صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: I-20 هنوز بعد از سه هفته حاضر نیست! آیا این نگران کننده است؟

Junior Member

پیش فرض I-20 هنوز بعد از سه هفته حاضر نیست! آیا این نگران کننده است؟

من به ISS Purdue Uزنگ دم بعد از سه هفته به من میگن هنوز I-20 آماده نیست! خودشان قبلا گفته بودن معمولا 15 روز کاری طول میکشه. به من می گن چون ایرانی هستی اول باید توسط یک کمیته clear بشی و هنوز کلیرنست نیومده. این یعنی چی ! آیا این به نظر شما عادیه؟ ممکنه اصلا ندن؟ من تازه فول فاندم بودم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : I-20 هنوز بعد از سه هفته حاضر نیست! آیا این نگران کننده است؟

dont worry, everything will be alright...

yes it is commom. don't worry! a friend of mine had the same problem but got it at last
    حکايت همچنان باقی است...

Junior Member

امیوارم هرچه سریع تر حل شه. احتمالا این قانون این دانشگاه هست. فرایند طبیعی کار اینجوری که نامه پذیرش توسطaddmisiom office صادر میشه میره به international office اونها هم باید I20 رو هرچه سریع تر صادر کنه. من اولین باره که همچین چیزیو مشنوم. کل این پرسه برای من یک هفته ای طول میکشه و اگر پافشاری کنید. سریع تر هم میشه. ضمنا اگر تغیراتی در وضعیت دانشجو بوجود بیاد. این دفتر سریع این تغیرات رو اعمال می کنه.

در پاسخ به سوال این دوستمون باید عرض کنم که I20 خود من هم خیلی طول کشید تا صادر بشه همش می گفتن که باید شما مدارکت از دانشکده بیاد اما هنوز نیومده. تنها توصیه ای که می تونم برات بکنم پیگری هست که با تلفن انجام بدی. در ضمن نگران نباش چون این فرایند نتنها برای شما بلکه برای دانشجویان خارجی دیگه هم می تونه اتفاق بیفته.
    موفق باشی
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

نگران نباش پذیرش منم روزای اول عید اومد اما هر روز زنگ می زنم می گن امروز می فرستیم، فردا می فرستیم! (فکر کنم امروز دیگه واقعا بفرستند!)
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science at DePaul University in Chicago

نگران نباشين

I20‌من هم خيلي طول كشيد تا صادر بشه. من هم 6 مي وقت قبرس داشتم و مي گفتم عجله دارم، مي گفتن مشكل ما نيست!

در نهايت البته به وقتم رسيدم.

سلام دوستان، من چهارم مارس ایمیل پذیرش رو دریافت کردم. اما هر چی با دانشگاه تماس میگیرم میگن کار شما در اداره تحصیلات تکمیلی in proccess هست. من پنج می قبرس وقت دارم. با توجه به دوران کلیرنس خاصی که Purdue ISS داره، آیا تا اون زمان I20 به دستم میرسه؟ کسی تجربه ای مشابه داشته؟
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Junior Member

واسه من که اون موقع حداقل 1.5 طول کشید اصلا نگران کننده نیست

nayyeri
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    سلام دوستان، من چهارم مارس ایمیل پذیرش رو دریافت کردم. اما هر چی با دانشگاه تماس میگیرم میگن کار شما در اداره تحصیلات تکمیلی in proccess هست. من پنج می قبرس وقت دارم. با توجه به دوران کلیرنس خاصی که Purdue ISS داره، آیا تا اون زمان I20 به دستم میرسه؟ کسی تجربه ای مشابه داشته؟
    من هم دقیقا مشکل شما رو دارم. پذیرش غیر رسمی من آخر فوریه اومد و تاریخ نامه رسمی هم 10 مارس خورده. روز 5 می وقت سفارت گرفتم و حتی کارای ویزای قبرس رو انجام دادم. همه مدارک برای ویزای قبرس آماده ست و فقط همین I-20 مونده که باید حداکثر تا دو هفته دیگه ارائه بدم تا ویزای قبرسم صادر بشه. دیروز که زنگ زدم گفتن I-20 شما هنوز صادر نشده و ما هیچ پیش بینی نداریم از زمانی که طول می کشه الانم داریم برای تابستان رو صادر می کنیم. واقعا خیلی نگران کننده شده برای من هم. البته تقریبا مطمئن هستم که I-20 برای 5 می به دستم می رسه ولی برای دریافت ویزای قبرس خیلی نگرانم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)