صفحه 92 از 146 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. من میترسم که نمره ام رو که میخوام نیارم و کمتر بشم و نتایج رو برای اداره مهاجرت میفرستند.
    یعنی کارت آزمون رو هم بگیریم ولی سر جلسه نریم کافیه؟

دوست عزیز درسته که نتیجه امتحان برای اداره مهاجرت فرستاده میشه اما تا شما خودتون مدرکتون رو واسه اداره مهاجرت نفرستید اونا ترتیب اثر نمی دهند.به نظرم حتما سرجلسه امتحان حاضر شو.فقط توجه داشته باش که واسه شرکت در امتحان بعدی باید 60 روز از امتحان قبلیت بگذره.
    ارسال مدارک:2010/10/10 فایل نامبر2011/01/09،مصاحبه FEB 2013, فایل فدرال MAY 2013 , مدیکال DECEMBER 2013

Junior Member

سلام به همگی
    سوالم اینه که آیا آزمون تف امتحان بلانک هم داره؟ و اگه داره چطور یمیشه ثبت نام کرد؟
    ارسال مدارک :25/8/2011- دریافت مدارک: 29/8/2011- 12 امتیازی--فرانسه3و3-انگلیسی 8و8-
    دریافت فایل نامبر:25 اكتبر توسط ميل، نامه ليست انتظار مصاحبه : 13 june، دعوت به مصاحبه :21 سپتامبر،قبولی در مصاحبه : 21 سپتامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط rain2767 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ارزش سوالات با هم متفاوته و به ترتیب هم نیست مثلا ممکنه سوال 7 شما c1 باشه و آخرین سوال شما a2 پس نمیشه پیش بینی کرد که با جاب دادن به چند سوال میتونید به سطح مورد نظر برسید در امتحان tcfq -شما 30 سوال کمپخانسیون دارید و 25-30 دقیقه هم زمان و نمره ی منفی هم نداره پس به تمامی سوالات جواب بدید اما چندین سوال ابتدایی معمولا سطوح a1 , a2 هستن پس دقت بیشتری کنید تا بتونید اونها رو به درستی جواب بدید تا اگر مابقی رو خواستید شانسی بزنید احتمال کسب نمره ی بالاتری رو داشته باشید
    موفق باشید
    قسمت اول پاسخ این دوستمون درست هست اما قسمت دوم پاسخ این دوست عزیز اشتباه است. باید بگم که در امتحان TCF سووالات کاملاً بر اساس سطوح از سطح پایین (a1) به سطح بالا چیده شده اند (C2). حالا ممکن که برای یک نفر درک یه سوال سطح بالاتر از سوال سطح پایین تر بهتر بوده و به غلط این تصور رو پیدا کرده باشد که سوالات درهم اند!

نقل قول نوشته اصلی توسط jeiran نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سوالم اینه که آیا آزمون تف امتحان بلانک هم داره؟ و اگه داره چطور یمیشه ثبت نام کرد؟
    جیران عزیز، قبلاً امتحان TCF blanc یا امتحان آزمایشی در بخش فرهنگ سفارت برگزار می شد. اما در حال حاضر فقط امتحان TCF Public و TCFQ برگزار میشه. اما در حال حاضر برخی موسسات خصوصی اقدام به برگزاری این امتحان کردند. موفق باشید.

Junior Member

کسی میتونه کمک کنه ؟ سلام من امتحان TCFQ ,که امروز 28 می برگزار شد شرکت کردم ، می خوام دوباره تو امتحان 23 ژوییه شرکت کنم که ثبت نامش فردا شروع میشه ، با توجه به اینکه فاصله 2 تا امتحان باید 60 روز باشه من میتونم تو امتحان 23 ژوییه شرکت کنم یا نه ؟ آخه فاصله تقریبا 55 روز هستش ، اگرم ثبت نامم و بطور خودکار کنسل کنند هزینه برگشت پذیر نیست ؟

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط sinatra نمایش پست ها
    کسی میتونه کمک کنه ؟ سلام من امتحان TCFQ ,که امروز 28 می برگزار شد شرکت کردم ، می خوام دوباره تو امتحان 23 ژوییه شرکت کنم که ثبت نامش فردا شروع میشه ، با توجه به اینکه فاصله 2 تا امتحان باید 60 روز باشه من میتونم تو امتحان 23 ژوییه شرکت کنم یا نه ؟ آخه فاصله تقریبا 55 روز هستش ، اگرم ثبت نامم و بطور خودکار کنسل کنند هزینه برگشت پذیر نیست ؟
    اگه ثبت نام کنی حذفت میکنن و پولتم برگشت نمیدن...

سلام . برای امتحان tcef q یا tef aq باید کجا ثبت نام کنم. دفتر فرهنگی فرانسه باز شده؟ میشه ایران شرکت کرد؟ لطفا منو راهنمایی کنید. مرسی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

هر دو امتحان در ایران برگزار میشه. برگزار کننده امتحان TCFQ بخش فرهنگی سفارت فرانسه است با مراجعه به سایتشون می تونید از تاریخ و نحوه ثبت نام مطلع بشید. آدرس سایت بخش فرهنگی: http://www.ambafrance-teheran-cultur...68452972450114
    برای امتحان TEF هم باید با قطب راوندی تماس بگیرید.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherek230 نمایش پست ها
    سلام . برای امتحان tcef q یا tef aq باید کجا ثبت نام کنم. دفتر فرهنگی فرانسه باز شده؟ میشه ایران شرکت کرد؟ لطفا منو راهنمایی کنید. مرسی

Senior Member
    رشته و دانشگاه

کمتر از 60 روز باشه دیتابیسشون قبول نمیکنه. بعضی اوقات ممکنه به دلیل تعداد بالای متقاضیان 2 بار امتحان برگزار کنند. با خانم نادیا خسروانی مسئول برگزاری امتحان TCF تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند. ایمیلشون تو سایت بخش فرهنگی هست.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinatra نمایش پست ها

Senior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان اصل مدرک TCFQ که تاریخ 10 مارس برگزار شده آماده است. می تونید چهارشنبه 10 خرداد از ساعت 13-10 با کارت ملی به بخش فرهنگی مراجعه کنید. در صورتیکه نمی تونید تو اون تاریخ مراجعه کنید چهارشنبه بعد 17 خرداد بعد از ظهر ساعت 2 به بعد می تونید مراجعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)