صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 106

موضوع: Syracuse University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Syracuse University

من میخام واسه همین رشته برای بهار اپلای کنم. این دانشگاه که GRE or GMATنمیخاد که. .ولی شما ظاهرا GMATفرستاده بودین
    ویرایش توسط milad2647 : September 19th, 2011 در ساعت 04:05 AM

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

کسی امسال اینجا اپلای نکرده؟ Engineering School که میگه 10-12 هفته طول میکشه بررسی مدارک. ددلاینش خیلی جلوتره اما دوستان بعدها حواستون باشه که خیلی زودتر اپلای کنید که مثل الان من به مشکل نخورید....
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    کسی امسال اینجا اپلای نکرده؟ Engineering School که میگه 10-12 هفته طول میکشه بررسی مدارک. ددلاینش خیلی جلوتره اما دوستان بعدها حواستون باشه که خیلی زودتر اپلای کنید که مثل الان من به مشکل نخورید....
    این دانشگاه پارسال منو عذاب الیم داد و اوسط خرداد جوابارو داد
    ولی واقعا دانشگاه نازیه
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME from T.M.U

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    با سلامکسی اطلاع داره این دانشگاه در زمینه مهندسی (مکانیک) چه جوری پذیرش یا فاند میده؟کسی امسال برای این دانشگاه اگه اقدام کرده ممنون می شم اطلاعاتی رو در اختیار بزاره.ممنون
    سلام. من امسال از این دانشگاه برای دکترا مکانیک fall2012 پذیرش گرفتم. دانشگاه خوبیه.fellowships+scholarships=66000$
    ویرایش توسط mohsen.hallaji : April 5th, 2012 در ساعت 03:12 PM

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.hallaji نمایش پست ها
    سلام. من امسال از این دانشگاه برای دکترا مکانیک fall2012 پذیرش گرفتم. دانشگاه خوبیه.fellowships+scholarships=66000$
    ممنون.ممکنه بفرمایید معدل و نمرات زبانتون چه جوری بود؟

Junior Member behdadgoewy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architectural

سلام کسی نمیدونه جوابای دپارتمان معماری کی میاد؟

من با اسکایپ با چیر معماریش مصاحبه داشتم و گفت از دیزاین ها و هانرات خیلی خوشمون اومده و گفتم کی جواب میدین گفت هنوز معلوم نیست!! به من پیشنهاد RA شده ولی نمیدونم چقدر میدن!!
    یعنی تا کی صبر کنم من آفر از جای دیگه دارم این یونی رنک معماریش 4 بوده و پارسال 12 شده و خیلی خوبه یعنی صبر کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ME from T.M.U

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    ممنون.ممکنه بفرمایید معدل و نمرات زبانتون چه جوری بود؟
    خواهش میکنم. نمره تافلم ۸۵ بود و معدلم ۱۷/۵...چند تا مقالم داشتم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

Engineering Management -Master- Fall 2012

من 40 درصد گرنت گرفتم و برای Fall-2012-Spring 2013 حدود 21 هزار دلار وام دانشجویی .یعنی قسمت عمده هزینه دانشگاه پوشش داده شد. این دانشگاه یکی از دانشگاههای معتبر و نامدار آمریکا محسوب میشه - دانشکده مهندسی اون از لحاظ قدمت دومین رتبه رو داره . دانشکده Maxwell - علوم انسانی -رتبه اول آمریکا رو داره و چهره های سرشناس پولیتیک آمریکا چون جو بایدن-معاون رییس جمهور از فارغ التحصیلان اون محسوب میشند. رتبه کلی دانشگاه 62 است و مدام درحال ارتقا است.

درضمن یکی از بالاترین رنکهای معماری آمریکا رو داره بین یک تا پنج آمریکاست

خود دانشگاه از لحاظ زیبائی و آرشیتکت شاید در کل امریکا بینظیر باشه. شهر سراکیوس در شمال ایالات نیویورک واقع شده . یکی از سردترین و برف خیزترین شهرهای آمریکاست . فاصله اون حدود ۴ ساعت رانندگی از نیو یورک هست و ۳ ساعت رانندگی تا اتاوا پایتخت کانادا (من MBA رو از اتاوا Carletonگرفتم و این مستر دوم من هست). من چند روزی تو سراکیوس بودم . به همه پذیرفته شدگان تبریک میگم . انتخاب مناسبی داشتید
    ویرایش توسط STUDENTSKY250 : May 23rd, 2012 در ساعت 03:22 AM

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

امروز با وام دانشجویی دایرکت پلاس من موافقت شد بنابراین علاوه بر 40 درصد گرنت و21 هزار دلار- مابقی Cost of attendance تا 82 هزار دلار رو دایرکت پلاس پرداخت میکنه ( وام دانشجویی)

Banned
    رشته و دانشگاه

دوستان عزیز دانشگاه سراکیوس نیویورک که از جمله دانشگاه های خوب امریکا محسوب میشه فاندها خوبی - از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد - برای دانشجویان خارجی در نظر میگیره ( دانشجویان دکترا ۱۰۰ درصد و مستر ۳۰ الی ۵۰ درصد ) . میتونید از الان بر ترم آینده اقدام کنید . امیدوارم بتونیم گروه خوبی از دانشجویان ایرانی دردانشگاه سراکیوس نیویورک داشته باشیم. دانشگاه سراکیوس رتبه ۱-۳ معماری امریکا ، رتبه ۱ ژورنالیسم و پابلیک رلیشن امریکا رو داره . رتبه مدرسه مهندسی اون حدودا ۵۰ است اما دومین قدیمترین مدرسه مهندسی امریکا رو داره از این جهت شناخته شده است . ارتباط با صنعت اون فوق الاده است و با ناسا و بوئینگ قراردادهای جالبی داره و دانشجویان برای دوره های کار آموزی و تحقیق معمولا در اونجا مشغول به کار میشند . دانشگاه بودجه قابل توجهی از بابت گراند و فاند از دولت میگیره از این جهت خوب پذیرش میده . من برای رشته مدیریت مهندسی-مستر پذیرش دارم ( مستر دوم من هست مستر اول من MBA از کانادا بود ).

دوستان سوالی دارند من خوشحال میشم کمکشون کنم