صفحه 3 از 72 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 712

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده KTH با یکدیگر

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده KTH با یکدیگر

بچه ها پذیرش شماها با فانده یا بدون فاند؟ این طور که مشخصه همتون واسه ی Master پذیرش گرفتین دیگه!؟! کسی برای PhD از KTH پذیرش با فاند نداره؟
    در ضمن قبولی هاتون هم مبارک!!!
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    رتبه KTH توی تایمز 2007 حدود 190 بود.
    لطف می کنی رنکینگ تایمز رو اینجا اپلود کنی

Senior Member

سایت www.topuniversities.com رو نگاه کن، من بر اساس رده بندی این سایت گفتم، این طور که معلومه، برای 2007، THE رده بندی خودش رو توی این سایت منتشر کرده.

پذیرش من که برای مستر و بدون فاند هست، فکر کنم بقیه دوستان هم به همین صورت باشه.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

nikara
    Guest

سلام بر کلیه دوستان........من طراحی و برنامه ریزی شهری kth دانشکده معماری پذیرش گرفتم..البته من فوق لیسانس معماری از دانشگاه تهران رو هم دارم..تا اونجایی که من تحقیق کردم خوابگاه تو استکهلم سخت پیدا میشه..غالباً خوابگاه ها یک نفره اند..اما میشه اتاق دو نفره هم گرفت که حدوداً ماهی 1800 کرون میشه....دوستان بهتره گروه گروه بشن برای گرفتن خوابگاه های اشتراکی..البته اونایی که وضعیت مالی خوبی دارند یعنی می تونن 2600 تا 3200 کرون تو ماه بدن مشکلی ندارن....حتماً تو سایت sssbe efj khl ;kdn..

Thanks of mr or Miss hashemian
    I think this link and ranking is not accurate since Lund university posses the higher rank that KTH
    Is the Lund university really higher than KTH?
    136- Lund
    196: KTH
    can any one explain this ?
    Thanks
    Regards

that`s right I guess, since LUND is a comprehensive and moreover the oldest university in sweden, this ranking is OK. You probably know that KTH is a technological university only.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

دوستان در رابطه با مقایسه دانشگاه های سوئد تاپیک دیگری وجود داردو فقط جهت اطلاع بگم که در همه جای دنیا دانشگاه های صنعتی رتبه کلی شان پایین تر است از چیزی که هستند زیرا در همه رشته ها دارای توفیق،مقاله،تحقیق و... نیستند. بهترین مر جع برای دانست اینکه کدام دانشگاه بهتر است، پرسیدن از پروفسور های دپارتمان خودتان است.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,1633.0.html
    Resigned Mod. <br />.

سلام به همگی
    من با توجه به شرایطم به همفکری نیاز دارم
    من انتخاب اولم که System on chip تو KTH بود رو قبول شدم ولی خالم تو Malmo زندگی می کنه که تا Lund 27دقیقه با مترو فاصله داره و من در صورت انتخاب Lund می تونم پیش خالم برم و هزینه اجاره و خوردو خوراک ندم.
    من با دانشگاه Lund تماس گرفتم و پذیرشمو عوض کردم(از KTH به Lund) ولی هنوز مطمئن نیستم دارم کار درستی می کنم یا نه
    رشته ای که تو Lund پذیرش گرفتم Wireless communication هست ولی خوب KTH بالاتره از لحاظ فنی و دانشجویانی که اونجا می رن
    ولی هزینه زندگی تو KTH واسه من بالا می ره
    اگه جای من بودین چیکار می کردین؟ :-\

Senior Member pouya4 آواتار ها

Lund دانشگاه خیلی خوبیه و چیزی کمتر از KTH نداره. من اون موقع که باید اولویت مشخص می کردیم خیلی از این و اون پرسیدم گفتن اینجا دانشگاه های Top هر کدومشون ادعا دارن بهترینن و انتخابش بنا به رشته و شرایطش سلیقه ایه. در مورد رشته شما من فکر کنم KTH یه کوچولو بهتر باشه، ولی این یه کوچولو در قیاس با خونه خاله هیچیه، در ضمن ممکنه اگه برین استکهلم به هر کی اعتراض کنین چرا این قدر گرون، بگه فکر کردی خونه خالته ;D
    به نظر من که شرایط آب و هوایی و زندگی و ... خیلی مهمتر از اون یه کوچولو به نظر میاد. البته این نظر من است، تا نظر شما چه باشد...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

سلام
    تبريك به دوستاني كه قبول شدن.اگر ممكن است مقدار فاند را بفرماييد.و من فوق ليسانس صنايع با معدل 17/44 (دانشگاه علم و صنعت )دارم ميخواهم براي دكترا اقدام كنم.لطفا راهنمايي كنيد.با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)