نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا برچسپی که کشورهای زیارتی (مخصوصا عربستان) روی پاسپو

رأی دهندگان
38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نه حاجی! من که مشرف شده بودم و بدون مشکل هم ویزام رو گرفتم.

17 44.74%
  • نه ولی من خودم اینو تجربه نکرده ام.

11 28.95%
  • آره داداش! حتما بهت گیر میدن (مصاحبه رو شاخته)

6 15.79%
  • آره! برو بابا، تو از الانم ریجکتی!

4 10.53%
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

سلام
    ما در فاصله بعد از ويزاى قبلى امريكامون (٢٠١٢) تا چند روز پيش كه مصاحبه داشتيم تو آنكارا، هم دوباره مكه مشرف شده بوديم و هم دوباره عتبات عاليات(عراق). ايندفعه اصلا اصلا حتى اشاره اى هم به اين موضوع نكرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

من چهار سال پیش رفتم مکه ولی چون پاسپورتم رو به خاطر حذف پسوند عوض کردم اثری تو پاسپورت نیست به نظرتون تو فرم دی اس بیارمش یا نه ؟

Junior Member

سلام. پذیرش مستر. رشته MIS/MBA از آمریکا. سال 2012 سفری تفریحی به شمال عراق داشتم. تو پاسپورت قبلی بود که اکسپایر شده و باید پاسپورت جدید میگرفتم. توی پاسپورت جدید اثری از مهر ورود به عراق نیست.
    سوال: آیا باید در مورد سفرم به عراق حتمن گزارش کنم؟ از کسایی که تجربه مشابهی داشتند ممنون میشم که نظر بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moolian نمایش پست ها
    سلام. پذیرش مستر. رشته MIS/MBA از آمریکا. سال 2012 سفری تفریحی به شمال عراق داشتم. تو پاسپورت قبلی بود که اکسپایر شده و باید پاسپورت جدید میگرفتم. توی پاسپورت جدید اثری از مهر ورود به عراق نیست.
    سوال: آیا باید در مورد سفرم به عراق حتمن گزارش کنم؟ از کسایی که تجربه مشابهی داشتند ممنون میشم که نظر بدن.
    با سلام
    صداقت و راستی بهترین کار هست از اینکه سفر زیارتی رفته اید هیچ مشکلی پیش نمی اید و نشنیدیم کسی را بابت این سفرها ریجکت کنند خودم چندین بار رفتم و همه را در فرم نوشتم و کلیرنس هم نخوردم .

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه ایا سفارت آلمان به اطلاعات سفرهای قبلی ما دسترسی داره یا نه؟ من 2 سال پیش اربیل عراق بودم و پاسم 2 سال اعتبار داشت به خاطر شنگین که اعتبار بالای پاس میخواد عوض کردم پاسمو .حالا به نظر شما به سفارت باید بگم که عراق رفتم ؟ اگر نگم متوجه میشوند؟
    آیا سایتی هست که سفرهای قبلی ما رو به صورت آنلاین نشون بده ؟
    چون تو فرم سفارت پرسیده ظرف 3 سال گذشته به یکی از این کشورها که عراق هم جزوشونه رفتم یا نه .
    کسی بوده که با این شرایط ویزا گرفته باشه ؟
    کشوراکه سیاست اطلاعاتی خودشتونو لو نمیدن بگن از کجا اطلاعات دارن . ممکنه با کشور عراث تبادل اطلاعاتی داشته باشن ممکنه هم نداشته باشن هیچی مشخص نیست . ممکنه اصلا درخواست کنن پاس قدیمیتون رو بیارید . من یه بار میخاستم برم هند ازم خواستن. اما اگه دروغ بگید و لو بره دیگه ویزا رو نمیدن پس راستشو بگین . خیلیا هم ویزا گرفتن با سفر به این کشورا بله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا

سلام دوستان، خواستم تجربه مو بذارم،
    من سال 90 عمره دانشجویی رفته بودم. بهمن ماه 95 هم برای فرصت مطالعاتی برای ویزای آمریکا، دوبی اقدام کردن. با اینکه پاسپورتم عوض شده بود بدلیل انقضا، باز هم سفرمو قید کردم تو فرم دی اس.
    متاسفانه به این سفرم گیر دادن و بعد دو تا سوال دیگه ریجکتم کردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

سلام دوستان من اربعین سال گذشته سفر زیارتی به عراق داشتم
    امسال هم قصد دارم مجدد برم
    به نظر شما ممکنه برام مشکلی پیش بیاد؟
    بعضی از دوستان میگن با پاسپورت تعویض کردن مشکل حل میشه
    ولی من تو پاسپورتم یه ویزای شینگن و سفر به گرجستان و باکو هم دارم
    به نظرتون پاسپورتم رو تعویض کنم یا به قول دوستان رو راست باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط amy19851364 نمایش پست ها
    سلام دوستان من اربعین سال گذشته سفر زیارتی به عراق داشتم
    امسال هم قصد دارم مجدد برم
    به نظر شما ممکنه برام مشکلی پیش بیاد؟
    بعضی از دوستان میگن با پاسپورت تعویض کردن مشکل حل میشه
    ولی من تو پاسپورتم یه ویزای شینگن و سفر به گرجستان و باکو هم دارم
    به نظرتون پاسپورتم رو تعویض کنم یا به قول دوستان رو راست باشم
    سلام گرامی
    حتی با تعویض پاسپورت هم شما باید به سفارت راست بگویید چون آنها به اینگونه اطلاعات دسترسی دارند بویژه اطلاعات ورود و خروج کشوری چون عراق را! من با وجود اینکه بیش از 5 سال پیش به عراق سفر داشتم و خب پاسپورتم باطل شده بود و با پاس جدید برای مصاحبه رفته بودم ولی در سوالاتی که از طرف سفارت برایم ایمیل شد ازم خواسته شده بود که تمام سفرهایی که به خارج از ایران داشته ام را لیست کنم و همینطور شماره ی پاسپورت قبلی (در صورت وجود) که خب صادقانه پاسخ دادم چرا که آنها خودشان به این اطلاعات دسترسی دارند.
    در این زمینه رو راست باشید چرا که آنها به راحتی می توانند به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند و خب در صورت پنهانکاری و..نتیجه ی خوبی نخواهید گرفت.
    پیروز باشید!

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)