صفحه 67 از 146 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

با سلام.. کسی از دوستان هست که تجربه آزمون TCF در انستیتوی الیانس دوبی رو داشته باشه؟
    من میخوام 24 می 2012 تو این موسسه آزمون بدم...اگه دوستان شناخت یا تجربه ای دارن ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت ایران

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام. دوستان لطفا" کسانی که امتحان TEFAQ دادند ، نمونه سوالها رو بذارن.من برای 19 اسفند ثبت نام کردم ، ولی نمونه سوال ندارم. هر چی نمونه سوال هست مال TCF است.
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marysa نمایش پست ها
    سلام. دوستان لطفا" کسانی که امتحان TEFAQ دادند ، نمونه سوالها رو بذارن.من برای 19 اسفند ثبت نام کردم ، ولی نمونه سوال ندارم. هر چی نمونه سوال هست مال TCF است.
    مرسی
    من این فایل را داشتم امیدوارم به دردتون بخوره
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: zip TEF.zip (882.1 کیلوبایت, 171 views)

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

سلام. اگه كسي كلاس هاي آمادگي TEFAQ قطب رو شركت كرده لطف مي كنه توضيح بده كه چه جوريه؟ مثلا" فقط نمونه سوال كار مي شه يا روش پاسخ دهي هم ارائه مي شه؟ منظورم استراتژي پاسخ دهي؟ و كلا" چند جلسه هست؟ و آيا مفيد هست؟ استادش كيه؟ و بقيه اطلاعات ديگه.
    ممنون از ashoury عزيز به خاطر فايل پيوستت تو پست قبلي. دوستان هرچي از نمونه سوالات tefaq دارن اگه اينجا بذارن ممنون مي شم. اگه فايل صوتيش هم باشه كه محشره.
    ارسال مدارك به سوريه: 3May-2011- دريافت: 5 May - -رفرنس نامبر: 10-Aug-/استفاده از ماني اوردر

نقل قول نوشته اصلی توسط bolotus نمایش پست ها
    سلام. اگه كسي كلاس هاي آمادگي TEFAQ قطب رو شركت كرده لطف مي كنه توضيح بده كه چه جوريه؟ مثلا" فقط نمونه سوال كار مي شه يا روش پاسخ دهي هم ارائه مي شه؟ منظورم استراتژي پاسخ دهي؟ و كلا" چند جلسه هست؟ و آيا مفيد هست؟ استادش كيه؟ و بقيه اطلاعات ديگه.
    ممنون از ashoury عزيز به خاطر فايل پيوستت تو پست قبلي. دوستان هرچي از نمونه سوالات tefaq دارن اگه اينجا بذارن ممنون مي شم. اگه فايل صوتيش هم باشه كه محشره.

سلام
    من سال٩٠ كلاسهاش رو شركت كردم فكر كنم٧ يا٨ جلسه بود. متد كار مى كنن ولى تدريس فرانسه نيست يعنى شما بايد فرانسه رو متوسط بدونيد و در اىن كلاسها شركت كنيد. استاد ما خانمى بود كه در دفتر فرهنكى فرانسه هم تدريس مى كرد و اطلاعات خوبى داشت. نمونه سوالهاى سال قبل رو با ما كاركرد ورو جوابهاش هم كار كرديم. در كل مفيد ولى مختصر و كوتاه . اكه شما نمره خوبى مي خواين بايد رو متد ونمونه سوالها زياد كار كنيد وهمينطور روى شنيدارى. قسمت parler دو قسمت داره كه١- بايد شخصى رو درباره موضوعى كه ميدن متقاعد كنى كه مى تونى از جملات amicale استفاده كنى٢- سوال كردن حداقل١٠ تا با ساختار درست و كلمات رسمى. اكه تا حالا رو متدش كار نكردين اين كلاسها خوبه وجون كتابش كمي مشكله اين كلاسها كمك مى كنه وقتتون كمتر كرفته بشه.
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

Junior Member

باتوجه به اینکه ظاهرا قطب و کوثر تا مهر پرشده اند کدام کشور همسایه (بهتر و ارزانتر) را توصیه می کنید.ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1 نمایش پست ها
    باتوجه به اینکه ظاهرا قطب و کوثر تا مهر پرشده اند کدام کشور همسایه (بهتر و ارزانتر) را توصیه می کنید.ممنونم
    ارمنستان گویا از همه جا ارزون تره 85 یورو برای Tcfq و 106 یورو برای tefq .
    از شرایط و ... خبر ندارم، اینم فقط شنیدم

سلام دوستان

1- کسی تفک کوثر اصفهان امتحان داده؟ بعد از اینکه 10 مین وقت میدن فکرکنین یه برگه سفید هم برای پیاده کردن و دسته بندی جمله ها میدن درسته؟ وقتی برای امتحان صدا می کنن می تونیم برگه رو با خودمون داخل ببریم و از نتها استفاده کنیم یا برگه رو قبل از ورود به اتاق پس می گیرن؟
    2- تفک 5 اسفند کوثر ، هیچکس غیر از من ثبت نام نکرده؟
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

سلام
    دوستان خبری از بازگشایی بخش فرهنگی نیست ؟ کسی خبری نداره؟؟؟؟
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

برگه رو مي شه ژيش خودتون نگه داريد اما اصلا اجازه نداريد از روش بخوانيد.بهتر سعي كنيد در اون مدت نكات كليدي را يادداشت كنيد و مطالب سوالها را حفظ كنيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dilemme نمایش پست ها
    سلام دوستان

1- کسی تفک کوثر اصفهان امتحان داده؟ بعد از اینکه 10 مین وقت میدن فکرکنین یه برگه سفید هم برای پیاده کردن و دسته بندی جمله ها میدن درسته؟ وقتی برای امتحان صدا می کنن می تونیم برگه رو با خودمون داخل ببریم و از نتها استفاده کنیم یا برگه رو قبل از ورود به اتاق پس می گیرن؟
    2- تفک 5 اسفند کوثر ، هیچکس غیر از من ثبت نام نکرده؟
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)