صفحه 99 از 146 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام دوستان اگر کسی اخیرا امتحان tcfq را داده اگر لطف کند و نمونه سئوال را بنویسد ممنون می شوم

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

سلام دوستان من خودم 9مرداد امتحان دارم اما یکی از دوستانم که امروز امتحان tcfq داده سوالات رو بمن گفتن ، پس منم اونارو با شما شریک میشم، اینا بودن:
    1.سالگرد ازدواج پدر و مادرته،درباره اینکه چیکارا بکنی از من سوال بپرس.
    2.میخواهی بچه ات رو کلاس ورزش ثبت نام کنی دربارش ازم سوال بپرس.
    3.اگر بخوای بری کبک کدوم شهرو انتخاب میکنی و چرا؟
    4.نظرت درباره جامعه چند ملیتی و چند زبانی چیه؟
    5.زندگی مثل یک کتاب بسته است،سفر میتونه تاثیری در باز شدن این کتاب بزاره؟
    6.آیا تردد در سطح شهر باید محدود بشه؟
    7.لپ تاپت خراب شده،از من سوال بپرس یا کمک بخواه.
    8.زندگی در شهر یا روستا؟
    9.درباره سفر محبوبت بگو.
    دوستان دیگه ای که امتحان دادهن هم اگه سوال دیگه بوده اینجا عنوان کنن ممنون میشیم.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

سلام

ببخشید این قضیه ارسال مستقیم نتایج TCFQ به اداره مهاجرت کبک چی شد ؟ آیا واقعاً از نتایج استفاده می کنند ؟

یعنی من که 1 ماه دیگه امتحان دارم اگر به خوبی آماده نشدم امتحان ندم ؟ ممکنه نتیجه منفی داشته باشه تو پروندم ؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید این قضیه ارسال مستقیم نتایج TCFQ به اداره مهاجرت کبک چی شد ؟ آیا واقعاً از نتایج استفاده می کنند ؟
    یعنی من که 1 ماه دیگه امتحان دارم اگر به خوبی آماده نشدم امتحان ندم ؟ ممکنه نتیجه منفی داشته باشه تو پروندم ؟
    مرسی
    دوست عزیز این مورد خیلی در این تاپیک بحث شده و جواب داده شده. کافی بود چند صفحه قبل تر رو یه نگاه مینداختی. اینکه نتایج در اختیار اداره مهاجرت قرار میگیره به این معنی نیست که آنها دونه دونه چک میکنند کی امتحان داده کی امتحان نداده! بلکه اگر شما مدرک بفرستید اونها برای چک کردن صحت مدرک ارسالی شما از طریق شماره داوطلبیتون مدرک رو در دیتابیسشون چک میکنند، و اینکه شما قبلاً چه نمره ای اوردید مهم نیست چون اونها شماره داوطلبی رو تطبیق میدند نه اسم شما رو. این توضیحاتی بود که مدیر بخش فرهنگ هم در این مورد دادند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sama85 نمایش پست ها
    دوست عزیز این مورد خیلی در این تاپیک بحث شده و جواب داده شده. کافی بود چند صفحه قبل تر رو یه نگاه مینداختی. اینکه نتایج در اختیار اداره مهاجرت قرار میگیره به این معنی نیست که آنها دونه دونه چک میکنند کی امتحان داده کی امتحان نداده! بلکه اگر شما مدرک بفرستید اونها برای چک کردن صحت مدرک ارسالی شما از طریق شماره داوطلبیتون مدرک رو در دیتابیسشون چک میکنند، و اینکه شما قبلاً چه نمره ای اوردید مهم نیست چون اونها شماره داوطلبی رو تطبیق میدند نه اسم شما رو. این توضیحاتی بود که مدیر بخش فرهنگ هم در این مورد دادند.
    خیلی ممنون از جوابتون، من صفحات قبل رو خوندم ولی دلیل قاطعی برای اینکه تأثیر نداره ندیدم، یا شاید درست دقت نکردم.
    اینکه می فرمایید مدیر بخش فرهنگی سفارت گفتند ؟ میشه بفرمایید کجا ؟

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer Ferdowsi Uni

دوستان , کسی می دونه که کی ازمون بعدی TEFAQ در ایران برگذار میشه ؟ و از کی میشه ثبت نام کرد؟
    ممنون میشم از کمکتون

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid_one نمایش پست ها
    دوستان , کسی می دونه که کی ازمون بعدی TEFAQ در ایران برگذار میشه ؟ و از کی میشه ثبت نام کرد؟
    ممنون میشم از کمکتون
    قطب راوندی اواخر شهریور- اوایل مهر برگزار میکنه. البته از کسانی که اسفند ماه یا خرداد پیش ثبت نام کردند. کوثر اصفهان هم 3 شهریور آزمون داره و اخیرا دانشکده زبان و ادبیات خارجی دانشگاه تهران هم اضافه شده.

دانشکده ادبیات و زبان های خارجی دانشگاه تهران به جمع برگزار کنندگان آزمون TEF و TEFaQ اضافه شد. www.utfrench-tef.ir
    منبع:iranquebec.ir

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط efes نمایش پست ها
    دوستان من 24 خرداد TCFq داشتم و 2 تیر هم TEFaQ
    TEFaQ = b1-b1
    TCFq = a2-b1

من فکر می کردم چون در تف برای صحبت ، مهلت آماده شدن دارم میتونم بهتر صحبت کنم ولی به مراتب توقع ممتحن بیشتر از تس اف بود و منو می پیچوند و مخصوصا در قسمت متقاعد کردن واقعاً رو بعضی چیزا کلید می کرد و همش حرف خودشو می زد ولی در تس اف درسته که بداهه باید صحبت کرد ولی واقعاً تا سوال سومش لازم نیست فکر کنی و جواب بدی !!! سوالا ساده هستند.
    و در مورد قسمت گوشی هم که چون نمره منفی نداره بهتره

یه نکته دیگه اینکه من باور ندارم که قسمت صحبت کردن رو که ضبط می کنند ، بفرستند فرانسه بلکه خودشون نمره میدهند و این دلیلی میشه واسه کوثر و قطب که آمار قبولی رو کم کنند ، چون خصوصی هستند و براشون کسب درامد می کنه .

البته این نظر شخصی منه که تا این پایه بهش رسیدم...
    همگی موفق باشید
    سلام دوست عزیز ولی شما که از TEFaQبهتر نتیجه گرفتید!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer Ferdowsi Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط naee نمایش پست ها
    قطب راوندی اواخر شهریور- اوایل مهر برگزار میکنه. البته از کسانی که اسفند ماه یا خرداد پیش ثبت نام کردند. کوثر اصفهان هم 3 شهریور آزمون داره و اخیرا دانشکده زبان و ادبیات خارجی دانشگاه تهران هم اضافه شده.

دانشکده ادبیات و زبان های خارجی دانشگاه تهران به جمع برگزار کنندگان آزمون TEF و TEFaQ اضافه شد. www.utfrench-tef.ir
    منبع:iranquebec.ir
    ممنون دوست عزیز.
    می خوام بدونم کی میشه ثبت نام جدید کرد؟برای کسانی که تا حالا ثبت نام کردندچه تاریخی باز میشه؟توی سایتشون من چیزی پیدا نکردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sisilisara نمایش پست ها
    با سلام می خواستم بپرسم برای موفقیت در tcf tp برای گرفتن b1 کسانی که نمره گرفتند چه کتابهایی را مطالعه کردند به خصوص برای نمره آوردن در ecouter
    سلام شما می تونید از سایت tv5onde هم استفاده کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)