صفحه 58 از 146 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

در اصفهان TCF هم برگزار می شه یا فقط TEF هستش؟!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ΤCFQ- پنجم بهمن و اسفند اصفهان ثبت نام کردم و ب2 لازم دارم پیشنهاد می کنم دوستانی که لول مشابه نیاز دارن و تاریخ امتحان ماههای آینده یه گروه تشکیل بدیم برای تمرین پغله گروهی رو مسنجر .

لطفا نظر و پیشنهادتون هر چه سریعتر با پیام خصوصی اعلام بفرمائید.
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1360 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر
    من فردا امتحان tcf دارم و البته parler هم ثبت نام کردم . میخواستم اگه ممکنه سوالای بخش exprension oraletoon رو برام بذارید وممنون میشم
    سئوالات TCFQ
    A1**خانواده خودتون رو توصیف کنید*شغلتون چیه در موردش توضیح بدین*
    A2**در مورد سفرتون درآینده توضیح بدین*زندگی در شهر رو ترجیح میدین یا در روستا و چرا؟
    B1**فکر کنید میخواهید فرزندتان را در یک کلوپ ورزشی ثبت نام کنید در این باره از من سئوال بپرسید.
    فکر کنید میخواهید برای سالگرد ازدواج والدین خود جشنی بر پا کنید در این باره از من کمک بخواهید.
    B2**آیا فکر میکنید خانمها میتوانند شغلهایی که مربوط به آقایان است رو انجام بدهند.چگونه*
    تاثیر مدیا بر روی مردم چگونه است؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-farshad نمایش پست ها
    در اصفهان TCF هم برگزار می شه یا فقط TEF هستش؟!!!!
    امتحان TCFQفقط در تهران و توسط سفارت فرانسه برگزار میگردد.

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

سلام/ من کتاب TEF 250 رو دانلود کردم. آیا کتاب دیگه ای برا tef مخصوصا" tefaq سراغ دارین؟ اگه هست لینک دانلود یا محل فروش اونو می گین؟
    در ضمن کتاب tcf 250 فقط یک صفحه برای parler داره. من بیشتر دنبال قوی کردن parler هستم. /ممنون
    ارسال مدارك به سوريه: 3May-2011- دريافت: 5 May - -رفرنس نامبر: 10-Aug-/استفاده از ماني اوردر

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط bolotus نمایش پست ها
    سلام/ من کتاب TEF 250 رو دانلود کردم. آیا کتاب دیگه ای برا tef مخصوصا" tefaq سراغ دارین؟ اگه هست لینک دانلود یا محل فروش اونو می گین؟
    در ضمن کتاب tcf 250 فقط یک صفحه برای parler داره. من بیشتر دنبال قوی کردن parler هستم. /ممنون
    ظاهرا کتابی برای امتحانهای TCFQ یا TEFQنیست
    کتابهایی که شما فرمودید فقط قسمت comprehension oral و expresion oral برای شما قابل استفاده است
    برای صحبت کردن از کتاب expression oral که دارای سطوح مختلف است و در ایران تا سطح b2 ان موجود است استفاده کنید. کتاب فروشی های زبان جلوی دانشگاه تهران دارند

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

یکی از دوستان سوال خصوصی راجع به TEFQ پرسیده بود چون شاید برای بقیه دوستان هم مفید باشد قسمتهایی از جوابی که به وی دادم را در اینجا می گذارم، لازم به ذکر است که این موارد را از یکی از کسانی که خودش ممتحن TEFQ است پرسیدم
    امتحان کتبی این امتحان دارای نمره منفی است
    این امتحان هم فهمیدن و صحبت کردن را اندازه گیری می کند و تاریخ اعتبار آن دو ساله است
    شفاهی آن مانند tcfq دارای 6 سوال است که از آسان به سخت است
    سوالها شبیه tcfq است اما معمولا سوال سوم رزرو اتاق یک هتل ، خرید ماشین، مسافرت به یک کشور دیگر و.... است
    مثلا شما در یک هتل اتاق گرفتید حالا باید دوستان را قانع کنید او هم همانجا رزو کند یا شما یک فیلم دیده اید حالا باید دوستان را قانع کنید که او هم ببیند
    در مورد سختی و آسانی دو امتحان کاملا سلیقه ای است برای بعضی ها TEFQ راحتتر از TCFQ است و برعکس

تا این قسمت را از ممتحن پرسیدم با توجه به نوع سوال سومی که می پرسند متوجه شدم که مشابه این سوالها در کتاب زیر وجود دارد

Communication progressive du Francais_Niveau intermediaire.pdf
    نمی دانم این کتاب سطح بالاتری هم دارد یا نه اگر داشته باشد احتمالا استفاده از آن هم مفید است

سلام . خانم من از طریق مترجمی فرانسه اقدام کرده و فایل نامبرمون هم حدود 10 ماه هست اومده . میخواستم بدونم اولا آیا اون هم باید امتحان بده یا نه و اگه آره کدوم امتحان رو بهش پیشنهاد میکنین؟ سطحش رو براش 9 زدن ولی خودش میگه در اون سطح نیست یعنی c1 c2 . البته فقط دلف تا حالا شرکت کرده و بسیار سخت بوده براش
    1. 8 آگوست 2010 رسید مدارک به دمشق 2. 18 نوامبر 2010 دربافت فابل نامبر 3. 27سپتامبر 2010 باز شدن فابل نامبر 4. 10 آپریل 2012 مصاحبه در استانبول ترکیه 5. 10 آپریل 2012 دریافت CSQ از دیوید 6. 15 ژوئن 2012 فایل نامبر فدرال

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_h07 نمایش پست ها
    سلام . خانم من از طریق مترجمی فرانسه اقدام کرده و فایل نامبرمون هم حدود 10 ماه هست اومده . میخواستم بدونم اولا آیا اون هم باید امتحان بده یا نه و اگه آره کدوم امتحان رو بهش پیشنهاد میکنین؟ سطحش رو براش 9 زدن ولی خودش میگه در اون سطح نیست یعنی c1 c2 . البته فقط دلف تا حالا شرکت کرده و بسیار سخت بوده براش
    تا جایی که می دونم بله باید امتحان بدن. ساده ترین امتحانا برای کبک TCFQ و TEFaQ هستند. دلف سخته. فعلا TCFQ برگزار نمی شه چون بخش فرهنگی سفارت برگزار می کرد که موقتا تعطیله. کتابای آمادگی ایندو امتحانات در کتابفروشی ها هست. توی این فروم هم لینک برای دانلود گذاشته شده. در اینجا نمونه سوالا رو که روی وبسایت های مربوطه بوده جمع کردن و می تونین نگاهی بکنین
    http://www.artin-dic.com/download.php
    موفق باشید.

سلام
    کسی برای آزمون 25 ژانویه ترکیه نمی خواد بره، با هم بریم من تنهام.
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_h07 نمایش پست ها
    سلام. ببینید در حال حاضر دو گروه ملزم هستند که مدرک زبان فرانسه بفرستن: 1. کسانی که بعد از 6 دسامبر 2011 مدارک می فرستند و تشکیل پرونده میدهند ( این گروه برای گرفتن امتیاز زبان فرانسه و انگلیسی باید مدرک زبان فرانسه TCF یا TEF یا Delf و انگلیسی IELST بفرستند) و 2. کسانی نامه درخواست مدرک فرانسه از طرف اداره مهاجرت کبک دریافت کردند. شما جز گروه اول نیستید و همین طور گروه دوم چون مدارکتون رو قبل از تاریخ مذکور فرستادین و هنوز هم نامه ای برای درخواست مدرک فرانسه دریافت نکردین! پس الزامی برای داشتن مدرک فرانسه ندارید. توصیه میکنم هر دو تون به پروسه یادگیری و بهتر کردن توانایی های زبانی فرانسه تون ادامه بدید. و هر موقع احساس کردین که نسبتاً برای سطحی که میخواید آماده هستید 2 یه امتحانی شرکت کنید که البته برای همسرتون که خودش مدرک دانشگاهی زبان فرانسه داره خیلی لزومی نداره! و بعید که از ایشون درخواست مدرک فرانسه بکنند!
    و در مورد امتیاز 9 زبان فرانسه! اگر شما 9 میخواید از زبان فرانسه باید یه B1 و یه B2 از امتحان TCF یا TEF بیارید که حدوداً میشه 10 امتیاز! یعنی سطحی که شما لازم دارید B1 -B2 هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)