صفحه 64 از 146 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از لطفتون
    نه خوشبختانه فقط از من که مین بودم مدرک خواستن، آقا با خیال راحت دست از زبان خوندن کشیدن که اگه من نمره مورد نظر رو نیاوردم ایشون ضرر نکنن و دو کلمه اضافه یاد نگیرن
    خوب اگه شما زبانتون تو مصاحبه خوب بود ولي باباي بچه ها نه،خداي نكرده دچار مشكل بزرگي ميشين. چون هرچند مامان بچه ها مين باشه، برا اونا باباي بچه ها مهمه و از اون سوالاي زيادي ميشه.
    مي شه روش مطالعه و جزئيات آمادگيتون و برنامه ريزي برا قبولي در آزمون هم اشاره بفرمائيد.
    راستي با اين نامه 120 روزه شما قطب هم ميتونيد آزمون بدين. چرا تركيه؟ راستي ارمنستان هم شنيدم ارزونتره.
    ارسال مدارك به سوريه: 3May-2011- دريافت: 5 May - -رفرنس نامبر: 10-Aug-/استفاده از ماني اوردر

Junior Member

سلام
    من 8 اردیبهشت کوثر رو شرکت کردم
    نمونه سوال مصاحبه رو چطور باید گیر بیاریم؟
    از کسایی که رفتن امتحان دادن کسی هست که سوالی که تو مصاحبه ازش پرسیدنو بذاره؟ واقعا ممنون.

Junior Member

سلام
    نظرتون چیه یک پیج باشه مخصوص کسایی که امتحان تف ایرانو شرکت کردند
    کسایی که رفتن مصاحبه سوال مصاحبه رو توش بذارند؟ لطفا همه همکاری کنند چون واقعا به نفع همه است.
    مرسی از همه شما عزیزان

نقل قول نوشته اصلی توسط bolotus نمایش پست ها
    خوب اگه شما زبانتون تو مصاحبه خوب بود ولي باباي بچه ها نه،خداي نكرده دچار مشكل بزرگي ميشين. چون هرچند مامان بچه ها مين باشه، برا اونا باباي بچه ها مهمه و از اون سوالاي زيادي ميشه.
    مي شه روش مطالعه و جزئيات آمادگيتون و برنامه ريزي برا قبولي در آزمون هم اشاره بفرمائيد.
    راستي با اين نامه 120 روزه شما قطب هم ميتونيد آزمون بدين. چرا تركيه؟ راستي ارمنستان هم شنيدم ارزونتره.
    سلام
    -قطب آزمونی نداشت که نتیجش قبل از ددلاینم حاضر باشه این بود که ترکیه رو امتحان دادم تنها برنامه ای بود که بهم می خورد تا قبل از اتمام ددلاین نتیجه رو بفرستم اما حالا که جواب میل رو دادن و 2 ماه بیشتر بهم مهلت دادن جواب اسفند اصفهان هم به موقع می رسه .
    -5 اسفند هم تفک اسفند رو میدم ان شا ا... .
    بعد از نتایج هم اگه ادامه ای بود ان شا ا... دو باره خواهش ،تو جیه و تهدید و... این چیزا رو شروع می کنم که بابای بچه ها برای فرانسه خوندن وقت خالی باز کنه.

-روش هم خیلی خاص نبود و زیاد فرصت مطالعه نداشتم الانم برای تفک موندم چه طور ی خودم رو بهتر آماده کنم . البته به یه سازماندهی برای ت-س-اف رسیدم که بعد از امتحان تفک حتما یه دیتیل مقایسه ای تشریحی از برداشت خودم می زنم.

نحوه آمادگی و سابقه مطالعاتی:
    بطور زمانی پیوسته نبوده و روزانه مستمرا مدت طولانی مطالعه نداشتم .برنامه مستمر روزانم از شهریور ماه امسال شروع شد البته از 6 ماه قبلش شروع کرده بودم ولی هر روز نبود هر وقت می شد می خوندم. سال قبل هم ناپیوسته می خوندم شروع پروژه تقریبا 2 سال پیش کلید خورد ولی وقفه افتاد و ... سپس ادامه.

-اول با قفله شروع کردیم 5 درس اول قطب(که به نظرمون قفله برای شروع خیلی سنگین بود برای ما که تمام وقت نمی تونستیم کار کنیم.)
    -بعد یه معلم خصوصی تو کرج که با تکست پیش می رفت و متد خاص و مشخصی نداشت.( 10-15 جلسه اول خوب بود بعد دیدیم چند ین جلسه است که رشدی نداریم و در جا می زنیم (البته برای بچه های دیگه که با هم شروع کردیم هم همین طور بود و این احساس رو داشتیم یعنی برای گروه ما خیلی جواب نداد. اون روش هم برای افرادی که تسلط نسبی به گرامر داشتن بهتر جواب میداد البته الان می گن با گروههای دیگه بهترو موازی با چند تا مکمل پیش می رن که خیلی بهتره.)
    -درد سرتون ندم دوستان بعدشم کفه رو شروع کردیم خصوصی که به مزاج آقامون خوش اومد و با سرعت لاک پشتی مطالعه اش همخونی داشت تا درس 12-13 خوندیم.
    ( البته موازی با کفه پارسال بهار (دسته جمعی ...) هم رفتیم سفارت من آ2.2 آقایی آ2.1 رو خوندیم.(با تعجب ،تو امتحان پغله اول شدم با ااینکه چند تا بلبل خوب داشتیم، فکر کنم بیشترش لطف خانومه بود.) ...............
    تا اینکه نامه در خواست مدرک اومد و کفه کنسل و یکی دو ماهی برای ت س اف کار کردم و... رسیدیم به الان که نوبت تفکه و هنوز هیچ کاری نکردم جز بخش اول اکوت 250 تف زرده رو زدم.

--تو اون یک دو ماه ت س اف هم --وکب زرد و قرمز و --کمپخانسیون اغل 1 تموم 2 نصفه اکوتش ولی روخونی یه ذره تمرین گرامر 2 تموم 3 تا وسطاش -گرامر ان دیالوگا هم خیلی خوب بودن 1-2 تقریبا تاپیکای مهمش رو کار کردم همونطور که دوستان می دونن واقعا ارزش داره تمام دیالوگاشو حفظ کنیم خیلی عالین مثله کمپخانسیون اغلا که خیلی خوبن.
    هیچی سر جلسه با بچه ها حرف می زدیم که فهمیدم این اغلا یه سری اکسپخسیون اغل هم داره که من تو خواب خرگوشی بودم 2 ش که صورتیه رو گرفتم در دست مطالعه است. برای صد سال دوم.
    این وسطا چند تا داستان کوچک هم خوندم و ویس و فیلم هم تقریبا خوب گوش کردم و دیدم یعنی الان در مرحله عدم استفاده از هد فون هستم چون یکی از گوشام خیلی حساس شده و درد می گیره.
    بچه ها مراقب باشن زیاد با هدفون گوش نکنین که زود گوش آسیب می بینه و حساس می شه من فکر می کردم زمان بیشتری طول می کشه اما نه ، کور خونده بودم.

و اما امتحان ترکیه:
    -امتحان ترکیه برای پغله خیلی استرس داشتم و حول شده بودم و واقعا اصلا کنترل زیادی رو این زبون نداشتم یعنی اینقدر از کمبود وقت می ترسیدم نتونستم سازماندهی کنم و مرتب خروجی بدم در واقع چون اولین بارم بود که آزمون فرانسه می دادم نمی دونم با اون وضع صحبت آ2 میدن یا ب2 لطف می کنن همینجوری هر چی می اومد و میگفتم ... تا اینکه وقت تموم شد نفهمیدم خوب بود یا ....؟. اینجا بود که عمیقا به این نتیجه رسیدم که اینقدر باید خودمون تمرین پغله داشته باشیم که ملکه ذهن بشه و پیش فرض موضوع را سازماندهی کنه و با اون ساختاری که می خواهیم تحویل بده. چون فکر می کنم فرصت و امکان جمله سازی خاصی نیست. از شدت استرس اونطور که خودمو آماده کرده بودم و چیزایی که می خواستم بگم رو نتوستم ارائه بدم حتی یکی دو بار جمله تکراری گفتم خلاصه زیاد راضی نبودم با عرض شرمندگی البته این باعث نشه بچه ها استرس بگیرن این مشکل من بود که از اولم از پغله می ترسیدم و کم تمرین تولید گفتاری داشتم معمولا بچه ها تو این بخش مشکلی ندارن و نمره بالاتری می گیرن که من برعکسم تو تافل هم نمره لیسنینگم 29 شد ولی اسپیکینگ چندین نمره کمتر.

--جو مرکز برگزاری آزمون در ترکیه خیلی خوب بود و 7 نفر بودیم از ایران برای این آزمون ، ترک یا ملیت دیگه ای نبود (همه فراریا ایرانین)2 نفر آقا بقیه خانوم (یه زوج)
    بچه هایی که تهران قبلا این امتحان یا تفک رو داده بودن می گفتن ترکیه به نسبت خیلی برخورد بهتر و بی تنش و بی استرس تری داره همه چی آرومه....نگران نباشید
    پغله:
    ممتحن هم ترک نبود به نظرم اصلا لهجه ترکی نداشت ولی مثلا با خانم فاتما گل که صحبت می کنی ترکی فرانسوی هست لهجشون.
    لهجه و سرعت سوال پرسیدن ممتحن هم خیلی خوب بود و خانم بسیار مهربونی بودن یادمه یکی از سوالا رو که خوند من دقیقا متوجه منظورش نشدم که تا بیام بگم پو و قپته سیلووپله و از این اصطلاحات، خودش از حالت تابلوی چشام فهمید و تکرار کرد و با توضیح سوال رو پرسید.
    بعد از امتحان نفر اول نفر اول اومد بیرون چند دقیقه بعد هم خودش اومد بیرون و با مهربونی رو به نفر اول گفت برای بچه ها سوالارو توضیح بده و تعریف کن چه طوری بوده استرس نداشته باشن که من با خنده گفتم تموم شد همه رو پرسیدیم تو همین چند دقیقه. چند تا بون گفت و نفر دوم رفت....
    -ممتحن فقط یه نفر بود (نه مثل اینجا یکی برای ارعاب و تایم گرفتن و اون یکی سوال خوندن )
    سیستم ضبط صدا خیلی ساده و اولیه است یه ضبط صوت کنارشه با نوار (تیپ) هر تیپی 15 دقیقه وقت داره بعد می رسه تهش و شاسی رکورد می پره بالا همین. یعنی مثل تهران زمان پاسخگویی به هر سوال جدا نیست (که این هم می تونه بد باشه هم خوبه ) و زمان پاسخای دیگه با هم قاطی می شه منم برای سوال آخر وقت کم اوردم هنوز به نتیجه گیری نرسیده بودم و تو بادی بودم که یهو پرید بالا وقت تمام. به این نکته دوستان خیلی دقت کنن که یه جورایی تنظیم باشن برای هر سوال به اندازه 4 انگشت (طول مد -درس رو خوانی قرآن دوره ابتدایی) زمان بزارید وقت کم نیارین و همه سوالا رو جواب بدید.
    اکوت هم مشکلی نبود صدای ضبط صوت خیلی خوب و با کیفیت بود همه رو گوش میدادیم و با شک می زدیم.

همونطور که دوستان قبلا توضیح داده بودن سختی سوالا پخش بود تقریبا وسطا سوالاش سخت تر می شد آخریا خوب بود ولی کلن گزینه ها خیلی شبیه هم بود و باید خیلی خوب تمرکز کرد.

راستی جوابا فقط با خودکار مشکی باید ضربدر زده می شد. (من فکر می کردم با مداد خونه هار پر می کنیم.)

راستی در مقایسه با تستای بخش 5و 6 کتاب 250 تا اکتیویته تستای خیلی سختش هم خوب بود البته که سخت بود ولی تو اون تیپ علمی و خیلی پیچیده نه ، بهتر بود از اونا.

سعی کردم تمام نکاتی که یادم بود رو بگم باز اگه در این مورد نکته اساسی و استرس داری هست در خدمتم.

خوب فکر کنم برای این پست خیلی طولانی شد بزودی با سوالا میام. شرمنده اگه غلط املای یا دستوری هست بدلیل کمبود وقت ریچک نشد.

ان شا ا... هر چی خیره همون پیش بیاد موفق باشید
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

Junior Member

سلام دوستای گلم من هر چی صفحات قبلو خوندم مربوط به نمونه سوال های TCF بود یک لطفی بکنید مجموعه سوالایی تف رو هم بذارید مخصوصا کوثر اصفهانو من 8 اردیبهشت امتحان دارم و واقعا گیج شدم

سلام به همه

امروز به هر بانکی که تو سایتش نوشته بود خدمات حواله ارزی رو انجام میده سر زدم اما طبق گفته دوستان در فروم هیچ بانکی دیگه این خدمات رو ارائه نمیده! فقط بانک تات اونهم پول چین و کره جنوبی!
    دوستانی که برای ترکیه 205 یورو رو حواله کردید,می خواستم بدونم کدوم صرافی رفتین که مطمئن و کارش رو درست انجام میده و کارمزدش کمتره و چقدر معمولا کارمزد می گیرن؟ البته طبق کانون فروم نمی شه اینجا نوشت چون تبلیغ حساب میشه برای همین ممنون میشم برام پیام خصوصی بدین.

باتشکر
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت ایران

سلام
    کوثر برای امتحان 19 اسفند ثبت نام می کنه.

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط marysa نمایش پست ها
    سلام
    کوثر برای امتحان 19 اسفند ثبت نام می کنه.
    سلام دوست عزيز
    شما خودتون ازشون پرسيديد؟
    موفق باشيد
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mjtb نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    شما خودتون ازشون پرسيديد؟
    موفق باشيد
    درود!
    من دیروز برای ۱۹ اسفند کوثر تفک ثبت نام کردم و فکر میکنم هنوز جاداشته باشه. اینطور که مسئول ثبت نامش میگفت تا ۲۰ بهمن مهلت ثبت نام هست ولی حرفی از پرشدن و اینها نمیزد ...
    بن کوقژ !

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

میشه بگید هزینه اش چقدره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط navidaut نمایش پست ها
    درود!
    من دیروز برای ۱۹ اسفند کوثر تفک ثبت نام کردم و فکر میکنم هنوز جاداشته باشه. اینطور که مسئول ثبت نامش میگفت تا ۲۰ بهمن مهلت ثبت نام هست ولی حرفی از پرشدن و اینها نمیزد ...
    بن کوقژ !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)