صفحه 11 از 41 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 410

موضوع: مهر وزارت علوم

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهر وزارت علوم

سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی ارشد هستم. اگه دانشنامه لیسانسم را با پول آزاد کنم ، با توجه به اینکه هنوز سربازی نرفتم ، وزارت علوم مهر تایید میزنه رویش !!؟ نامه اشتغال به تحصیل + شماره معافیت تحصیلی کافیه در این حالت !!؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام
    سوالی که من داشتم اینه که من امسال لاتاری برنده شدم، و دارم میرم امریکا. مدارک تحصیلی و ریز نمراتم را گرفتم. ولی هنوز برای پذیرش اقدامی نکردم و هدفم اینه که یکی دو سال بعد از رفتنم برای دکترا اقدام کنم. لطفا من را راهنمایی کنید که برای ترجمه و اقدامات مربوط به مهر و موم و توصیه نامه اساتید...... چکار کنم. چون من اصلا هنوز دانشگاه مقصدم مشخص نیست.
    با سپاس بیکران

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال حاضر دانشجوی ارشد هستم. اگه دانشنامه لیسانسم را با پول آزاد کنم ، با توجه به اینکه هنوز سربازی نرفتم ، وزارت علوم مهر تایید میزنه رویش !!؟ نامه اشتغال به تحصیل + شماره معافیت تحصیلی کافیه در این حالت !!؟
    خیلی ممنون
    سلام.
    بله مشکلی وجود نداره. همون نامه معافیت و پرداخت هزینه آزاد کردن مدرک کفایت میکنه.

سلام.
    دوستان اگر کسی دانشنامه (که مهر برجسته دانشگاه یا وزارت علوم روی آن هست) را پرس کنه، مشکلی ایجاد نمیشه؟ به عبارتی اگر دانشنامه با مهر برجسته رو پرس کنیم، در وزارت علوم یا سایر مراحل دیگر در فرایند ترجمه به مشکل روبرو نمیشه که مثلا چرا اثر مهر مشخص نیست و ...؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Michigan State University College of Law

من فارغ التحصیل غیرانتفاعی هستم برای تایید ریزنمرات و دانشنامه ام باید فردوسی برم یا شهرک غرب ؟

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

من مدرک موقت پیام نور و ریز نمرات از مرکز مشهد دارم.اول باید برم پیام نور مرکز تهران بعد وزارت علوم.میخواستم بدونم وزارت علوم مدرک خاصی ازم می خواد ؟ همین مدرک موقت که دستمه رو بی دردسر مهر میکنن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط overseas نمایش پست ها
    من مدرک موقت پیام نور و ریز نمرات از مرکز مشهد دارم.اول باید برم پیام نور مرکز تهران بعد وزارت علوم.میخواستم بدونم وزارت علوم مدرک خاصی ازم می خواد ؟ همین مدرک موقت که دستمه رو بی دردسر مهر میکنن ؟
    اول باید بری پیام نور مرکز اونجا مهر بکنن بعد بری وزارت علوم
    البته یک مشکلی هست حتما تماس بگیر ببین اصن مدرک موقت تایید می کنن؟ اونجا هر کسی وزارت علوم من دیدم اون رو فقط مدرک دائم بود.
    از طریق خود پیام نور تهران اقدام کن سریعتر مدرک دائم ت اماده می شه تا بخوایی از طریق خود استان اقدام کنی
    چند ماهه آماده می شه
    موفق باشی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bbb نمایش پست ها
    اول باید بری پیام نور مرکز اونجا مهر بکنن بعد بری وزارت علوم
    البته یک مشکلی هست حتما تماس بگیر ببین اصن مدرک موقت تایید می کنن؟ اونجا هر کسی وزارت علوم من دیدم اون رو فقط مدرک دائم بود.
    از طریق خود پیام نور تهران اقدام کن سریعتر مدرک دائم ت اماده می شه تا بخوایی از طریق خود استان اقدام کنی
    چند ماهه آماده می شه
    موفق باشی
    مرسی دوست عزیز.حالا که دیگه فرستادم.از دارالترجمه که پرسیدم گفت اگه روش ننوشته قابل ترجمه نیست مشکلی نداره.که خوب ننوشته.بلکه نوشته تا صدور دانشنامه معتبر هست.ایشالا که مشکلی نیست.حالا نتیجشو اعلام میکنم

من مدرکم را گرفتم و ریزنمرات فارسیی از دانشگاه اصفهان نمی دونم مرحله بعدی چیه کسی می تونه راهنماییم کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط bestofbestzizi نمایش پست ها
    من مدرکم را گرفتم و ریزنمرات فارسیی از دانشگاه اصفهان نمی دونم مرحله بعدی چیه کسی می تونه راهنماییم کنه
    مرحله بعدی یک روزی باید بیاین تهران و مدارک تون رو وزارت علوم تایید بکنه
    مدرک تحصیلی و ریز نمرات رو تایید می کنه آدرسش اینجا
    س از دریافت ریز نمرات باید به سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در میدان فردوسی ، خیابان موسوی یا فرصت ، نبش بن بست سهیل ، طبقه اول مراجعه نمایید .
    اطلاعات بیشتر می تونی از ویکی بخونی
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...D9.87.DB.8C__:
    مرحله بعدش هم می دین ترجمه
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)