صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 71

موضوع: پست مدارک از آلمان به ایران

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پست مدارک از آلمان به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط golnin نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من میخوام اصل یک مدرک برام از آلمان به ایران پست بشه. آرامکس این امکان رو داره که از همین ایران سفارش بدم. یعنی من خودم پولش رو که حدود 44 دلار میشه پرداخت کنم و سفارشی برن دم منزل دوستم بگیرند مدرک رو و بفرستن ایران برای من. کسی تجربه ای در این مورد داره؟ خیلی حیاتی برام که نظرتون رو بدونم.
    ممنونم
    سلام
    این سرویسی که شما می گین، اسمش Door to door ه. سرچ کنین، ببینین داره یا نه و اگه داره برای ایران هم این سرویسو داره یا نه. عموما همه ی شرکت های معروف پست این سرویسو دارن. اما قیمتش هم بیشتره. اگه 44 یورو قیمت عادیه، بعید می دونم با قیمتی مشابهش بشه door to door ببرین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

دوستان کسی الان از آلمان به ایران چیزی پست کرده؟ هنوز مشکل تحریم هست؟ اگر بسته شامل مدارک نباشه با پست معمولی باید بفرستم یا میتونم از دی اچ ال استفاده کنم؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    دوستان کسی الان از آلمان به ایران چیزی پست کرده؟ هنوز مشکل تحریم هست؟ اگر بسته شامل مدارک نباشه با پست معمولی باید بفرستم یا میتونم از دی اچ ال استفاده کنم؟
    من به تازگی چیزی پست نکردم ولی حدود ۷ ماه پیش یه بسته با DHL فرستادم که تقریبا ۲ هفته ای رسید. فقط گفتن که امکان پیگیری بسته با کد رهگیری داخل ایران وجود نداره.
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    بجز پول و اشیا قیمتی مثل طلا عتیقه جات و فرش دستبافت بقیه چیزها رو مشکلی ندارید میتونید با DHL بفرستید البته در مورد مواد غذایی مطمئن نیستم فکر کنم خشکبار مشکلی نداشته باشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    من به تازگی چیزی پست نکردم ولی حدود ۷ ماه پیش یه بسته با DHL فرستادم که تقریبا ۲ هفته ای رسید. فقط گفتن که امکان پیگیری بسته با کد رهگیری داخل ایران وجود نداره.
    من پارسال یک سری مدارک از ایران به المان با DHL فزستادم با کد رهگیری که بهم دادند لحظه به لحظه بستمو از ایران تا دبی و از دبی تا المان پیگیری میکردم .

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    من پارسال یک سری مدارک از ایران به المان با DHL فزستادم با کد رهگیری که بهم دادند لحظه به لحظه بستمو از ایران تا دبی و از دبی تا المان پیگیری میکردم .
    بله از ایران به آلمان میشه رهگیری کرد. من از آلمان به ایران فرستادم. البته فکر میکنم که مدارک رو هم بشه کاملا رهگیری کرد از ۲ طرف . ولی بسته من مدارک نبود.
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

سلام

من میخواستم دعوتنامه بفرستم ایران با DHL میشه فرستاد؟ تحریم نیست؟ فکر می کنید چقدر طول بکشه برسه ایران؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ataomega نمایش پست ها
    سلام

من میخواستم دعوتنامه بفرستم ایران با DHL میشه فرستاد؟ تحریم نیست؟ فکر می کنید چقدر طول بکشه برسه ایران؟
    میشه , مشکلی نداره البته من مدارک از ایران با DHL فرستادم المان دقیقا یادم نیست چند روزه رسید اما زود رسید اگه اشتباه نکنم فکر کنم
    3 روز طول کشید

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    میشه , مشکلی نداره البته من مدارک از ایران با DHL فرستادم المان دقیقا یادم نیست چند روزه رسید اما زود رسید اگه اشتباه نکنم فکر کنم
    3 روز طول کشید
    من امروز رفتم dhl یک برگ دعوتنامه بفرستم ایران گفت ایران تحریمه و دی اچ ال نمی فرستیم! اگر می خوایی با پست عادی بفرست که حداقل یک - یک و نیم ماهی تو راهه ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    من امروز رفتم dhl یک برگ دعوتنامه بفرستم ایران گفت ایران تحریمه و دی اچ ال نمی فرستیم! اگر می خوایی با پست عادی بفرست که حداقل یک - یک و نیم ماهی تو راهه ...
    ولی من مهر 94 مدارکمو برای ارزشیابی از ایران فرستادم ZAB هیچ مشکلی هم نبود و خیلی راحت هم مدارکم رسید المان. تازه اونموقع که تو اوج تحریمها بود. الان که تحریمها برداشته شده . احتمالا اینجایی که رفتید زیاد اطلاع نداشتند یا نخواستند کارتون رو انجام بدند. اتفاقا پست DHL تنها پستی بود که تو اوج تحریمهای ایران مرسولات و نامه ها رو به تمام کشورها از جمله امریکا میفرستاد. تمامی کسایی که لاتاری قبول میشدند زمان تحریمها مدارکشون رو با DHL میفرستادند امریکا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)