صفحه 97 از 146 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نوبت بعدی ثبت نام امتحان tcefq کی هستش؟؟

Junior Member

قابل توجه دوستان
    انحصار امتحان TEFAQ از دست دو موسسه قطب راوندی و کوثر اصفهان خارج شد.
    از این پس دوستان می توانند علاوه بر دو موسسه فوق در مرکز شماره 3 زبان های خارجی دانشگاه تهران ثبت نام کنند و از مسافرت به اصفهان و اتلاف وقت در صف های طولانی موسسه قطب راوندی و مشکلات اینترنتی ثبت نام در سفارت فرانسه راحت شوند. امیدواریم شاهد راه اندازی هر چه زودتر مراکز دیگری برای برگزاری این آزمون و همچنین آزمون TCFQ باشیم تا بیشتر از این برای یک امتحان ساده این همه با اتلاف وقت مواجه نشویم و سرنوشت افراد به بازیچه گرفته نشود.
    سایت رسمی اتاق صنعت و بازرگانی پاریس : http://www.francais.ccip.fr/liste-des-centres-agrees/ ( کشور ایران را انتخاب نمایید)
    سایت رسمی مرکز زبان های خارجی دانشگاه تهران: http://www.utfrench-tef.ir/

Junior Member

سلام دوستان عزيز؛
    با سيستم نمره دهي آزمون TEFAQ آشنايي ندارم. پغله B2 و اكوت A2 شدم همسرم هم پغله C1 و اكوت B2 شده ، در فرم خودم رو 6 و همسرم رو 7 زدم البته ایشون مین هستن آیا درسته؟

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

همسرتان نمره کامل را آوردند و شما هم احتیاج به 2 تا B1 داشتید که فکر می کنم براتون کفایت کند ، البته دوستان با تجربه بیشتر بهتر می توانند کمک کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط azadzar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز؛
    با سيستم نمره دهي آزمون TEFAQ آشنايي ندارم. پغله B2 و اكوت A2 شدم همسرم هم پغله C1 و اكوت B2 شده ، در فرم خودم رو 6 و همسرم رو 7 زدم البته ایشون مین هستن آیا درسته؟

سلام دوستان
    پيش ثبت نام مهر و شهريور tefaq هم قطب راوندي و هم كوثر اصفهان تموم شده .. راه حل ديگه اي سراغ نداريد كه من بتونم شهريور امتحان بدم؟؟ خيلي ضروريه! لطفا!
    ویرایش توسط pApAr : July 9th, 2012 در ساعت 01:42 PM دلیل: درخواست کاربر

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پيش ثبت نام مهر و شهريور tefaq هم قطب راوندي و هم كوثر اصفهان تموم شده .. راه حل ديگه اي سراغ نداريد كه من بتونم شهريور امتحان بدم؟؟ خيلي ضروريه! لطفا!
    اگه نامه درخواست مدرک زبان دارید به موسسه قطب زنگ بزنید ممکنه خارج از نوبت به کارتون رسیدگی بشه.
    البته خارج از نوبت نیست بلکه یه سهمیه ای برای کسانی که کارشون ضروریه گذاشتند.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Junior Member

سلان به همگی
    من بعد از اینکه امتحان ت س اف دادم این موضوع رو فهمیدم.علت انتخاب تس اف نسبت به نف اکیو برای من این بود که تس اف نمره منفی نداره اکوتش .و لی بعد امتحان فهمیدم که درسته که تف نمره منفی نداره ولی اکوتش رو سه بار پخش می کنند و این خیلی خوبه . چون تو ی امتحان تس اف فقط یک بار پخش می کنند. دوستان به این نکته هم توجه داشته باشند . پغله هم میدونید که برای تف قبلش فرصت دارید در حالیکه برا ی تس اف بسته به اینکه کی صداتون کنند داره برای نفرات اول فرصتی نیست .
    موفق باشید
    ارسال مدارک :25/8/2011- دریافت مدارک: 29/8/2011- 12 امتیازی--فرانسه3و3-انگلیسی 8و8-
    دریافت فایل نامبر:25 اكتبر توسط ميل، نامه ليست انتظار مصاحبه : 13 june، دعوت به مصاحبه :21 سپتامبر،قبولی در مصاحبه : 21 سپتامبر

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jeiran نمایش پست ها
    سلان به همگی
    من بعد از اینکه امتحان ت س اف دادم این موضوع رو فهمیدم.علت انتخاب تس اف نسبت به نف اکیو برای من این بود که تس اف نمره منفی نداره اکوتش .و لی بعد امتحان فهمیدم که درسته که تف نمره منفی نداره ولی اکوتش رو سه بار پخش می کنند و این خیلی خوبه . چون تو ی امتحان تس اف فقط یک بار پخش می کنند. دوستان به این نکته هم توجه داشته باشند . پغله هم میدونید که برای تف قبلش فرصت دارید در حالیکه برا ی تس اف بسته به اینکه کی صداتون کنند داره برای نفرات اول فرصتی نیست .
    موفق باشید
    منم تجربه شخصی خودمو میگم:
    من دیگه اگه شرایط انتخاب دو آزمون یکی باشه هیچ وقت TCFQ رو انتخاب نمیکنم!!! به نظر من نمره منفی نداشتن یه جور تله واسه انتخاب این امتحانه!
    البته این تجربه من با توجه به نتیجه 4 نفره که باهم هر دو روشرکت کردیم و شرایط برگزاری امتحان و نتیجرو شامل میشه. مثلا همسرم اول TCFQ رو داد دو تا A1 آورد!!! ولی بعد بدون مطالعه TEFAQ رو شرکت کرد در شرایطی که بین این دو امتحان آیلتس هم داد، ولی A2 آورد!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    سلام دوستان

http://www.utfrench-tef.ir/

از آوریل 2012 (اردیبهشت 1391) با امضای توافقنامه بین دانشکده زبانها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران و اتاق بازرگانی وصنعتی پاریس این موسسه موفق به اخذ مجوز جهت برگزاری آزمونهایTEF/TEFaQ گشت.از مهر 1391 این موسسه برگزار کننده آزمون‌های فوق در محل دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران خواهد بود. از هم اکنون پیش ثبت نام و ثبت نام نهایی این آزمونها در موسسه شماره 3 دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران از طريق همين سايت انجام می‌گیرد.امید است که از زمستان 1391 برگزاری این آزمونها به‌صورت مجازی eTEF/eTEFaQ نیز توسط این موسسه انجام پذیرد.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید:65 , 64 , 66412566 021 و 02161119010 - 02161119028
    دریافت مدارک 29/12/2010 --- فایل نامبرکبک 19/4/2011 --- مصاحبه 21/8/2013 --- دریافت مدارک (سیدنی) 29/11/2013 --- فایل نامبر فدرال 17/1/2014
    مدیکال و آپدیت 14/3/2014 --- ارسال مدیکال 27/4/2014 ---پاس ریکوئست 6/5/2014 --- 12 امتیازی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام من با حدود یکسال خواندن زبان فرانسه و ده جلسه امادگی برای ت س ف کیو سفارت امتحان دادم خودم فکر می کردم خراب کردم و لی نتیجه که اومد دیدم ب 1 و ب2 گرفتم که پرقله را ب2 گرفتم : فکر می کنم خیلی خوب نمره می دهنو البته من تقریبا هر شش سوال را جواب دادم. ا
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)