صفحه 87 از 146 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

خیلی ممنون از دوستانی که لطف کردند و تجربیاتشون رو عنوان کردند... کسی اینجا هست که تجربه امتحان TCF Q سفارت رو داشته باشه؟ ممکنه راجع به نحوه برگزاری امتحان ، تجربیاتشون رو بگن تا کمی شرایط امتحان برام جا بیفته؟ همینطور اگر توصیه ای در زمینه منبع مطالعاتی خاصی دارند... موفق باشید...

سلام به همگی
    دوستانی که امتحان TCFQ سفارت ثبت نام کردند میشه بفرمائید چه مدت قبل از ثبت نام باید اقدام کرد مثلا من که میخوام شهریور امتحان بدم چه زمانی باید ثبت نام کنم؟ با تشکر از همه
    تاریخ ارسال مدارک: 20 مارس 2011 -- صدور فایل نامبر: 14 جولای 2011 -- دریافت فایل نامبر: 23 جولای 2011 -- رشته: خودم (مین) صفر امتیازی و همسرم(شیش امتیازی) -- دریافت نامه آپدیت:20 مارس 2014

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط manmani نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستانی که امتحان TCFQ سفارت ثبت نام کردند میشه بفرمائید چه مدت قبل از ثبت نام باید اقدام کرد مثلا من که میخوام شهریور امتحان بدم چه زمانی باید ثبت نام کنم؟ با تشکر از همه

21 فروردین ظرفیتها برای 1 و 8 خرداد باز شد... میتونید از طریق ایمیل یا تلفن از بخش فرهنگی سفارت سوال کنید
    http://www.ambafrance-teheran-cultur...03635408077389

Junior Member

سلام دوستان

من آخر اردیبهشت آزمون تف ا کو دارم . میخواستم بدونم کسی میدونه نمونه جوابهای expresion oral هم برای section 1 , هم section 2 از کجا میتونم تهیه کنم ؟ اگر کسی موضوعات آماده ای داره اگر ممکنه پیغام بگذاره. فقط بعنوان نمونه فکر میکنم خیلی کارایی بالا میره.
    شدیدا وقت کم دارم با تشکر

Senior Member ali.mm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضیات- Laval university-Quebec City

نقل قول نوشته اصلی توسط bozorgi2 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من آخر اردیبهشت آزمون تف ا کو دارم . میخواستم بدونم کسی میدونه نمونه جوابهای expresion oral هم برای section 1 , هم section 2 از کجا میتونم تهیه کنم ؟ اگر کسی موضوعات آماده ای داره اگر ممکنه پیغام بگذاره. فقط بعنوان نمونه فکر میکنم خیلی کارایی بالا میره.
    شدیدا وقت کم دارم با تشکر
    چیز خاصی موجود نیست.فعلا خودت شروع کن به کار کردن با یک معلم خصوصی بنظر من.البته بستگی به وضعیتت داره.سعی میکنم اگه وقت شد آخر هفته یه چیزایی بذارم رو نت.
    موفق ترین انسانها کسانی هستند که با آرامش مدیریت و به سرعت عمل میکنند.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

دوستانی که 20 اسفند امتحان TCFQ دادند خبری از اعلام نتایج ندارند؟ نزدیک به 2 ماه شده هیچ خبری نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ، آخه استاد فرانسه دوستم بهش گفته که اگر فکر میکنی که ب 2 نمیاری امتحان نده چون نتیجش میره اونجا و اونا هم ریجکتت میکنن و دوستم هم امتحانش رو کنسل کرده
    دوست عزیز استادتون اطلاعات غلط به شما دادن. نتیجه امتحان شما در اختیار اداره مهاجرت قرار میگیره ولی تا وقتی شما مدرک این امتحان رو نفرستید و یا ادعایی بر شرکت در این امتحان نداشته باشید بررسی نمیشه. اگر نمره تون رو بفرستید اونها برای تائید اصل بودن مدرک شما شماره داوطلبیتون رو با اسمتون چک میکنند. پس اگر شما در این امتحان شرکت کنید ولی نتیجه تون رو اعلام نکنید هیچ اتفاقی نمی افته!

دوستان جواب31 فروردین tefq قطب اومده.
    من c1 و b2 می خواستم که متاسفانه c1 و b1 شدم.می تونم بگم بخش اکوت واقعا سخت بود یعنی اگر نمونه سوالات رو حل کرده باشید در یک بخش که میشه از 6 تا سوال راحت نمره اورد ، سختر از همیشه بود. نمونه سوالات بخش اکسپخسیون در همین تاپیک موجوده.مثل :
    باید دوستت را قانع می کردی که بر روی ماشینش آگهی بچسبونه و در شهر بچرخه و براش منبع درآمدی بشه

-دوستت را قانع کنی که باهات به یک سفر دریایی با کشتی بیاد

-دوستت را قانع کنی که بره دوره SOS را بگذرونه و بشه مددکار اجتماعی و تلفنی به مشکلات مردم گوش بده

-دوستت را قانع کنی که به کلاسهای دستخط شناسی بره تا بعدا بتونه از روی دستخط آدما شخصیت هاشون را تشخیص بده

-در مورد نمایشگاه گل و گیاه و کود

-اجاره کردن یا اجاره دادن خانه زنگ بزنی و اطلاعات بگیری
    - من یک آگهی رقص فلامینکو را در روزنامه دیده ام باید زنگ میزدم و در مورد آن از شرکت برگزار کننده اطلاعات می گرفتم.
    2- فکر کنید به تعطیلات می خواهید بروید بر اساس بروشوری که دستتان هست با آژانس تماس گرفته و سوالات تکمیلی بپرسید
    3- یک آگهی روزنامه جهت کار دیدید تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را سوال نمایید
    4- به یک شرکتی که کارش دکوراسیون باغ و فضای خارجی خانه است زنگ بزنیم و اطلاعات بگیریم
    5- فرض کنید که میخواهید دخترتان را درآموزشگاه گیتار ثبت نام کنید با توجه به آگهی در دستتان سوالات تکمیلی را بپرسید.
    6- بچتون با یک گروه می خواد مسافرت بره زنگ بزنید سوال بپرسید
    7- سفر برای اسکی
    7- یک آگهی در خصوص استخدام به مدت دو هفته در یک روستا جهت نگهداری از حیوانات
    8- گرفتن اطلاعات از يك آگهي براي نگه داشتن سگ و گربه يك نفر
    9- در مورد نمایشگاه گل و گیاه و کود
    تعویض آپارتمان
    10-11- اجاره کردن یا اجاره دادن خانه زنگ بزنی و اطلاعات بگیری (اجاره ویلا کنار دریا)
    12-13- خريد یا فروش آپارتمان از مونترال
    14- خرید کامپیوتر(نقد- اقساط)
    15- پرستاری از بچه

اینا رو بقیه دوستان زحمت کشیده بودند گذاشته بودند.سوالات عموما تکراریه.

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

درود
    برای قسمت B بخش Exp.Oral در وقت 20 دقیقه آماده سازی در روز آزمون چه چیزایی رو باید آماده کرد؟ ما که دقیقا" نمی دونیم که examinateur چه مخالفت هایی می کنه؟تو این زمینه اگه دو ستان اطلاعاتی دارن مرقوم بفرمایند ممنون میشم. اگه لیستی از اون هم باشه که عالی.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

دوستان نتایج امتحان TCFQ دهم مارس اعلام شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)