صفحه 85 از 146 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نه همونطور که گفتم تا زمانیکه شماره کارتتون رو در اختیار اداره مهاجرت قرار ندید امکان رهگیری وجود نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ، آخه استاد فرانسه دوستم بهش گفته که اگر فکر میکنی که ب 2 نمیاری امتحان نده چون نتیجش میره اونجا و اونا هم ریجکتت میکنن و دوستم هم امتحانش رو کنسل کرده

سلام
    من هم پنجشنبه tcfaq داشتم. بخش اکوت اون طوری که انتظار داشتم نبود.مثلا بخشی که 6 نفر نظرشون رو راجع به یک موضوع میدن .من هر 6تا سوال رو از دست دادم چون گزینه هارو نفهمیدم.
    بخش پقله هم خوب بود.10 سوال راجع به کلاس آشپزی و بخش دوم متقاعد کردن دوستت برای اینکه در یک شرکت که استخدام انجام می دن شرکت کنه و رزومه خودش رو ببره و با آنها مصاحبه انجام بده. و در 7 دقیقه اونا رو راضی کنه. مصاحبه گرای من دو تا خانم بودند که خیلی خوش رو بودند و اصلا استرس نداشتم خیلی زود هم قانع شدند
    دوستان روی موضوعات آزمون های قبلی خیلی کار کنید که تکراری زیاده.
    موضوعاتی که من اون روز شنیدم اینا بودند:
    سوال در مورد شرکت گل و فضای سبز
    سوال در مورد استخدام پرستار بچه
    متقاعد کردن دوستت برای اینکه یک روز از موبایلش استفاده نکنه
    متقاعد کردن دوستت برای اینکه در مدت تعطیلات خونش رو با تو جابه جا کنه
    اجاره دادن خونش برای فیلم برداری
    اینکه بدون دلیل بخنده
    اینکه همراه خانوادش به مسافرت و تعطیلات (به یک مکان خاص) بره

نقل قول نوشته اصلی توسط samar_eng نمایش پست ها
    سلام
    من هم پنجشنبه tcfaq داشتم. بخش اکوت اون طوری که انتظار داشتم نبود.مثلا بخشی که 6 نفر نظرشون رو راجع به یک موضوع میدن .من هر 6تا سوال رو از دست دادم چون گزینه هارو نفهمیدم.
    بخش پقله هم خوب بود.10 سوال راجع به کلاس آشپزی و بخش دوم متقاعد کردن دوستت برای اینکه در یک شرکت که استخدام انجام می دن شرکت کنه و رزومه خودش رو ببره و با آنها مصاحبه انجام بده. و در 7 دقیقه اونا رو راضی کنه. مصاحبه گرای من دو تا خانم بودند که خیلی خوش رو بودند و اصلا استرس نداشتم خیلی زود هم قانع شدند
    دوستان روی موضوعات آزمون های قبلی خیلی کار کنید که تکراری زیاده.
    موضوعاتی که من اون روز شنیدم اینا بودند:
    سوال در مورد شرکت گل و فضای سبز
    سوال در مورد استخدام پرستار بچه
    متقاعد کردن دوستت برای اینکه یک روز از موبایلش استفاده نکنه
    متقاعد کردن دوستت برای اینکه در مدت تعطیلات خونش رو با تو جابه جا کنه
    اجاره دادن خونش برای فیلم برداری
    اینکه بدون دلیل بخنده
    اینکه همراه خانوادش به مسافرت و تعطیلات (به یک مکان خاص) بره
    دوست عزیز فکر میکنم شما امتحان TEFaq شرکت کردید. به اشتباه نوشتید TCF!

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر میکنم شما امتحان TEFaq شرکت کردید. به اشتباه نوشتید TCF!
    ببخشید اشتباه نوشتم .

سلام
    دوستانی که قبلا امتحان tcfq سفارت شرکت کردین.. میشه لطفا بگید این امتحان چند روزه؟ من شنیدم که بخش اکوت یک روز قبل از parle اس؟ درسته؟ یعنی با این حساب من دو روز باید واسه این امتحان وقت بذارم؟ تو سایت سفارت که نوشته امتحان فقط 1 خرداده؟
    ... و چه زود دير ميشود!

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-farshad نمایش پست ها
    تو خود سايت قطب محتويات سي دي هستش
    منظورتون همون دو تا فايل PDF نمونه سواله؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

امتحان یک روزه. صبح بخش اکوت رو امتحان میدین و بعد از اون هم بخش شفاهی. کلا یه صبح تا ظهر کارتون طول میکشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که قبلا امتحان tcfq سفارت شرکت کردین.. میشه لطفا بگید این امتحان چند روزه؟ من شنیدم که بخش اکوت یک روز قبل از parle اس؟ درسته؟ یعنی با این حساب من دو روز باید واسه این امتحان وقت بذارم؟ تو سایت سفارت که نوشته امتحان فقط 1 خرداده؟

Junior Member

لطفا اگه کسی تو امتحان tefaq شرکت کرده بگه برای بخش شفاهی موضوعش چی بوده.

Junior Member

دوستان، من برای 8 خرداد رو سایت بخش فرهنگی ثبت نام کردم، ولی مدارک رو که ارسال کردم، پیام عدم ارسال داد. و به ایمیلهام جوابی داده نشد. تلفن هم جواب نمیدن... ممکنه راهنمایی کنید؟ ممنون.

Junior Member

سلام به همگی
    من 4 اردیبهشت امتحان tcfaq دادم. به نظرم بخش شنیداری از کتاب 250 تست یه مقدار مشکل تر بود.مثلا سوالای ائل و که معمولا با اطمینان میشه زد و راحته من به شخصه نتونستم با اطمینان بزنم. شایدم من یه مقدار هول شدم.راجع به پغله هم به نظرم جوش خیلی آرومه .هولتون نمیکنن. پس آروم باشید و سعی کنید همه اون جملات و ساختارهایی که قبلا تمرین کردید تو جملاتتون به کارببرید. به نظرم تو این بخش باید یه کم فقط آرامش داشت همین.وگرنه موضوعات معمولا تکراری هستند.سوالات من (البته به ترتیب نیستند فکر میکنم):

یکی از دوستهای کلاس فرانسه ات و معرفی کن
    دیروز چی پوشیدی؟
    فکر کن اومدی تو کشور جدید و میخوای توی کلوپ ورزشی اسم بنویسی چه سوالاتی داری؟
    وظیفه ما برای بهداشت محیط چیه؟
    اهمیت تحصیل بیشتره یا تجربه کاری؟
    چرا زبان فرانسه می خونی ؟به عنوان زبان دو چه مزیتی داره؟
    دیگه یادم نمیاد
    یه پیشنهاد : برا یپغله من خودم نشستم و از موضوعاتی که بچه های قبل داشتند برا ی خودم متن می نوشتم .این طوری خب کلماتی که نیاز داشتم برای اون موضوعات و نمیدونستمشون و پیدا میکردم.ساختارهاوزمانهایی که میخواستم و میشد برای یه موضوع خاص تمرین می کردم. این کار خوب بود .ولی الان فکر میکنم.نوشتم و روخونی اون مطالب یه طرف ولی گفتن و به زبون آوردن و به کاربردن اونها یه چیز دیگس.نمیگم متنتون و حفظ کنید ولی برای خودتون در تایم مشخص تو این موضوعات صحبت کنید .جلو آینه یا با دوستتون تمرین کنید حرف زدن رو .بزارید ذهنتون آمادگی پیدا کنه و سرعت به کار گیری جملات و ککلمات و ساختارهاتو زمان محدود بیشتر بشه.این کاراعتماد به نفس زیادی بهتون میده. حتی اگه تونستید و وقت داشتید صداتون و ضبط کنید و به حرفاتون گوش بدید.
    موفق باشید
    ارسال مدارک :25/8/2011- دریافت مدارک: 29/8/2011- 12 امتیازی--فرانسه3و3-انگلیسی 8و8-
    دریافت فایل نامبر:25 اكتبر توسط ميل، نامه ليست انتظار مصاحبه : 13 june، دعوت به مصاحبه :21 سپتامبر،قبولی در مصاحبه : 21 سپتامبر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)