صفحه 53 از 146 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام دوستان
    با توجه با اینکه استانبول گفته در هر آزمون محدودیت تعداد ثبت نام داره دوستانی که حتما باید ژانویه امتحان بدن عجله کنن با وضعیت فعلی ممکنه زود پر شه. البته من طی نامه هایی که زدم چندین بار وضعیت اینجا رو توضیح دادم و خواستم بدون محدودیت ثبت نام کنن.
    As for the limited number for registration , It is surprising to hear just 10 candidates which you may register

Since TCFQ won't be held in Iran due to the recent changes, there are many applicants like me which their schedule has been changed suddenly without any prior notice of the embassy. ( I myself ask them many times that I have to participate Jan exam so that before March 2nd , I could send my certificate for my Quebec immigration process to make sure about the Jan exam, and they told me that according to the schedule of the website it will be held with no change and now to our complete surprise it is closed).
    Therefore, I sincerely request if it is limited to 10 only, considering current situation, registering Iranian applicants with no Qty limitation.
    Your deep understanding is highly appreciated
    در جواب هم گفتن:

Ne vous inquiétez pas, il y aura toujours de la place, on a jamais eu 10 candidats qui se sont présentés pour la même session

که مجدد اینطور درخواست کردم.
    As there may be many applicants like me in need of urgent registration, again kindly I request accepting the registration of applicants for this exam without limitation, since due to the French embassy closing , many will face problem in taking the exam on the right time. Pls check internally if you could consider the current situation as a special case and help more Iranian applicants to participate the exam easier with your support

حالا اگه در این مورد مسئله ای بود بازم بچه ها اصرار کنن با توجه به زمینه ای که پیدا کردن ممکنه تجدید نظر تو تعداد ثبت نام داشته باشن.

-
    مسئله دیگه تو ثبت نام، پرداخت هزینش هست که گفته 500 لیر ترکیه، که از ده تا صرافی (تو تهران) هم بیشتر چک کردم دوست و آشنا اینجا یا دبی هم که حواله می زدن همینطور ،مسئله اینه که 500 لیر خیلی کمه و صرف نمی کنه برای حواله زدن و هیچ کس انجام نمی ده می گن با واسطه زیاد قابل انجامه که به این ترتیب کارمزدش بالا میره. اما بالاخره تونستم با چند تا واسطه یه آشنایی تو استانبول پیدا کنم که این مبلغ رو به حسابشون تو بانک گارانتی بزنه.

اما تمام این شرایط رو براشون توضیح دادم هم تلفنی هم ایمیل و در مورد کارت اعتباری و پرداخت و حواله به یورو و دلار هم خیلی خواهش کردم که بررسی کنن. امروز آخر وقت که زنگ زدم بگم حسابشون رو چک کنن هر وقت پولو تو حسابشون گرفتن بهم بگن، بازم گفتم هنوز درخواست واریز از طریق کارت اعتباری و ارزای دیگه رو بمن جواب نداده و ممکنه دوستای دیگه هم که مثل من عجله دارن بخوان سریع ثبت نام کنن که این پرداخت لیر خیلی دردسر ه و برای من پرداخت به لیر و کارمزدش گرون تموم شده. که گفت ما داریم بررسی می کنیم و با مدیرم و مسئول مربوطه تو آنکارا در موردش صحبت کردیم و قراره جواب بدن ،از طریق ایمیل خبر می دیم بهت و به دوستا می تونی بگی. البته چند بار ازم پرسید چند نفرید ؟ فکر می کنی چند تا دیگه از دوستات از ایران بخوان ثبت نام کنن و این مشکل پرداخت رو داشته باشن. گفتم مشخص نیست ولی مطمئنا با توجه به کنسلی غیر قابل پیش بینی سفارت فرانسه بازم از ایران هستن بغیر من و حتما خواهش می کنم حداقل حواله غیر لیر ترکیه (دلار و یورو) امکانپذیر بشه. حالا قرار شد بازم صحبت کنه و بهم ایمیل بزنه اگه به جوابی رسیدن.
    اگه دوستان برای ثبت نام ژانویه می خوان اقدام کنن می تونن با پیغام خصوصی اسم و فامیلشون را برام بفرستن تا طی یه ایملیی پیرو صحبتای قبلی براشون بزنم،( تو این چند روز اینقدر نامه زدم و تماس گرفتم با فاتما گل و فردریک حسابی دو ست شدم تا زنگ میزنم و شروع به صحبت می کنم اسممو می گه و بجا می یاره)

موفق باشید.
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

Senior Member

سلام دوستان. یه تعداد خبر راجع به امتحانات دیدم که از درستی اونا هیچ اطلاعی ندارم:

http://fardayidigar.blogfa.com
    ثبت نام آزمون خرداد ماه تف کبک در قطب راوندی
    آموزشگاه قطب راوندی، یک آزمون برای خرداد ماه نیز به برنامه امتحانها اضافه کرده و ثبت نام اوایل دی ماه خواهد بود. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت این موسسه مراجعه کنین. برای ثبت نام مبلغ نقدی یورو را از روز قبل تهیه کنین و روز ثبت نام صبح زود حتما برید و قبل از شروع تایم اداری، در لیستی که بچه ها داخلش دستی ثبت نام می کنن، نام نویسی کنین.

و

http://nikancanada.blogfa.com
    خبر:ثبت نام آزمون تس اف در سفارت سویس و بلژیک
    شماره سفارت سویس:۲۲۰۰۸۳۳۳
    فردا زنگ بزنید بپرسید به من هم یک بنده خدایی که اتفاقا وکیل هم هست گفت

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه تعداد خبر راجع به امتحانات دیدم که از درستی اونا هیچ اطلاعی ندارم:

http://fardayidigar.blogfa.com
    ثبت نام آزمون خرداد ماه تف کبک در قطب راوندی
    آموزشگاه قطب راوندی، یک آزمون برای خرداد ماه نیز به برنامه امتحانها اضافه کرده و ثبت نام اوایل دی ماه خواهد بود. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت این موسسه مراجعه کنین. برای ثبت نام مبلغ نقدی یورو را از روز قبل تهیه کنین و روز ثبت نام صبح زود حتما برید و قبل از شروع تایم اداری، در لیستی که بچه ها داخلش دستی ثبت نام می کنن، نام نویسی کنین.

و

http://nikancanada.blogfa.com
    خبر:ثبت نام آزمون تس اف در سفارت سویس و بلژیک
    شماره سفارت سویس:۲۲۰۰۸۳۳۳
    فردا زنگ بزنید بپرسید به من هم یک بنده خدایی که اتفاقا وکیل هم هست گفت

موفق باشید.

سلام البته من موضوع زیر رو در تاپیک درخواست مدرک زدم چون طرح موضوع رو اینجا هم می بینم دوباره می زنم که پیشاپیش از درج پست تکراری عذر خواهی می کنم.

من هم با هر دو مکاتبه داشتم شایعه ای بیش نیست در این دو سفارت امتحانی برگزار نمی شه در رابطه با کبک و مسائل مهاجرت
    Dear ....,

The information you got is not correct.
    The Belgian embassy does not have the capacity to organize the TCFQ exam.
    Best regards,

Embassy of Belgium

Dear .....,

Thanks for your message.

The Embassy of Switzerland has nothing to do with TCFQ exams. We are only managing the “Concours de la francophonie”.

For further questions please contact the Embassy of France.

Best regards,

Olivier FINK

Deuxième Secrétaire / Second Secretary

DFA FEDERAL DEPARTMENT OF FOREIGN AFFAIRS

Embassy of Switzerland

Elahieh, Ave. Sharifi Manesh

سلام دوستان در خصوص پرداخت هزینه ثبت نام ازمون TCFQ در استانبول به نتیج خوبی رسیدم.
    بالاخره قبول کردن غیر از لیر از طریق ارز دیگه ای هم حواله انجام شه.

ببخشید می خواستم با پست قبلی یه جا باشه ارسال رو اشتباهی زدم. نامه دریافتی از استانبول:

Dear ....

I talked with my director. He told me that you can pay in euros.
    The payment by credit card or master card is not possible.
    The price in euros will be 205 euros.
    I will give you later the iban code.

Have a nice day.

Frédéric.
    ویرایش توسط shamim65 : December 21st, 2011 در ساعت 12:41 AM

دیتیل حواله لیر ترکیه

Amount: 500 TL (lira turc)
    Beneficiary Name: INSTITUT FRANÇAIS D’ISTANBUL
    Beneficiary Address: Consulat Général d’Istanbul Istiklal Caddesi No : 34435 Taksim/Istanbul
    Bank Name: T. Garanti Bankası A.Ş
    Bank Address: Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul
    Branch Code: code succursale: 028
    Account #: numéro du compte : 629 76 97
    Swift Code: TGBATRIS
    CODE IBAN : TR 50 0006 2000 0280 0006 29 76 97
    From: نام متقاضی ثبت نام
    دیتیل حواله یورویی

تمام اطلاعات فوق بغیر اینکه کد ,عوض می شه:

Αmount: 205 Euros
    Iban kodu: TR86 0006 2000 0280 0004 0949 55

موفق و شاد باشید دوستان

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    امروز تو قطب راوندی امتحان تف برگزار شد، موضوع هاعبارت بود از
    A: بچتون با یک گروه می خواد مسافرت بره زنگ بزنید سوال بپرسید
    یک آگهی در خصوص استخدام به مدت دو هفته در یک روستا جهت نگهداری از حیوانات
    B:دوستتان را متقاعد کنید با یک گروه مسافرتی به تعطیلات بروید
    دوستتان را متقاعد کنید از لامپ کممصرف استفاده کنید.
    دوستتان را متقاعد کنید در کلاس دست خط شناسی شرکت کند
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

Junior Member

نمونه ديگر سوالات تف ديروز كه به من و دوستانم خورد:
    1-متقاعد كردن دوستت براي شركت در كلاس دست خط شناسي
    2-آگهي خريد آپارتمان از مونترال
    3-متقاعد كردن دوستت براي رفتن به يك سيرك
    4-گرفتن اطلاعات از يك آگهي براي نگه داشتن سگ و گربه يك نفر
    5-لامپ كم مصرف
    ديگه چيزي يادم نمي آيد.اگر به ذهنم رسيد حتما برايتان مي نويسم

Senior Member

روی سایت بخش فرهنگی http://www.ambafrance-teheran-culture.com اینو اضافه کردن:

Les candidats qui ont passé le TCF au mois d'octobre sont priés de prendre contact avec nadiankh@gmail.com
    afin de fixer un rendez-vous pour récupérer leur attestation.

قابل توجه کسانی‌ که در ماه اکتبر امتحان TCF داده اند، خواهشمند است جهت گرفتن مدرک اصل با ایمیل nadiankh@gmail.comتماس برقرار کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Metallurgy / SUT

با موسسه كوثر ديروز تماس گرفتم گفتند ظرفيت تير ماه پر شده
    ارسال مدارك دسامبر 2010 - صدور فايل نامبر آوريل 2011 . رشته صفر امتيازي - نامه درخواست ارسال مجدد مدارک گم شده ( 90 روزه ) 21 ژانویه 2012 . نامه درخواست مدرک زبان فرانسه 3 ژوئن 2013 ( 120 روزه )

از اونجایی که امتحان TCFQ نمره منفی نداره اگر کسی مثلا از سئوال 10 تا آخر (40) همه تستها رو یکی بزنه آیا از نظر قانونی مشکلی داره یا نه ؟؟؟ چون معمولا امتیاز زبان نفر همراه در حد Basic A1,A2 کفایت میکنه و میتونه در هر دو بخش 1 امتیاز و مجموعا 2 امتیاز برای نفر اصلی بیاره ))

سلام دوستان،

من به جایTEF , TEFAQ ثبت نام کردم. مشکلی نیست؟ فقط لازمه که توانایی شنیداری و صحبت کردن report بشه؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)