صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 71

موضوع: پست مدارک از آلمان به ایران

پیش فرض پاسخ : پست مدارک از آلمان به ایران

راستی من آدرس مقصد رو به لاتین نوشتم یعنی ممکنه به مقصد نرسه؟ اما شماره موبایل پدرم رو نوشتم.

Member

دوستان ببخشید برای پست عادی وقتی تراکینگ نامبر میدن از موقعی وارد ایران میشه تا شهر مورد نظر هم میشه پیگیری کرد ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط atila_arman نمایش پست ها
    راستی من آدرس مقصد رو به لاتین نوشتم یعنی ممکنه به مقصد نرسه؟ اما شماره موبایل پدرم رو نوشتم.
    منظورتون از لاتین همون انگلیسیه دیگه؟! خب باید به انگلیسی می نوشتین. اگه فارسی می نوشتین که از آلمان چطوری می تونست بره؟!! بعدا اونجا یه نفر هست که اینا رو روش فارسی می نویسه، بعد میدن به پست چی. نگران نباشین. من که این طوری دیدم. بسته هایی که برام اومده تو ایران، روش فارسی هم نوشته شده بود و مشخص بود که بعدا اضافه شده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان ببخشید برای پست عادی وقتی تراکینگ نامبر میدن از موقعی وارد ایران میشه تا شهر مورد نظر هم میشه پیگیری کرد ؟
    وقتی شماره رهگیری میدن یعنی دقیقا تا مقصد میشه پیگیری کرد. اما تو ایران متاسفانه سریع آپدیت نمی کنن. من تو خود ایران بسته ای رو برای جایی فرستاده بودم. بسته برگشت خورده بود و رسیده بود به مبدایی که ازش پست شده بود، سایت هنوز آپدیت نشده بود و می گفت یه جایی اون وسطاس!!
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام به دوستان. از یه دانشگاه آلمانی قراره دعوتنامه و پذیرشم برام پست بشه به ایران اما مسئولی که پیگیر این کار بوده بهم ایمیل زده و گفته که dhl به ایران بسته پستی ارسال نمیکنه (تحریمها). آیا کسی راه دیگه ای بلده و تازگیها توی این ماه بسته پستی مدارک از آلمان براش ارسال شده؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    منظورتون از لاتین همون انگلیسیه دیگه؟! خب باید به انگلیسی می نوشتین. اگه فارسی می نوشتین که از آلمان چطوری می تونست بره؟!! بعدا اونجا یه نفر هست که اینا رو روش فارسی می نویسه، بعد میدن به پست چی. نگران نباشین. من که این طوری دیدم. بسته هایی که برام اومده تو ایران، روش فارسی هم نوشته شده بود و مشخص بود که بعدا اضافه شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط khosh2018 نمایش پست ها
    سلام به دوستان. از یه دانشگاه آلمانی قراره دعوتنامه و پذیرشم برام پست بشه به ایران اما مسئولی که پیگیر این کار بوده بهم ایمیل زده و گفته که dhl به ایران بسته پستی ارسال نمیکنه (تحریمها). آیا کسی راه دیگه ای بلده و تازگیها توی این ماه بسته پستی مدارک از آلمان براش ارسال شده؟ ممنون
    دوست عزیز من با پست عادی آلمان یا همون دویچه پست ارسال کردم. روز پانزده نوامبر تحویل پست دادم و روز بیست و ششم نوامبر دست خانوادم رسید. در طول یازده روز. پست عادی بود و هزینش هم شش یورو شد. متاسفانه تراکینگشون اصلا خوب نیست چون فقط یه پیغام نوشته بود که بسته ارسال شد و همین منو نگران میکرد ولی بعد از یازده روز بسته رسید به ایران. من حتی یادم رفته بود کد پستی مقصد رو بنویسم ولی شماره موبایل پدرم رو نوشته بودم. از این طریق اقدام کنید به مقصد میرسه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    نه متاسفانه. برا من که اصلا تو خود آلمان هم تراکینگ درست حسابی نداشن از اکل تا آخر فقط یدونه پیغام نوشته بود که بسته شما در فلان تاریخ ارسال شد ولی بعد از یازده روز به مقصد رسید. برا همین زیاد رو نراکینگشون حساب نکنید. البته من با پست معمولی دویچه پست ارسال کردم نه DHL.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط atila_arman نمایش پست ها
    نه متاسفانه. برا من که اصلا تو خود آلمان هم تراکینگ درست حسابی نداشن از اکل تا آخر فقط یدونه پیغام نوشته بود که بسته شما در فلان تاریخ ارسال شد ولی بعد از یازده روز به مقصد رسید. برا همین زیاد رو نراکینگشون حساب نکنید. البته من با پست معمولی دویچه پست ارسال کردم نه DHL.
    پس پست سفارشی دویچه پست زود میرسه؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    پس پست سفارشی دویچه پست زود میرسه؟

از اونجایی که کسی جواب رو نداد. حودم مینویسم شاید بعدا کارساز باشه.

19 فوریه از المان بسته رو از طریق دویچه پست فرستادند. از سایت پست المان رهگیری کردم و تاریخ 25 فوریه رسید ایران. از این مرحله با سایت رهگیری ایرانی مسیر بسته رو پیگیری کردم. 26 فوریه رسید تهران.27 فوریه اومد ارومیه.
    پست سفارشی بود در ضمن.

Junior Member

سلام
    من می خوام یک نامه از آلمان به ایران پست کنم (یک هفته وقت دارم). هنوز DHL برای ایران تحریمه؟ جایگزینی هستش؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)