صفحه 5 از 72 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 712

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده KTH با یکدیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده KTH با یکدیگر

سلام،
    دانشگاه KTH برای دانشجویان خودش یک تالار گفتگو راه اندازی کرده که به تفکیک نوع سوال، رشته و کشور بخشهای مختلفی داره:
    ضمن عرض تبریک به دوستانی که از KTH پذیرش گرفتن، دعوت می کنم به ما ملحق بشن تا بتونیم بهتر هوای همو داشته باشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_am
    یک فرم هستش که دانلود می کنید پر می کنید و با رسید پرداخت 700 یورو (350 ودیعه + 350 امور اداری) + مبلغ بسته به نوع اتاقی که می خواید از 1800 کرون تا 4200 کرون براشون به آدرسی که توی فرم دادن پست می کنید.
    جسارتاً برای اینکه دوستان به اشتباه نیفتند مبلغ مذکور 350 یورو هست که 50 یورو از همین مبلغ هزینه اداری هست (300 یوروی باقی پول پیش خوابگاه هست) و کلاً باید 350 یورو بریزید نه 700 تا. نکته دیگه این که قرارداد اولیه اجاره خوابگاه چند ماه بیشتر نیست و اگه خوابگاهی بشید، ضمن اینکه نسبتاً هزینه کمتری (نسبت به اجاره خونه اشتراکی) در استکهلم می پردازید، بلکه به دلیل جو دانشگاهی خوابگاه و دوستان مختلف بهتر جا میافتید. این مسئله رو شاید دوستان شهرستانی که برای اولین بار میان تهران خونه میگیرن تصدیق کنن (شایدم نکنن). به هر حال بعد از این چند ماه می تونید خودتون دنبال خونه بگردید و تا اون موقع امتیازتون تو سایت http://www.sssb.se بالاتر میره و بهتر میتونید انتخاب کنید.

پ.ن. دوستانی هم (فقط استکهلم) که هنوز عضو http://www.sssb.se نشدن لطفاً زودتر این کار رو بکنن که تو سوئد همه چیز صف داره و این هم صف خونه هست! هر روز یک امتیاز بهتون میده و حداکثر هر 3 ماه یک بار باید login کنید که امتیازتون نپره! هر کی امتیازش بیشتر باشه موقع گرفتن خونه اولویت بیشتری داره. موفق باشید.
    -حنیف

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

اینطور که بوش میاد اکثرا کامپیوتری ها KTH هستند.

از دوستان کسی هست که مهندسی برق قبول شده باشه KTH ؟

Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Junior Member

پیش فرض یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در استکهلم

دوستان من دنبال یکنفر هم اتاقی توی KTH می گردم که باهاش اتاق share بگیرم. کسی هست که بخواد از طریق خود accommodation دانشگاه KTH اقدام کنه؟ هر کسی هست لطفا به آدرس alireza_fl@yahoo.com یک خبر به من بده. ممنون میشم.
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif
    پ.ن. دوستانی هم (فقط استکهلم) که هنوز عضو http://www.sssb.se نشدن لطفاً زودتر این کار رو بکنن که تو سوئد همه چیز صف داره و این هم صف خونه هست!
    kista جزوی از استکهلم محسوب میشه؟

سلام،
    دانشگاه KTH برای دانشجویان خودش یک تالار گفتگو راه اندازی کرده که به تفکیک نوع سوال، رشته و کشور بخشهای مختلفی داره:
    ضمن عرض تبریک به دوستانی که از KTH پذیرش گرفتن، دعوت می کنم به ما ملحق بشن تا بتونیم بهتر هوای همو داشته باشیم.
    واقعا" جالب هستش كه دانشگاه چنين فروم بسيار خوبي ايجاد كرده است
    و جالبتر اينكه اين همه كشور هست ولي ايرانيها فعالند
    خون گرم بودن اينجاست
    بدرود

Junior Member

برای من از طرف دانشگاه (البته دپارتمانی که توی اوت قبول شدم) ایمیل زدن و گفتن باید تا 26 می جواب بدی که میای یا نه! و گفتن وقتی جواب مثبت دادین یک welcome letter از طرف دانشگاه براتون با پست فرستاده میشه! بعد هم توضیح داده که برای accomodation برین توی لینک زیر:

http://www.kth.se/studies/master/adm...mmodation?l=en

یک فرم هستش که دانلود می کنید پر می کنید و با رسید پرداخت 700 یورو (350 ودیعه + 350 امور اداری) + مبلغ بسته به نوع اتاقی که می خواید از 1800 کرون تا 4200 کرون براشون به آدرسی که توی فرم دادن پست می کنید. بنظر من که خیلی گرونه. اگر اونجا آشنایی دارید یکی دو هفته اول رو باهاش زندگی کنید و بگردید دنبال جا. البته اگر توی سایت زیر عضو بشید هم راحت تر می تونید خونه پیدا کنید(ثبت نام مجانی هستش):

http://www.sssb.se/index.php?page=registrering_eng
    آقا شرمنده من اشتباه کردم. دوستان درست می گن . همون 350 یورو بعنوان ودیعه درسته. قرارداد رو همونجا می بندین!
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman

سلام علی جان، من امروز رفتم سفارت یکی دیدم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrah
    پ.ن. دوستانی هم (فقط استکهلم) که هنوز عضو http://www.sssb.se نشدن لطفاً زودتر این کار رو بکنن که تو سوئد همه چیز صف داره و این هم صف خونه هست!
    kista جزوی از استکهلم محسوب میشه؟
    بله

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman

سلام علی جان، من امروز رفتم سفارت یکی دیدم!
    ممنونم حنیف جان از اینکه ما رو از تنهایی در آوردید 8)
    من هم امروز صبح سفارت بودم و افراد زیادی رو ندیدم، شاید چون یک خورده دیر اومده بودم... KTH فقط 3 نفر رو دیدم که رشتشون عمران بود. آمار این دوست برقیمون رو میشه p.m. کنید تا بیشتر با هم آشنا بشیم؟
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)