نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا برچسپی که کشورهای زیارتی (مخصوصا عربستان) روی پاسپو

رأی دهندگان
38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نه حاجی! من که مشرف شده بودم و بدون مشکل هم ویزام رو گرفتم.

17 44.74%
  • نه ولی من خودم اینو تجربه نکرده ام.

11 28.95%
  • آره داداش! حتما بهت گیر میدن (مصاحبه رو شاخته)

6 15.79%
  • آره! برو بابا، تو از الانم ریجکتی!

4 10.53%
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48

موضوع: آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

I knew an iranian-american who has gone to tailand twice..

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

اگز شما بخواهید اینطوری فکر کنید، همه جای دنیا یک مسئله ای دارند. مثلا در چین آنفولانزای مرغی وجود داره!!! در کره جنوبی، عوامل کره شمالی وجود داره! در پاکستان و هند، گروههای تروریستی مشغول فعالیتند. در اسپانیا، گروه باسک مشغول به عملیات هستند و شما با سفر به آنجا لابد می خواستید در عملیاتشان شرکت کنید!

I met an iranian in plane who had applied for US tourist visa and had gotten it. He said that the officer asked him about his travels to thailand. He believed that it is a negative point because of drug addiction there. But these are only hearsays, I believe that you should be determined and go ahead.l

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

منم فکر نمیکنم تاثیر بدی داشته باشه. چه بسا برعکس باشه...
    اونا بیشتر از کسی میترسن که افکار و سفرهای بنیادگرایانه داشته باشه تا اینکه به جاهای معروف توریستی دنیا مثل تایلند بره
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

برگشتی بگو چه خبر بود!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

این جور کشورها هیچ تاثیری در ویزا آمریکا ندارند فقط ممکنه که یه کوچولو بپرسه که اونجا واسه چی رفته بودی.
    What Goes Around...Comes Around

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    این جور کشورها هیچ تاثیری در ویزا آمریکا ندارند فقط ممکنه که یه کوچولو بپرسه که اونجا واسه چی رفته بودی.
    خوب حالا اگر ما بگیم توریستی برای گردش بوده مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

کشورهای توریستی مثل تایلند نباید مشکلی داشته باشه بلکه نشون میده شما دنیادیده هم هستید. حالا اگه تو پاسپورتتون مهر افغانستان یا یمن می خورد شاید گیر می دادن.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad-13
    خوب حالا اگر ما بگیم توریستی برای گردش بوده مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    نه هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه بهترین پاسخ اینه که شما بگی توریستی رفتی .
    همانطور که گفتم این کشورها هیچ تاثیری نداره اینو من خودم بعد از 20 دقیقه مکالمه رو در رو با افسر سفارت آمریکا می گم.فقط اگه ویزا درست و حسابی مثل اروپا یا انگلیس داشته باشی نکته خیلی مثبت محسوب میشه. بقیه رو بریز دور.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

با سلام خدمت دوستان این مسئله برا من پیش اومده که تا چند وقت دیگه (اگه خدا بخواد) دارم می رم کربلا می خوام بدونم در گرفتن ویزای آمریکا که سال دیگه می خوام اقدام کنم تءثیر منفی داره؟؟ چطوری می فهمن که من رفتم عراق ؟ میشه یه کاری کرد نفهمن ؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)