صفحه 61 از 146 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member ASTAREH آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام
    اولین امتحان TEFAQکه هنوز زمان ثبت نامش تموم نشده باشه کی هست؟ و کجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ASTAREH نمایش پست ها
    سلام
    اولین امتحان TEFAQکه هنوز زمان ثبت نامش تموم نشده باشه کی هست؟ و کجا؟
    دوست عزیز، در حال حاضر در ایران 2 مرکز این امتحان رو برگزار می کنند؛ قطب راوندی و موسسه کوثر اصفهان. قطب برای نیمه اول و دوم اردیبهشت و خرداد 91 تاریخ جدید اعلام کرده که ثبت نام ماه اردیبهشت، اسفند هستش. موسسه کوثر اصفهان هم اولین جمعه هر ماه امتحان برگزار میکنه که این طور که خودشون میگن تا تیر ماهش پر شده. باز بهتره خودتون با این موسسه ها تماس بگیرید و صحبت کنید:
    http://www.ghotbravandi.ac.ir/

http://www.kowsarinstitute.com/TEF.htm

Junior Member ASTAREH آواتار ها

سلام
    من خیلی در مورد نحوه نمره گرفتن یا .... امتحان TEFAQ اطلاعات ندارم اگه ممکنه راهنماییم کنید :
    محدودیتی برای دفعات شرکت در امتحان وجود نداره؟ از نظر زمانی چطور یعنی برای شرکت در نوبت بعدی باید زمان خاصی سپری بشه یا نه؟
    مثلا اگر من برای نوبت تیر موسسه کوثر ثبت نام کنم و همزمان چند وقت بعد در قطب راوندی( چون از نمره مطمئن نیستم و عجله دارم ،مثلا میترسم تیر ماه نمره لازم رو نیارم و اگه اون وقت تازه بخام ثبت نام کنم برا امتحان بعدی خیلی زمان ببره) مشکلی پیش نمیاد؟ اصلا میشه تو هر دو جا ثبت نام کرد؟
    اگر ثبت نام کرده باشی ولی سر جلسه امتحان نری چی میشه؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ASTAREH نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی در مورد نحوه نمره گرفتن یا .... امتحان TEFAQ اطلاعات ندارم اگه ممکنه راهنماییم کنید :
    محدودیتی برای دفعات شرکت در امتحان وجود نداره؟ از نظر زمانی چطور یعنی برای شرکت در نوبت بعدی باید زمان خاصی سپری بشه یا نه؟
    مثلا اگر من برای نوبت تیر موسسه کوثر ثبت نام کنم و همزمان چند وقت بعد در قطب راوندی( چون از نمره مطمئن نیستم و عجله دارم ،مثلا میترسم تیر ماه نمره لازم رو نیارم و اگه اون وقت تازه بخام ثبت نام کنم برا امتحان بعدی خیلی زمان ببره) مشکلی پیش نمیاد؟ اصلا میشه تو هر دو جا ثبت نام کرد؟
    اگر ثبت نام کرده باشی ولی سر جلسه امتحان نری چی میشه؟
    اگه ثبت نام کنی و نری که هیچ اتفاق خاصی نمیفته ، دوماه پشت سر هم نمیتونی امتحان بدی ، بعدش میتونی و محدودیت نداره چون کلا اعتبارش یک سالست، آره میشه هر جایی که میخوای ثبت نام کنی ، اگه از نمرت مطمئن نیستی ، امتحانی که دیرتره رو شرکت کن
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

امتحان در تركيه
    به نقل از http://www.wcoe.ca/78-slides/81-scheduled-exams

teafq-1.jpg
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت ایران

سلام ،
    من تا اواخر ارديبهشت بايد مدرك B2 به سفارت بفرستم. فكر كنم مجبورم برم تركيه امتحان TCFQ بدم. كسي رفته اونجا امتحان بده؟ ممتحن ها چه جورين؟ لهجه شون چي؟ راه ديگه اي هم جز رفتن به تركيه دارم؟
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط marysa نمایش پست ها
    سلام ،
    من تا اواخر ارديبهشت بايد مدرك B2 به سفارت بفرستم. فكر كنم مجبورم برم تركيه امتحان TCFQ بدم. كسي رفته اونجا امتحان بده؟ ممتحن ها چه جورين؟ لهجه شون چي؟ راه ديگه اي هم جز رفتن به تركيه دارم؟
    مرسي
    سلام من هم بايد ١٢٠ روزه tfcqb2 بيارم و بفرستم وبايد برم تركيه . از دوستانى كه اين امتحان رو در تركيه دادن خواهش مى كنم تجربياتشون رو تو اين صفحه بذارن.
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

نقل قول نوشته اصلی توسط marysa نمایش پست ها
    سلام ،
    مرسي
    اگر ظرفیت داشته باشه میتونید امتحان TEFQ قطب یا موسسه کوثر رو ثبت نام کنید. من از بچه هایی که رفته بودند برای امتحان ماه اسفند قطب ثبت نام کنند شنیدم که مدیرش گفته اولویت ثبت نام ماه اسفند با کسایی هستش که نامه درخواست مدرک دارند. کوثر اصفهان ماه فروردین هم برگزار میکنه که البته یه ماه پیش میگفتن پر شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت ایران

هفته پیش با قطب تماس گرفتم . گفتند که ثبت نام بعدیشون برای خرداده .
    یه چیز عجیب اینه که هزینه ثبت نام ترکیه تو این چند روز از 250 لیر به 205 یورو تغییر کرد.
    نظرتون درباره ارمنستان چیه؟

کوثر تا مهر ماه سال 91 پر شده با اینکه هر ماه دو سری امتحان برگزار میکنه ولی همه پر شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)