صفحه 84 از 146 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

دوستانی که امتحان TCFQ بیستم اسفندماه رو شرکت کرده بودند اطلاع دارند که نتیجه امتحان اومده یا نه؟

Junior Member samira60 آواتار ها

سلام دوستان
    من برای امتحان TEF اردیبهشت ثبت نام کردم اما نمی خوام این زمان امتحانم رو بدم.اگه کسی می خواد این دوره امتحان شرکت کنه به من پیام بده که اگه بشه جاش رو با من عوض کنه.

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samira60 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای امتحان TEF اردیبهشت ثبت نام کردم اما نمی خوام این زمان امتحانم رو بدم.اگه کسی می خواد این دوره امتحان شرکت کنه به من پیام بده که اگه بشه جاش رو با من عوض کنه.
    متاسفانه امکان جابه جایی در امتحان تف وجود ندارد

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

سلام دوستان، من 5شنبه امتحان TEFAQ دارم، امروز کارت ورود به جلسه رو از قطب گرفتم، و همراهش یک سی دی دادند که 2 تا فایل PDF هست که برای آشنایی با امتحان است ولی هر کاری می کنم، نمی تونم بازشون کنم، لطفا اگه کسی در جریان سی دی هست و اون فایلها رو داره ممنون می شوم ، که در اختیار من قرار بدهد.
    ممنونم

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من 5شنبه امتحان TEFAQ دارم، امروز کارت ورود به جلسه رو از قطب گرفتم، و همراهش یک سی دی دادند که 2 تا فایل PDF هست که برای آشنایی با امتحان است ولی هر کاری می کنم، نمی تونم بازشون کنم، لطفا اگه کسی در جریان سی دی هست و اون فایلها رو داره ممنون می شوم ، که در اختیار من قرار بدهد.
    ممنونم
    با سلام دوست عزيز. نگران نباشيد. اولا" اگه نمونه سوال كاركرده باشيد مشكل خاصي نيست. در ضمن اطلاعات مفيد رو از سايت آزمون TEFAQ مي تونيد دريافت كنيد. غير از اين از خود آموزشگاه درخواست كنيد بايد داشته باشند. موفق باشيد. منتظر ارائه سوالات آزمون پنج شنبه هستيم.

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    ممنونم
    تو خود سايت قطب محتويات سي دي هستش

یه سئوال دارم ممنون میشم اگر مطلع هستید جواب بدید، میخواستم بدونم که آیا نتایج تی سی اف کیو مستقیم میره اداره مهاجرت کبک؟ و اگر اینطوره پس تکلیف کسیکه چند بار امتحان میده و هنوز ازش مدرک نخواستن چی میشه؟
    با تشکر
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineer Azad uni of tehran

سلام دوستان
    امروز امتحان Tefaq داشتم که خواستم برای کمک به سایر دوستان اینجا اعلام کنم:
    بخش اکوت (که به نظرم خیلی مشکل بود یعنی بعضی از دیالوگها گمراه کننده بود مثلا اول یه چیز می گفت بعد ادامه می داد که ولی الان جای دیگه زندگی میکنم )

4 سوال اول چندنفر نظرشون رو راجع به محل زندگی مورد علاقه شون می گفتن که باید از روی تصویرهای داده شده گزینه درست رو انتخاب می کردیم . 4 سوال بعدی در مورد انتخاب برنامه تعطیلات بود که باز از روی تصویر انتخاب می کردیم .section c خیلی سخت بود حتی قسمت اولش و از بقیه سوالات دیگه چیز مشخصی یادم نیست.

پقله قسمت اول در مورد کلاس آشپزی بود که باید زنگ می زدیم و اطلاعات می گرفتیم.
    قسمت دوم باید دوستت رو که قصد خرید مبلمان داشت متقاعد می کردی از شرکتی که مبلمان از جنس کارتن تولید میکرد مبلمان بخرد.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
    ارسال مدارک 4/12/2011 ، فایل نامبر 19/01/2012

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

نتایج امتحان ارسال میشه ولی با شماره داوطلبی یعنی تا زمانیکه شما شماره کارتتون رو در اختیار اداره مهاجرت قرار ندین امکان رهگیری وجود نداره. وقتی مدرک میفرستید اونا شماره کارتتون رو با شماره ای که توی لیست ها براشون ارسال میشه مقایسه میکنند و اینجوری میتونن خودشون این موضوع رو چک کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    یه سئوال دارم ممنون میشم اگر مطلع هستید جواب بدید، میخواستم بدونم که آیا نتایج تی سی اف کیو مستقیم میره اداره مهاجرت کبک؟ و اگر اینطوره پس تکلیف کسیکه چند بار امتحان میده و هنوز ازش مدرک نخواستن چی میشه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    نتایج امتحان ارسال میشه ولی با شماره داوطلبی یعنی تا زمانیکه شما شماره کارتتون رو در اختیار اداره مهاجرت قرار ندین امکان رهگیری وجود نداره. وقتی مدرک میفرستید اونا شماره کارتتون رو با شماره ای که توی لیست ها براشون ارسال میشه مقایسه میکنند و اینجوری میتونن خودشون این موضوع رو چک کنند.
    ممنون از جوابتون ، آخه استاد فرانسه دوستم بهش گفته که اگر فکر میکنی که ب 2 نمیاری امتحان نده چون نتیجش میره اونجا و اونا هم ریجکتت میکنن و دوستم هم امتحانش رو کنسل کرده
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)