صفحه 51 از 146 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    دبی از تاریخ امتحان tcf اش گذشته ، اما هنوز برای ثبت نام دلف و tef وقت هست
    http://www.afdubai.com/
    همچنین ابوظبی
    http://www.af-aboudabi.net/
    سلام دوست عزیز
    اینکه دبی از تاریخ ثبت نام ΤCFش گذشته رو زنگ زدید؟ سایتش که تاریخ آپدیت شده نداره.

مرسی
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_sh نمایش پست ها
    سلام .من 5 شنبه رفتم فکر نمی کنم پر شده چون بهم گفت تا اخر هفته بعد ثبت نام هستش برای اسفند .
    سلام
    منم امروز تماس گرفتم گفتن تا دو سه روز دیگه پر می شه زود ثبت نام کنین، منم مدارک و فیش و یورو رو با پست پیشتاز فرستادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ferry نمایش پست ها
    دوست عزیز
    عوض این همه توضیح دو کلمه مینوشتی سطح زبان و امتیاز رشته تون چنده؟
    سلام

درست می فرمائید شرمنده اینقدر شوکه بودم ندیدم تو پرانتز دو اطلاعات اصلی رو خواستین فکر کردم کل وضعیت پرسیده شده که گفتم تو ویزانما هست.

هیچ آدرس ایمیلی سراغ ندارین که درخواست وقت بیشتر کنم که بتونم جایی ثبت نام کنم و مدرکم حاضر شه؟

ممنون

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اینکه دبی از تاریخ ثبت نام ΤCFش گذشته رو زنگ زدید؟ سایتش که تاریخ آپدیت شده نداره.

مرسی
    نه ، زنگ نزدم ، این سایت هر امتحانی که برگزار بشه رو آپدیت میکنه ، احتمالا به این زودیها امتحان ندارن که نذاشته
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

بچه ها من 20 جلسه کلاس خصوصی واسه امتحان tefaq برداشتم که از هفته دیگه 5 شنبه و جمعه برگزار میشه استادم 5 ماه نیست از فرانسه اومده یه نفر دیگه رو میخواهیم به کلاس اضافه کنیم هر کی دوست داره بیاد به من پیام بده .

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    من دوم نوامبر نامه درخواست مدرکم اومد و 120 روز وقت دادند حالا نمی دونم چی کار کنم ؟ اولین آزمون قابل ثبت نام کوثر تو اسفنده که دیگه برای من دیره من دهه اول اسفند باید مدرکمو بفرستم.
    گفتم یه نامه بزنم و درخواست وقت بکنم با این شرایط و کنسلی امتحانای سفارت اما نمی دونم به کجا نامه بزنم.<biq.damas@micc.gouv.qc.ca> این آدرسی بود که نامه درخواست مدرک اومده به این آدرس زدم ولی سریع یه اتو رپلای اومد که Fermeture du Bureau d'immigration du Québec à Damas et rapatriement des activités à Montréal فکر کنم این دیگه ایمیل فعالشون نیست و باید ایمیل مونترالو داشته باشم. نمیدونم چی کار کنم؟ لطفا کمکککککککککککککککک
    (ببخشید که این سوالو من دو بار می زنم تو بخش درخواست مدرک فرانسه هم زدم ،خیلی استرس دارم و گیج شدم نمی دونم چی کار باید بکنم.)
    دوست عزیز سلام

حضوری اگر می تونی برو کوثر اصفهان، وضعیت برای مدیرش توضیح بده احتمال اینکه قبول کنه هست، نامه ای هم که برات اومده ببر . تلفنی شاید مشکلت حل نشه و جواب کلی بدهند.

موفق باشی و شاد
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان

من امروز خودم رفتم موسسه کوثر از اریبهشت به بعد جا داشت؛ اما ظاهرا بعضی از ماهها دارند یه نوبت دیگه هم اضافه می کنند، اگر ببینند متقاضی زیاده هست احتمال اینکه نوبت اضافه در یک ماه بذارند خیلیه ، مثلا ماه اسفند پر شده بود اما چون متقاضی زیاد بود یه نوبت اضافه شد. کسانی که موقعیت خاصی دارند و حتما باید سر یه تاریخ خاصی امتحان را بدهند حضوری برند بهتره ، اگر هم نامه ددتایم براتون اومده و با خودتون ببرید شاید تاثیر داشته باشه.

مدارک را هم همون وقت باید ببرید وگر نه ثبت نام نمی کنه

مدارک لازم :

1) کپی صفحه اول شناسنامه
    2) کپی پاسپورت
    3) دو قطعه عکس پشت سفید
    4) 65 یورو پول نقد
    5) 90 هزار تومان پول که یا ازتون میخواد کارت به کارت کنید یا اگر امکانش نباشه نقد ازتون میگیره.

موفق باشید و شاد
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام

حضوری اگر می تونی برو کوثر اصفهان، وضعیت برای مدیرش توضیح بده احتمال اینکه قبول کنه هست، نامه ای هم که برات اومده ببر . تلفنی شاید مشکلت حل نشه و جواب کلی بدهند.

موفق باشی و شاد

سلام
    من دیروز زنگ زدم گفت پست کن تا 2-3 روز جا داریم دیروز پست کردم دیگه چیزی دستم هم نیست که برم اونجا هیچی اینم از دستم رفت به اسفند راضی شده بودم که دیگه معلوم نیست بشه فروردین یا اردیبهشت یا چی؟ حالا چی کار کنم؟

پیشاپیش ممنون

Member

دوستان عزیز
    کسی هست که برای دسامبر امتحان TCFQ رو در بخش فرهنگی سفارت ثبت نام کرده باشه؟
    هیچ اطلاعی ندادن(تلفن .ایمیل...)که امتحان برگزار میشه یا نه؟
    من آدرس ایمیلمو توی فرمهای ثبت نام اشتباه وارد کردم(چون خودم روزثبت نام نبودم) حالا میترسم با ایمیلم در مورد تاریخ و مکان امتحان مکاتبه کنند و به دست من نرسه.
    اگه کسی خبری داره ممنون میشم اطلاع بده.

Junior Member

سلام
    من به آدرس سايتي كه گفتيد رفتم و تاريخهاش و ديدم ولي اطلاعاتي راجع هزينش پيدا نكردم.ونميدونم كلا چطوري بايد ثبت نام كنم؟
    شما اطلاعي داريد؟ واينكه براي استانبول هم ازالان برا دو سه ماه ديگه بايد ثبت نام كنيم ؟ احتمال داره پر بشه؟آخه من هنوز نامه دعوت به مصاحبه ام نيومده. فايل نامبرم مال آخر اكتبر 2011 هستش.
    سپاس كه جواب ميديد
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    در حال حاضر بهترین جا برای امتحان TCF public , TCFQ استانبول هستش, برای دیدن تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون به این سایت مراجعه کنید: http://ifturquie.org/fr/index.php/istanbul/p/2/122
    ارسال مدارک :25/8/2011- دریافت مدارک: 29/8/2011- 12 امتیازی--فرانسه3و3-انگلیسی 8و8-
    دریافت فایل نامبر:25 اكتبر توسط ميل، نامه ليست انتظار مصاحبه : 13 june، دعوت به مصاحبه :21 سپتامبر،قبولی در مصاحبه : 21 سپتامبر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)