صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 410

موضوع: مهر وزارت علوم

پیش فرض مهر وزارت علوم

من فارغ التحصیل دانشکده فنی دکتر شریعتی واقع در تهران هستم. کلیه مسائل در دانشگاه ما مطابق دیگر دانشگاه های سراسری است از قبیل قوانین و سیلابس دروس ،.... اما چون بودجه دانشکده ما توسط آموزش و پرورش تامین میشه بالای مدرک و کلیه نامه های دانشکده مهر وزارت آموزش و پرورش به جای وزارت علوم زده میشه ، می خواستم بدونم این موضوع در پروسه apply مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟ و مدرک من مورد تایید دانشگاه های آمریکا و کانادا خواهد بود یا نه؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : ضرورت مهر وزارت علوم در مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    من فارغ التحصیل دانشکده فنی دکتر شریعتی واقع در تهران هستم. کلیه مسائل در دانشگاه ما مطابق دیگر دانشگاه های سراسری است از قبیل قوانین و سیلابس دروس ،.... اما چون بودجه دانشکده ما توسط آموزش و پرورش تامین میشه بالای مدرک و کلیه نامه های دانشکده مهر وزارت آموزش و پرورش به جای وزارت علوم زده میشه ، می خواستم بدونم این موضوع در پروسه apply مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟ و مدرک من مورد تایید دانشگاه های آمریکا و کانادا خواهد بود یا نه؟
    والا... فکر نمیکنم اصلا" در ترجمه شده ی مدارک شما اثری از مهر وزارتخانه اعم از آموزش عالی یا آموزش پرورش وجود داشته باشد
    ضمنا" این موضوع هیچ ربطی به پروسه پذیرش ندارد نگران نباشید.
    موفق باشید
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ئالا من زياد مطمئن نيستم كه مشكلي پيش نياد....
    تو مداركي كه من ترجمه كردم پايين همه اونا مترجم نوشته بود كه مدارك مورد تاييد وزارت علوم هم هست.ديگه نمي دونم.قبلا هم تو بعضي از سايتهاي دانشگاهها ديده بودم كه گفته بودن مداركتون بايد تاييد وزارت علوم هم بشه.حالا اگه مدارك شمارو وزارت علوم تاييد ميكنه ديگه مشكلي نداري...
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

من دانشجوي ارشدم

الان من چند تا نامه دريافت كرده و مي خواهم apply كنم. ولي نمي خواهم هزينه تحصيل رايگان رو بدم. فقط مي خواهم كارنامه يا همون ريز نمرات كارشناسي و اگه بشه ارشدم رو بفرستم.

آيا بايد به وزارت علوم هم برم يا نه؟ هزينه اين كار واسم چقدر خواهد شد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002
    من دانشجوي ارشدم

الان من چند تا نامه دريافت كرده و مي خواهم apply كنم. ولي نمي خواهم هزينه تحصيل رايگان رو بدم. فقط مي خواهم كارنامه يا همون ريز نمرات كارشناسي و اگه بشه ارشدم رو بفرستم.

آيا بايد به وزارت علوم هم برم يا نه؟ هزينه اين كار واسم چقدر خواهد شد؟
    سجاد جان دارالترجمه رسمی ترجمه نمی کنه. و دادگستری مهر نمی زنه و مشکلی تو پذیرش فعلا پیش نمی اره ، مگه این خود دانشگاه مقصد گیر باشهکه معمولا high rank ها هستن چون applicant زیاد دارن، کارا و گیر های این مدلیزیاد میدن ، قبلش به آموزش دانشگاه مک گیل و ... که می خوای apply کنی ، میل بزن ، مسئله رو تشریح کن و بپرس
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    سجاد جان دارالترجمه رسمی ترجمه نمی کنه. و دادگستری مهر نمی زنه و مشکلی تو پذیرش فعلا پیش نمی اره ، مگه این خود دانشگاه مقصد گیر باشهکه معمولا high rank ها هستن چون applicant زیاد دارن، کارا و گیر های این مدلیزیاد میدن ، قبلش به آموزش دانشگاه مک گیل و ... که می خوای apply کنی ، میل بزن ، مسئله رو تشریح کن و بپرس
    من نمی دونم شما مال کدوم دانشگاه هستید اما ما که شریف بودیم دانشگاه مهر وزارت علوم رو نمی زد و بردیم وزارت علوم مهر کردیم. هزینه ای نداشت اما خوب گواهی کار یا عدم کار یا رسید پولی که ریخته بودید برای مدرک رو کپیش رو می خواستند که شما ندارید. بدون مهر وزارت علوم دارالترجمه قبول نمی کنه. اگر بخواین قبلش میتونین ببرین دادگستری کپی برابر اصل کنید که یا 50 یا 70 تا تک تومن بود (اگر نمی خواد اصلش رو بدید دست داراترجمه, چون وزارت علوم جفتش رو مهر می کنه)
    «دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

دوباره به سجاد:
    این قدر تند و بد نوشته بودم ، که خودم هم نتونستم بخونم ، اصلاح می شود:
    سجاد جان ، دارالترجمه، رسمی ترجمه نمی کنه.( دادگستری مهر نمی زنه)
    کارنامه ی ترجمه غیر رسمی شده هم ، مشکلی توی پذیرش شما فعلا پیش نمیاره ، مگه این خود دانشگاه مقصد گیر باشه (مثل واترلوی کانادا )(=معمولا high rank ها این مدلی هستن ،چون applicant زیاد دارن،)
    قبلش به آموزش دانشگاه مک گیل که مد نظرتون هست و ... که می خواین apply کنین ، میل بزنین ، مسئله رو تشریح کنین و بپرسین ???

--------------------------------------------------------------------------------------------
    به بر و بچ شریف !! :P :P
    بخشید ، حمل بر بی ادبی نشه
    1- داستان شریف فرق می کنه ، تو شریف از اول اگه کارنامه انگلیسی یخواین، می دن

2- می شه مدرک رو نخرید، رفت اداره کار و .......... که فکر نکنم سجاد وقتشو داشته باشه

3-دقیقا خ محمدی زمانی به شما اجازه می ده اون مهر برجسته رو فشار بدین : که برگه خرید مدرک( یا بند های دیگه که تعهد شما رو لغو شه نشون بده) رو به اون خانوم بغلیش نشون داده باشید
    در ضمن ، من خودم با پور رویی حتی یه کارنامه انگلیسی ( هم ) درست کردم دادم uni مهر کرد (حتی برجسته!! )، می خواستم بدم ایشون هم مهر برجسته کنه که ، گفت ما کارنامه انگلیسی مهر نمی کنیم !!
    اتفاقا سوالم رو این طوری مطرح کردم ، که شما، اگه دانشگاه ما ، کارنامه ای انگلیسی مثل دانشگاه شریف صادر کنه ، مهر می کنین؟ جواب نه :'(

4- بنده ی خدا معلومه که دانشگاه، مهر وزارت علوم رو نداره ، دانشگاه حداکثر مهر خودشو داره!!! ( ما که شریف بودیم رو باحال اومدی ;D)

4- شما دقیقا زمانی می تونید ترجمه رسمی کنید که مهر برجسته ی وزارت علوم خورده باشه. مگرنه بالای ترجمه می نویسه : unofficial translation
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

منظورم این بود که شریف مشکل داره مدرک و ریزنمرش چون مهر نمی زنه و البته تایپک جدا هم داره.
    مال ما هم که شریف بودیم و کارنامه نهایی انگلیسی هم دادن مهر نکردن
    ولی اگر مهر وزارت علوم باشه دارالترجمه میده دادگستری و مهر میکنه مال من که کرد (شریف بودم البته)
    اما خوب همون گواهی هارو میخواد وزارت علوم و ... البته همه ی این ها گفته شد دیگه

«دروغ در دوی سرعت شرکت می‌کند، اما راستی در دوی ماراتن.» <br /><br />مایکل جکسون

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in CS, Saarland University

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام دوستان

من چند روزه که فارغ التحصیل شدم و ریز نمراتم را از دانشگاه گرفتم مهر و امضا هم داره.

سوال1: برای تایید در وزارت علوم باید به چه بخشی (چه کسی یا کدوم طبقه) مراجعه کنم.
    سوال2: احیانا چه مشکلاتی خواهم داشت؟(وام دانشجویی گرفتم و کلی هم به سر رسید قصدها مونده)، وازارت علوم مهر و امضا می کنه؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط atnsm نمایش پست ها
    سلام دوستان

من چند روزه که فارغ التحصیل شدم و ریز نمراتم را از دانشگاه گرفتم مهر و امضا هم داره.

سوال1: برای تایید در وزارت علوم باید به چه بخشی (چه کسی یا کدوم طبقه) مراجعه کنم.
    سوال2: احیانا چه مشکلاتی خواهم داشت؟(وام دانشجویی گرفتم و کلی هم به سر رسید قصدها مونده)، وازارت علوم مهر و امضا می کنه؟
    اگر مدرکتون رسمی باشه وزارت علوم هم مهر میکنه. طبقه 4 اتاق 406 و 409 (فکر کنم) باید برید پیش خانم محمّدی. ظاهرا ریزنمرات شما غیر رسمی هست که برای خیلی جاها بفرستین کارتون راه میافته.

صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)