صفحه 98 از 146 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    مکالمات تلفنی نیست. در مورد سوال b1 معمولاً یکی از این حالت هاست: 1) شما از دوستت برای انجام کاری ( مثل تعمیرات، مراجعه به دکتر، رفتن سر کار، یا پیدا کردن خدمات خاصی) مشورت بخوای، 2) شما به دوستت مشورت بدی ( مثل برگزاری مهمانی، خریدن هدیه و ...) 3) از یک فرد غریبه درخواست اطلاعات کنی ( مواردی مثل سوال در مورد کلوب ورزش در محله جدیدتون، سیستم آموزشی در کشور جدیدتون و ...)
    سلام سوال من در سطح ب 1 این بود که در مورد اینکه من چه فیلمی را دوست دارم با من صحبت کن
    ارسال : 2010/10/05 - فايل نامبرکبک :2011/01/02 - انتظار مصاحبه : 29 اوت 2012 - مصاحبه و سی اس کیو: 2013/01/25 - رشته : غیر دیمند -فایل نامبر فدرال : 19 ژوئن 2013 - اپدیت : 26اوت 2013 مدیکال 16 اکتبر 2013

سلام
    دوستان اينجا كسي امتحان tefaq كوثر يا قطب 20 مرداد ثبت نام كرده كه نخواد تو اون تاريخ امتحان بده و بفروشه بمن؟ ممنون اگه پيام خصوصي بديد.

Senior Member anthelion آواتار ها

شما مطمئن هستید می تونید خریداری کنید!!؟
    موسسه کوثر رو نمی دونم اما فکر می کنم که در قطب احتمال جابجا کردن ثبت نام شدگان وجود نداره.
    در این مورد بیش تر تحقیق کنید.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

منم درست نمي دونم ولي از كسي شنيدم كه خودش قبلا توي قطب همين كار رو كرده بود. يعني از كسي كه قبلا ثبت نام كرده بود خريده !!؟ يعني نميشه؟ پس من چيكار كنم.. ؟ اخه ديگه هيج جا نمي تونم پيدا كنم حتي كشورهاي همسايه و غير همسايه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    شما مطمئن هستید می تونید خریداری کنید!!؟
    موسسه کوثر رو نمی دونم اما فکر می کنم که در قطب احتمال جابجا کردن ثبت نام شدگان وجود نداره.
    در این مورد بیش تر تحقیق کنید.
    ... و چه زود دير ميشود!

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    منم درست نمي دونم ولي از كسي شنيدم كه خودش قبلا توي قطب همين كار رو كرده بود. يعني از كسي كه قبلا ثبت نام كرده بود خريده !!؟ يعني نميشه؟ پس من چيكار كنم.. ؟ اخه ديگه هيج جا نمي تونم پيدا كنم حتي كشورهاي همسايه و غير همسايه؟
    بخش فرهنگی سفارت فرانسه در اول اوت برای سپتامبر ثبت نام میکنه و همینطور با موسسه کوثر اصفهان چک کنید... درضمن اگر نامه درخواست مدرک زبان رو به خانم حسینقلی در قطب نشون بدین بهتون شاید کمک کنن...
    File No.: 29th March 2011 *** Interview: 7 Oct. 2013 and Accepted *** Docs. Received in Sydney: 28 Oct. 2013 *** Federal File No.: 9Dec. 2013 *** Received in Paris: 3Jan. 2014 *** Medical: 7Jan 2014 *** Medical Received: 29 Jan. 2014 *** In Process: 17 Feb. *** Pass Req.: 21 March 2014

Senior Member

دوستان کیفیت پخش صدا در ازمون تف چطوریه توی راوندی؟ تا جایی که می دونم ت س اف سفارت کیفیت پخش صداش بده. صدا انقدر بلنده که انعکاسش می پیچه توی کلاس و گرومب گرومب می کنه. تف کبک توی سالن برگزار می شه توی قطب راوندی یا توی کلاس. کیفیت پخش صداش چطوریه؟ کسی هست که هر دوتاشو داده باشه؟
    ممنون.

ممنون عزيزم از راهنمايت.
    متاسفانه مدارك سفارت خيلي دير مياد مهلتم تموم ميشه بايد زودتر امتحان بدم با خانم حسينقلي كه صحبت كردم گفت كاري از دستش برنمياد ولي امروز كوثر اصفهان يكم اميدوارم كرد تا ببينم چي ميشه.
    بازم مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط katy1868888 نمایش پست ها
    بخش فرهنگی سفارت فرانسه در اول اوت برای سپتامبر ثبت نام میکنه و همینطور با موسسه کوثر اصفهان چک کنید... درضمن اگر نامه درخواست مدرک زبان رو به خانم حسینقلی در قطب نشون بدین بهتون شاید کمک کنن...

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    دوستان کیفیت پخش صدا در ازمون تف چطوریه توی راوندی؟ تا جایی که می دونم ت س اف سفارت کیفیت پخش صداش بده. صدا انقدر بلنده که انعکاسش می پیچه توی کلاس و گرومب گرومب می کنه. تف کبک توی سالن برگزار می شه توی قطب راوندی یا توی کلاس. کیفیت پخش صداش چطوریه؟ کسی هست که هر دوتاشو داده باشه؟
    ممنون.
    امتحان TEFaQ اول تیر در دانشکده زبان های خارجی دانشگاه تهران و در دو تا از کلاس ها برگزار شد و کیفیت صدا عالی بود.
    من هر دو امتحان رو ندادم.
    در ضمن یکی از دوستان می گفتند که برای امتحان TEF یا TEFaQ سوال ها 3 بار تکرار میشه که چنین چیزی درست نیست.
    فقط برای بعضی سوال ها تکرار وجود داره اون هم 2 بار نه بیش تر.
    در ضمن امتحان اکوت برخلاف این که میگن ساده است بسیار سخته و امتیاز منفی رو هم که اضافه کنید به نظر من نباید فرقی با TCF داشته باشه.
    یه نگاه به نمره های بچه ها که بندازید شاید متوجه بشید. معمولا نمره اکوت یک سطح پایین تر از پقله است در حالی که نمره های بچه ها رو ببینید اکثرا دو سطح فرق بین اکوت و پقله است.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

سلام
    دوستان لطفا اگه کسی صفحات پاسخ کتاب tef- 250 activites (همون کتاب زرد رنگ میشه )رو داره برای دانلود اینجا بگذارید . من خود کتاب رو دانلود کردم با اینکه رو جلدش نوشته که corrige هم داره ولی جوابها رو نداره!!! ممنون میشم..

Member efes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - علم و فرهنگ

دوستان من 24 خرداد TCFq داشتم و 2 تیر هم TEFaQ
    TEFaQ = b1-b1
    TCFq = a2-b1

من فکر می کردم چون در تف برای صحبت ، مهلت آماده شدن دارم میتونم بهتر صحبت کنم ولی به مراتب توقع ممتحن بیشتر از تس اف بود و منو می پیچوند و مخصوصا در قسمت متقاعد کردن واقعاً رو بعضی چیزا کلید می کرد و همش حرف خودشو می زد ولی در تس اف درسته که بداهه باید صحبت کرد ولی واقعاً تا سوال سومش لازم نیست فکر کنی و جواب بدی !!! سوالا ساده هستند.
    و در مورد قسمت گوشی هم که چون نمره منفی نداره بهتره

یه نکته دیگه اینکه من باور ندارم که قسمت صحبت کردن رو که ضبط می کنند ، بفرستند فرانسه بلکه خودشون نمره میدهند و این دلیلی میشه واسه کوثر و قطب که آمار قبولی رو کم کنند ، چون خصوصی هستند و براشون کسب درامد می کنه .

البته این نظر شخصی منه که تا این پایه بهش رسیدم...
    همگی موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)