نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا برچسپی که کشورهای زیارتی (مخصوصا عربستان) روی پاسپو

رأی دهندگان
38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نه حاجی! من که مشرف شده بودم و بدون مشکل هم ویزام رو گرفتم.

17 44.74%
  • نه ولی من خودم اینو تجربه نکرده ام.

11 28.95%
  • آره داداش! حتما بهت گیر میدن (مصاحبه رو شاخته)

6 15.79%
  • آره! برو بابا، تو از الانم ریجکتی!

4 10.53%
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 48

موضوع: آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

سوالتون والا کلی هست خیلی از دوستان که مکه رفته بودن با من که سفارت بودن مشکل خاصی نداشتند.
    یه سوال شما به چه صورتی می خواهید برید؟قانونی؟
    پس مهر ویزا تو پاس شما میخوره؟و از شما می پرسند که واسه چی رفتید عراق در زمان مصاحبه.
    What Goes Around...Comes Around

پیش فرض پاسخ : آیا سفر به لبنان، مکه و یا ... برای گرفتن ویزا یا کلیرنس مشکل سازه؟

یک مطلبی که هست می تونید از سفر چیزی نگید و پاسپورتتون را سال دیگه تعویض کنید.... ولی در هر صورت وقتی صادقانه بگید زیارتی بوده ان شا الله مشکل خاصی نخواهد بود.... رفتید التماس دعا.... دعا کنید همه دوستان پذیرش و ویزا بگیرن.....
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

چشم دعا می کنم . تشکر که جواب دادید می خواستم بدونم همین جوری میشه رفت و پاسپورتو تعویض کرد؟؟؟ نیاز به دلیل خاصی نداره؟

می شه برای تعویض پاسپورت بهونه آورد... مثلا اگر چند سالی از اعتبار پاسپورت می گذره: بگید عکسم قدیمی شده گاهی در سفر ها به مشکل بر می خورم می خوام تعویض کنم.... فقط یه درخواست می نویسید که افسر امضا کنه و حدود 50 تومان خرج گرفتن پاسپورت جدید می شه... کسی که از پول گرفتن بدش نمی یاد..... یا اینکه اگر مدت اعتبار باقی مانده کم شده باشه به راحتی قبول می کنند، مثلا می تونید بگید سفارت کشور X برای ویزا دادن نیاز به پاسپورت با اعتبار حداقل 2 سال داره.... یا اصلا اگر تعداد صفحات باقی مانده پاسپورت کم باشه باز هم می شه راحت تعویض کرد... نشد نداره .... یا فوقش کمی ورقاش را پاره کنید بگید بچه کرده.... ایرانی جماعت بلد دلیل تراشی کنه ..... جواب نداد، بگید دوستان فروم هم فکری کنند ایده جدید بدن ..... من خودم پارسال به علت دو بخشی بودن نام فامیلم و اینکه گذرنامه نادرست جدا کرده بود، درخواست دادم که در امتحانات بین المللی ایجاد اشکال می کنه و می خوام عوض کنم و اون طوری که خودم می خوام نوشته بشه .... راحت قبول کردند، با اینکه تو پاسپورت قبلیم هم این اشتباه را کرده بودن ...... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member ahmadpeik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, McGill University

من سال 2006 رفتم عمره دانشجویی و ویزای عربستان یک رچشب بزرگ و سبز روی یکی از صفحه های پاسپورت من زده و دوبار هم مهر خورده. خلاصه جونم بگه که کاملاً واضحه. می خواستم بدونم این واسه ویزا گرفتن برای من مشکلی ایجاد میکنه؟
    If there is a will, there is a way

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpeik
    من سال 2006 رفتم عمره دانشجویی و ویزای عربستان یک رچشب بزرگ و سبز روی یکی از صفحه‌های پاسپورت من زده و دوبار هم مهر خورده. خلاصه جونم بگه که کاملاً واضحه. می خواستم بدونم این واسه ویزا گرفتن برای من مشکلی ایجاد میکنه؟
    اگر مباحث توی این تاپیک رو مطلع کنید می‌بینید که برlند نظرات اینه که مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط medehghan
    با سلام خدمت دوستان این مسئله برا من پیش اومده که تا چند وقت دیگه (اگه خدا بخواد) دارم می رم کربلا می خوام بدونم در گرفتن ویزای آمریکا که سال دیگه می خوام اقدام کنم تءثیر منفی داره؟؟ چطوری می فهمن که من رفتم عراق ؟ میشه یه کاری کرد نفهمن ؟
    به نظر من اگر سابقه مسافرت به کشورهای دیگر مخصوصا کشورهای عضو شینگن، انگلیس،کانادا، ژاپن.. را داشته باشید که هیچ اشکالی ندارد ولی اگر فقط به کشورهای زیارتی مثل سوریه و عربستان رفته باشید تاثیر بدی دارد چون نشان می دهد حال و هوای فکری شما یک تیپ خاصی بوده...

با اطلاعاتی که من دارم هر سال تعداد زیادی از آمریکایی ها به سفر حج می روند و در بینشان دانشجو کم هم نیست و به نظرم اصلا نکته منفی نیست یعنی سفر حج داستانش کاملا فرق می کند و اصلا امتیاز منفی ندارد
    در این بین رفتن به عراق از همه بیشتر مساله ساز می تواند باشد. باید صراحتا بگویم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    می شه برای تعویض پاسپورت بهونه آورد... مثلا اگر چند سالی از اعتبار پاسپورت می گذره: بگید عکسم قدیمی شده گاهی در سفر ها به مشکل بر می خورم می خوام تعویض کنم.... فقط یه درخواست می نویسید که افسر امضا کنه و حدود 50 تومان خرج گرفتن پاسپورت جدید می شه... کسی که از پول گرفتن بدش نمی یاد..... یا اینکه اگر مدت اعتبار باقی مانده کم شده باشه به راحتی قبول می کنند، مثلا می تونید بگید سفارت کشور X برای ویزا دادن نیاز به پاسپورت با اعتبار حداقل 2 سال داره.... یا اصلا اگر تعداد صفحات باقی مانده پاسپورت کم باشه باز هم می شه راحت تعویض کرد... نشد نداره .... یا فوقش کمی ورقاش را پاره کنید بگید بچه کرده.... ایرانی جماعت بلد دلیل تراشی کنه ..... جواب نداد، بگید دوستان فروم هم فکری کنند ایده جدید بدن ..... من خودم پارسال به علت دو بخشی بودن نام فامیلم و اینکه گذرنامه نادرست جدا کرده بود، درخواست دادم که در امتحانات بین المللی ایجاد اشکال می کنه و می خوام عوض کنم و اون طوری که خودم می خوام نوشته بشه .... راحت قبول کردند، با اینکه تو پاسپورت قبلیم هم این اشتباه را کرده بودن ...... موفق باشید.
    من داستان عراق را دقیقا نمی دانم ولی دوستانی که رفته اند لطفا کمک کنند. اگر هنگام ورود، اطلاعات شما در کامپیوتر ثبت شود بدیهی است که تعویض پاسپورت هیچ کمکی نمی کند و آمریکا هم که بر مسائل امنیتی عراق نظارت کامل دارد و افسر آمریکایی در سفارت به راحتی می فهمد شما رفته اید مگر اینکه غیر قانونی رفته باشید(بدون پاس) که طبعا کسی نمی فهمد و بهتر است نگویید.
    آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست ________ هرکجا هست خدایا به سلامت دارش

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض تجربه شما از تاثیر سفرهای زیارتی (مخصوصا عمره و حج) روی شانس گرفتن ویزا...

لطفا هرکسی هم تجربه، توضیح، دلگرمی برای من و کسانی که با این مورد مواجه هستند اینجا بزاره. اگر هم که لطف بکنین و هرکی که بدون مسئله ویزاش رو گرفته خودش رو اینجا معرفی کنه ممنون میشم.
    دوستان لطفا در نظر سنجی در بالای صفحه هم شرکت کنید.
    ممنونم
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

من فکر می‌کنم میتونه مشکل ایجاد کنه یکی‌ از فامیل ما پار سال ریجکت شد چون سفر به سوریه داشت.البته برای زیارت

اگر پرسیده شد ذکر کنید که برای زیارت رفته بود، با این اوضاع فعلی و سخنان پرزیدنت اوباما در تعامل با مسلمانان بعید می دونم به جا آوردن اعمال مذهبی چون حج مانعی برای ادامه تحصیل شما بشه

باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)