صفحه 71 از 72 نخستنخست ... 21616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 712

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده KTH با یکدیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده KTH با یکدیگر

سلام امیر هستم. اول سپتامبر برای مقطع دکتری رشته مهندسی شیمی-پلیمر ایشالا میام KTH. ویزا رو هفته پیش اقدام کردم و امیدوارم بموقع برسه. خوشحال میشم برای خونه، همخونه ای و سفر و غیره با دوستانی که اونجا میرن آشنا بشم
    ویرایش توسط Apdentist : July 17th, 2012 در ساعت 04:58 PM دلیل: email

Junior Member Hwoarang آواتار ها

سلام، منم به تازگی برای دکتری رشته مهندسی مواد از KTH پذیرش دارم و انشاءا... به زودی عازم استکهلم هستم. از آشنایی با دوستان جدید خوشحال میشم.
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

سلام. من می خوام برای این دانشگاه اقدام کنم برای مقطع دکتری (مهندسی شیمی ) کسی از بچه ها می تونه یه سری اطلاعات به من بده . ؟ ایا باید مقاله هم داشته باشم یا بدون اون هم میشه ؟

Junior Member

سلام دوستان من واسه فرصت مطالعاتی از دانشگاه KTH پذیرش گرفتم. ویزا هم اومده احتمالا واسه 5 تا 10 نوامبر میام استکهلم. میشه لطفاً در مورد تهیه مسکن راهنماییم کنی که چطور و کجا می تونم یه مسکن دانشجویی با قیمت مناسب پیدا کنم؟
    خود دانشگاه قسمت relocation office توی Norrtälje یه جایی رو معرفی کرده ماهیانه 5050SEK . میخاستم ببینم تو جایی رو سراغ دارید که ارزونتر بتونم خونه یا روم دانشجویی اجاره کنم؟
    مرسی

نیاز به کمک و راهنمایی فوری

با سلام و خسته نباشید به همه ی دوستانی که میان و به هموطناشون کمک میکنند

دوستان من از دانشگاه کی تی اچ توی استکهلم پذیرش دارم و قصد دارم به همراه همسرم بیام اونجا. متاسفانه همسرم توی یه سایتی رفته خونده که اونجا وضعیت شب و روزش ناجوره و تقریبا نصف سال شبه نصفش روز، همه خارجیا توی این شرایط دپرس میشن و اینا... و الان یه مقدار اختلاف پبدا کردیم که سوئد بریم یا یه کشور دیگه. بسیار ممنون میشم اگه کمکم کنید، میخوام بدونم آیا شرایط واقعا اینطور هستش و یا اینکه اطلاعات اون سایت خیلی بزرگنمایی کرده؟
    اگر هم از دوستان کسی باشه که وقت داشته باشه به صورت تلفنی یا اسکایپ یا ... یه صحبتی کنیم یک دنیا ممنون میشم اگر پیام خصوصی بدن.
    با توجه به اینکه پیشنهاد دانشگاه کی تی اچ از نظر مالی هم خیلی خوبه، واقعا توی دوراهی موندیم.
    چون باید تا چند روز دیگه هم جواب نهایی رو به استادم توی کی تی اچ بدم ، ممنون میشم اگر دوستان سریعتر جواب بدن.

بازم ممنون.
    ویرایش توسط amirgh1989 : June 25th, 2015 در ساعت 01:58 PM

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgh1989 نمایش پست ها
    نیاز به کمک و راهنمایی فوری

با سلام و خسته نباشید به همه ی دوستانی که میان و به هموطناشون کمک میکنند

دوستان من از دانشگاه کی تی اچ توی استکهلم پذیرش دارم و قصد دارم به همراه همسرم بیام اونجا. متاسفانه همسرم توی یه سایتی رفته خونده که اونجا وضعیت شب و روزش ناجوره و تقریبا نصف سال شبه نصفش روز، همه خارجیا توی این شرایط دپرس میشن و اینا... و الان یه مقدار اختلاف پبدا کردیم که سوئد بریم یا یه کشور دیگه. بسیار ممنون میشم اگه کمکم کنید، میخوام بدونم آیا شرایط واقعا اینطور هستش و یا اینکه اطلاعات اون سایت خیلی بزرگنمایی کرده؟
    اگر هم از دوستان کسی باشه که وقت داشته باشه به صورت تلفنی یا اسکایپ یا ... یه صحبتی کنیم یک دنیا ممنون میشم اگر پیام خصوصی بدن.
    با توجه به اینکه پیشنهاد دانشگاه کی تی اچ از نظر مالی هم خیلی خوبه، واقعا توی دوراهی موندیم.
    چون باید تا چند روز دیگه هم جواب نهایی رو به استادم توی کی تی اچ بدم ، ممنون میشم اگر دوستان سریعتر جواب بدن.

بازم ممنون.
    مگه قطبه؟
    توی زمستون تا جایی که یادمه بین 5 تا شش ساعت روز داریم تو استکهلم و توی تابستون هم ممکنه یکی دو ساعت شب داشته باشیم! / به شخصه اندازه نگرفتم
    این همه آدم دارن زندگی می کنن؛ به هر حال ممکنه توی زمستون کمی افسرده بشید؛ که بخاطر کمبود ویتامین هست که باید ویتامین بخورید.
    بعضی ها مشکل دارند با آب و هوا و بعضی نه! من شش سال هست که زندگی می کنم و مشکل زیادی ندارم!
    این که مشکل بخورید یا نه رو هم کسی نمی تونه بگه و با صحبت با کسی هم نمی تونید بفهمید. وقتی می فهمید که بیش از دو سال با اون شرایط زندگی کنید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

با سلام

دوستان من برای دوره ی پی اچ دی از دانشگاه کی تی اچ پذیرش دارم و اوایل سپتامبر هم میام استکهلم. اگر از دوستانی که امسال پذیزش گرفتن کسی هست اینجا ممنون میشم یه پیام خصوصی بده که با هم آشنا بشیم و برای گرفتن خونه و اینا هم اگر مایل بودین اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بذاریم.

با تشکر

Junior Member jast_free آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشتی سازی، امیرکبیر بندرعباس

سلام و روز بخیر. من میخوام در رشته کشتی سازی یا همون Naval architecture در سوئد ادامه تحصیل بدم . ام نمیدونم از کجا شروع کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام. من دانشجوی پی اچ دی دانشگاه KTH هستم. از اول June درسم رو شروع کردم اینجا. خوشحال میشم با بقیه دوستان آشنا شم. ضمن اینکه من از اواسط اکتبر باید خونه جدید بگیرم. خوشحال میشم اگه کسی بخواد با هم ، خونه بگیریم

سلام بچه ها من به زودی برای دکتری دارم میرم KTH. اگه شما هم استوکهلم هستید یا مقصدتون اونجاست خوشحال میشم با هم آشنا بشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)