صفحه 33 از 34 نخستنخست ... 232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 339

موضوع: مالیات بر درآمد دانشجوهای خارجی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مالیات بر درآمد دانشجوهای خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    یک نکته رو در پاسخ دوست قبلیمون (که شما نقل قول کردید از من) خیلی روشن ننوشته بودم. چیزی که در جدول مالیاتی چک می کنید، Adjusted Gross Income هست نه Gross Income. البته با نگاه کردن به ستونهای جدول روشنه ولی از توضیح من در جواب دوست قبلیمون ممکنه برداشت بشه که باید مقدار حقوق اولیه یعنی Gross Income رو در جدول جستجو کنید. در مورد شما هم توی جدول نباید دنبال حقوق اولیه باشید، بلکه باید ببینید AGI یعنی حقوق بعد از exemption و deduction های مجاز برای فرم 1040NR چقدر میشه. مالیات برای AGI محاسبه میشه. این رقم هر چقدر که بشه مالیات فدرال شماست. اگه دانشگاه بیشتر از این رقم از حقوق شما به صورت علی الحساب برداشته باشه، بعد از اتمام سال ما به التفاوت رو از IRS پس می گیرید. اگه دانشگاه کمتر از این برداشته باشه، باید ما به التفاوت رو به IRS پرداخت کنید.

مالیات شهری و ایالتی رو که همه باید بدن. مالیات شهری معمولا قابل برگشت نیست ولی بسته به قوانین ایالتی ممکنه بتونید قسمتی از مالیات ایالتی رو پس بگیرید. بقیه مالیاتها مثل Medicare و Social Security و بازنشستگی شامل شما نمیشه چون دانشجوی خارجی هستید.
    خیلی ممنون از پاسختون حالا اگه بخوام از این سایتی که لینکش رو گذاشتم استفاده کنم اسم شهر رو وارد کنم و Number of Personal Exemptions رو عدد 2 وارد کنم اعدادی که توی جدول پایینی میاره صحیح هستش؟(به غیر از fica که شما گفتید شامل ما نمیشه)
    با توجه به اینکه در پست های قبلی گفته بودید ازدواج برای غیر رزیدنت ها تاثیری نداره و من هم متاهلم، Filing Status رو توی این سایت single بزنم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_s نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون حالا اگه بخوام از این سایتی که لینکش رو گذاشتم استفاده کنم اسم شهر رو وارد کنم و Number of Personal Exemptions رو عدد 2 وارد کنم اعدادی که توی جدول پایینی میاره صحیح هستش؟(به غیر از fica که شما گفتید شامل ما نمیشه)
    با توجه به اینکه در پست های قبلی گفته بودید ازدواج برای غیر رزیدنت ها تاثیری نداره و من هم متاهلم، Filing Status رو توی این سایت single بزنم؟
    شما چون رزیدنت نیستید، در فرم 1040NR فقط برای خودتون میتونید یک exemption بگیرید. این سایت به نظر میاد که برای سیتیزنها طراحی شده. شما باید وضعیتتون رو مجرد بزنید که مزایای متاهلها رو برای شما محاسبه نکنه. برخی کسورات مربوط به سیتیزنها رو هم از شما کم می کنه مثل FICA و نتیجه تقریبیه که فعلا باید برای شما کافی باشه. برای به دست آوردن مقدار دقیق مالیات باید از نرم افزارها یا سایتهایی که امکانات مربوط به 1040NR داره استفاده کنید. الان هم که مقدار دقیق مالیات خیلی مهم نیست. صبر کنید تا سال بعد که موقع مالیاتتون بشه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران Strategy

سلام دوستان.
    این فرم
    W-8BEN چیه؟ ما باید پر کنیم؟
    من GRA دارم از دانشگاهم
    در بسیاری از موارد تغییر زاویه دید است که به کمکتان می آید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabMBA نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    این فرم
    W-8BEN چیه؟ ما باید پر کنیم؟
    من GRA دارم از دانشگاهم
    شما در داخل آمریکا برای دانشگاه کار می کنید و به عنوان یک ایرانی مشمول تخفیفهای مالیاتی بین دولتها نیستید. فرم W-8BEN برای مالیات بر درآمد دانشگاهتون کاربردی نداره.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Hero

ایمیلی که الان از دانشگاه دریافت کردم. در صورتی که درست باشه و تایید شه، عملا من و خیلی از امثال من مجبور به ترک و رفتن به کشورها دیگه میشه!!! هر دم از این باغ، بری میرسد...
    Dear Graduate Students:
    The proposed tax reform bill in the United States House of Representatives contains a potential tax increase on graduate student teaching assistants. The proposal would count tuition reduction for TAs and RAs as taxable income, meaning that if a graduate student receives a $1,000 tuition reduction for teaching, that $1,000 would be treated as taxable earned income. This means your taxes could increase without you having an additional dollar in your pocket to pay the tax.

This is an unfair shifting of burden to those who can least afford to pay the tax. As teaching and research assistants, you provide critical services to the University, and by extension to society. Taxing tuition benefits as income will represent a barrier to you and to students contemplating pursuing a graduate degree. It is critical that we all speak up and stop this provision. Your voice matters!

رشته و دانشگاه

فعلا که تصویب نشده و فقط در حد proposal هست. ایمیل دانشگاه هم برای اینه که اطلاع رسانی بشه و ملت همیشه در صحنه به نماینده های مجلس فشار بیارن که تصویب نشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من براى ساله 2017 بيمه از ماركت پليس يا همون اوباماكر گرفتم كه 300 دلار تكس كرديت داد به من و خانومم. تازه امسال فهميدم كه براي اينكه بشه تكس كرديت گرفت بايد تكس ريترن jointly پر بشه در صورتى كه منى كه 1 ساله امريكا هستم نمی تونم . حنما باید ریترن رو separately پر کنم. سوالم اينه كه ايا بايد امسال 12 تا 300 دلار جريمه بدم؟ اونا كه وضعيت من رو ميدونستن ، پس چرا اصلا دادن؟

Senior Member

Republicans in the House of Representatives have just passed a tax bill that would devastate graduate research in the United States.
    Now it is up to our representatives in both the House and Senate to reject it.

https://www.nytimes.com/2017/11/16/o...-students.html

در صورت تصویب توسط سناتورهای مالیات دانشجویان خارجی به $5000-6000 افزایش میابد . بیاید به سناتورهای ایالت خودتون ایمیل بزنید. از کجا بیاریم
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    Republicans in the House of Representatives have just passed a tax bill that would devastate graduate research in the United States.
    Now it is up to our representatives in both the House and Senate to reject it.

https://www.nytimes.com/2017/11/16/o...-students.html

در صورت تصویب توسط سناتورهای مالیات دانشجویان خارجی به $5000-6000 افزایش میابد . بیاید به سناتورهای ایالت خودتون ایمیل بزنید. از کجا بیاریم
    من به دانشگاهمون دیروز ایمیل زدم اینا گفتن:
    We alerted the Minnesota Congressional delegation to our concern with the provision that taxes graduate student tuition, we contacted our grassroots network and generated more than 8,000 contacts to our Minnesota legislators.

The debate now moves to the Senate--the grad student tax provision is not in the Senate bill.

We will keep working with our friends at other universities and our Senators and Members of Congress. This is a very important issue for the university.

البته با توجه به اینکه تو سنا ، جمهوری خواه ها فقط دو صندلی بیشتری دارن نسبت به دموکرات ها، ایشالا که به کل تو سنا رد میشه.

Senior Member

لطفا دوستان این پتیشن در اعتراض به اعمال تکس به tuition waivers را امضا کنید. ممنون
    امضا نامرئی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)