهارشنبه پنجشنبه

چقدر از این مطلب مطمعنید؟چون دیروز که من با سفارت تماس گرفتم گفتند اصلا همچین چیزی نیست همه امتحانها پایان ترم برگزار شده و وقتی من خیلی اسرار کردم گفتند هیچی هنوز معلوم نیست و ثبت نامها طبق روال تعیین شده انجام خواهد شد و گفتند به سایت خود سفارت مراجعه کنید .هرتغییری اونجا اعلام خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط samira60 نمایش پست ها
    چقدر از این مطلب مطمعنید؟چون دیروز که من با سفارت تماس گرفتم گفتند اصلا همچین چیزی نیست همه امتحانها پایان ترم برگزار شده و وقتی من خیلی اسرار کردم گفتند هیچی هنوز معلوم نیست و ثبت نامها طبق روال تعیین شده انجام خواهد شد و گفتند به سایت خود سفارت مراجعه کنید .هرتغییری اونجا اعلام خواهد شد.
    خالی بسته؛ چون من یک امتحانم جمعه همین هفته 18 ام باید می بود. پس چه جوری همه امتحانات برگزار شده ؟
    Argent (l') est un bon serviteur et un mauvais maitre

من خودم اونجا بودم معلمون هم گفت که اینطوری شده. گفتش که گفتن موقت هست ولی ممکنه این موقت بودن تا 9 ماه طول بکشه. از ما هم امتحان نگرفت و گفت همتون قبول. از اون خانمی که پایین تو پذیرش بود پرسیدم که اگه تقاضا بدم برای مدرک برای ترمی که گذروندم فایده داره گفت نه. به وب سایتش هم که برین اولش دیگه اون بخش ورود به ثبت نام رو نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)