صفحه 94 از 146 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نزدیک به 60 روز بعد از امتحان بود که مدرک المثنی دادند. حدود دو هفته بعدش هم اصل مدرک رسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    48 روز گذشت از امتحان 23 آوریل و هنوز خبری نیست!! پریسام عزیز آیا مدرک که بهت دادن اصل مدرک بود یا المثنی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلام دوستان
    می خواستم بدونم آیا در امتحان tcf در قسمت ecoute ارزش سوالها یکی است یعنی با جواب دادن به هر 5 سوال نمره یک سطح بالاتر را میگریم مثلا
    5 جواب درست A1
    10 جواب درست A2
    15 جواب درست B1
    20 جواب درست B2

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mary7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم آیا در امتحان tcf در قسمت ecoute ارزش سوالها یکی است یعنی با جواب دادن به هر 5 سوال نمره یک سطح بالاتر را میگریم مثلا
    5 جواب درست A1
    10 جواب درست A2
    15 جواب درست B1
    20 جواب درست B2
    سلام دوست عزیز، من 1 خرداد سفارت امتحان tcfq رو شرکت کردم و اونجا از یکی از ممتحن ها سوال شما رو پرسیدم، ولی تایید نکرد و گفت که این طوری نیست و کلیه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط naee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، من 1 خرداد سفارت امتحان tcfq رو شرکت کردم و اونجا از یکی از ممتحن ها سوال شما رو پرسیدم، ولی تایید نکرد و گفت که این طوری نیست و کلیه!!!
    دوست عزیز لطفا کنید و نمونه سوال هایی که در روز امتحانتون شنیدین را هم بگذارید. ممنون

سلام دوستان
    5 جواب درست A1
    10 جواب درست A2
    15 جواب درست B1
    20 جواب درست B2
    برای هریک از سوالات یک امتیازی تعریف شده، با توجه به اینکه شما به چه سوالاتی جواب صحیح دادید، این امتیازات شمرده میشه، در مجموع اگر؛
    199-100 امتیاز بیارید A1
    200 -299 A2, 300-399, B1, 400-499 B2
    و الی آخر

Junior Member

سلام دوستان
    5 جواب درست A1
    10 جواب درست A2
    15 جواب درست B1
    20 جواب درست B2
    خیر ، ارزش سوالات یکی نیست.
    ارسال مدارک:2010/10/10 فایل نامبر2011/01/09،مصاحبه FEB 2013, فایل فدرال MAY 2013 , مدیکال DECEMBER 2013

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط manmani نمایش پست ها
    سلام قطب راوندی پیش ثبت نام برای tef و tefq را شروع کرده برای شهریور و مهر سال 91 به سایتش مراجعه کنید.
    در تکمیل صحبت جنابعالی
    پیش ثبت نام آزمون TEF,TEFAQ دوره شهریور - مهر ۱۳۹۱
    از متقاضیان محترم خواهشمند است جهت پیش ثبت نام در روز دوشنبه ۲۹ و ۳۰ خرداد از ساعت ۰۹:۰۰ لغایت ۱۵:۰۰ به قسمت اخبار TEF,TEFAQ واقع در صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.
    درج مشخصات دقیق ، شماره تلفن همراه و کد ملی در هنگام ثبت نام الزامی می باشد.
    از متقاضیان محترم خواهشمند است که تنها یکبار مشخصات خود را در فرم ثبت نام درج نمایند.
    در صورت دارابودن نامه محدودیت زمانی از طرف سفارت، در فرم ثبت نام مدت تعیین شده در نامه را درج فرمایید. بدیهی است در صورت انتخاب این گزینه، ارائه نامه سفارت در هنگام ثبت نام قطعی، الزامی می باشد.

ضمنا داوطلبانی که از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۰ در سایت پیش ثبت نام نموده اند نیازی به پیش ثبت نام در این دوره را ندارند .

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshsiar نمایش پست ها
    خیر ، ارزش سوالات یکی نیست.
    ولی در امتحان TEFAQ ارزش هر سوال 6 امتیاز می باشد.

Junior Member

سلام من 28 می 2012 در امتحان TCFqشرکت کردم. امتحان با تقریبا 40 دقیقه تاخیر شروع شد.قسمت Ecoute با یک سیستم پخش معمولی برگزار شد. در واقع چون من از همه دوستان شنیده بودم کیفیت صدا خیلی بده با این ذهنیت رفته بودم که البته واقعا بیشتر ازسطح انتظارم بود.بعد از اون قسمت Oral شروع شد که بعد از تقریبا 2 ساعت زیر آفتاب نوبت من شد. 2 نفر خانم ممتحن در اتاق نشسته بودند و هر دو ایرانی ودر قسمت Ecoute مراقبینمون بودند. خیلی گرم وصمیمی بودند و سوالات رو هر چند بار که می خواستم تکرار می کردند و حتی من یک سوال رو داشتم یه جور دیگه جواب می دادم دوباره سوال رو خودشون تکرار کردن. با دست هم اشاره می کردند که مثلا هنوز وقت دارم و باید ادامه بدم.نکته جالب برای من این بود که وقتی حس می کردند من دارم خوب جواب می دم با نگاه و سر تکون دادن منو تائید می کردند که این خیلی برام قوت قلب بود. در کل بد نبود. فقط اصلا امتحان منظمی نیست و وقت زیادی رو تلف می کنند. شبیه امتحانای مدرسه است. اما سوالات بخش Oral :سوال اول: چه موقع دوست داری به مسافرت بری؟سوال دوم: آیا تلویزیون رو دوست داری؟ اگه آره، چه برنامه هایی رو ؟سوال سوم که یک دیالوگه: فرض کن کامپیوترت مشکل داره و به اینترنت وصل نمی شه ، از من کمک بخواه.سوال چهارم رو متاسفانه فراموش کردم اگه یادم بیاد حتما می نویسم.سوال پنجم رو که خوب متوجه نشدم و نتونستم هیچ جوابی بهش بدم ولی فکر می کنم منظورشون این بود که تو دو رابطه کاری و خانوادگی داری و نقش تو در این دو رابطه چیه و یا ارتباطشون با هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و سوال ششم: در رابطه با هنر مدرن بود.
    ویرایش توسط Ghazal_T : June 18th, 2012 در ساعت 11:48 PM

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا کنید و نمونه سوال هایی که در روز امتحانتون شنیدین را هم بگذارید. ممنون
    دوست عزیزمون در سایت ایران کبک زحمت کشیدن و در حدود 40 سوال آزمون های اخیر tcfq رو جمع بندی کردن و جالبه که از 6 سوال من، 4 تاش عینا همونا بودن و من تونستم تا سوال آخر جواب بدم.
    -سوال 2: چه ماهی از سال رو دوست داری، چرا؟
    سوال 5: در مورد این که تحصیل باید رایگان باشه یا نه و چرا؟
    بقیه مشابه بودن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)